0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde (1,556 puan) tarafından
Kız nasıl böyle bişeyi kabul ettiniz geleli 15 gün oldu delirmek üzereyim ne sözü duruyor ne temiz midem bulanıyor artık düzenim kalmadı ne iş yapabiliyorum ne başka bişey yatiyor kalkmıyor sonra kahvaltı derken öğlen oluyor kızım uyuyor o ara yapamıyorum anca yemek yapıyorum oluyor akşam valla yok ev üstüne ev olmaz kış nasıl bitecek bilmiyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(413 puan) tarafından
Evet gerçekten zor ben beraber oturmuyorum ama altli ustlu oturuyoz çok zor tatile mi gelmus size
(1,556 puan) tarafından
Evi sobalı diye kışın kalacak ben istemediğim halde geldi aramız iyi filan da değil çok şey yaşattı bir senedir konusmuyordum ona rağmen geldi
(413 puan) tarafından
Karez yapıyordur içindeerez et;);)
-Reklam-
0 oy
(8,853 puan) tarafından
Ben öyle 6 yıl yaşadım 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Benım kaynanam yanımda kalıyor, sabah esım kızım okula gider ben gotururm kızımı evde ogluma bakar. Kahvaltı yaparız beraber. Konuskandır işime cok karısmaz bıseyler söyler soyle yap fln dıye de ben pek takmm tamm derim. Yemek yaparım evın iside bende bazen cocukları asagıya indirir markete goturur. Hasta olsam işleri yapar. Sohbet muhabbet geçiyor kendi işlerini kendi halleder..iyidir oyle
(4,698 puan) tarafından
10 senedir böyle :)
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Kızlar niye bakıp geçiyorsunuz 
0 oy
tarafından
Valla birlik oturmuyorum, oturanlara asla anlam veremiyorum, ne mantikla neden hangi sebeple bu kabul edilir inanilmaz yani.
(1,556 puan) tarafından
Kabul etmedim kavga ettim kaç kere kışın geliyor napim iki çocukla ayrilayim mi
0 oy
(798 puan) tarafından
Benim annem 35 senedir bakıyor canım anam ona bu yükü 3kızı oğlu reva gördü Allah büyüktür seni anlıyorum babannem de çok pistir afedersin çıplak ayakla tuvalete girip geri yatağa yatıyordu sonra ayyy neyse Allah sana anneme böyle yasamak zorunda olanlara sabır versin hayırlı yollar açsın 
(1,556 puan) tarafından
Aminn inşaallah canım ya çok zor
(798 puan) tarafından
Düşünüyorum kendi annemiz de olsa batar mıydı diye..
Batardı bence herkesin ayrı düzeni yuvası olmalı kesinlikle..ev üstüne ev berbat bisey..
(1,556 puan) tarafından
Kesinlikle annem de olsa biyerde batardi çünkü herkesin düzeni farklı evde ayrı biri olunca ona göre hareket ediyorsun mecbur kaliyorsun yani
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Allah yüzüme bakmış valla benim kaynanamlar biz evlenmeden önce Kendi evinin üst dairesi satılığa çıkmış alsaydık orayı yaptırdık size demişti nisanliyken bende aaa keşke alsaydiniz ne güzel olurdu falan dedim aklıma tüküreyim 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 404 göst.
26 Aralık 2020 Aile kategorisinde Sevgim04 (382 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 820 göst.
5 Mayıs 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 775 göst.
12 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 716 göst.