0 oy
683 göst.
Aile kategorisinde (498 puan) tarafından
Sorum yukarida 

51 Cevaplar

0 oy
(1,849 puan) tarafından
Çeyiz kardeşimin köpeği olsun imkanım varsa en güzelini alırım hatta 
-Reklam-
0 oy
(806 puan) tarafından
Benim kız kardeşim daha bekar olmasina rağmen ben ceyizimi hepsini ona verdim çünkü kullanmıyorum fazla
0 oy
tarafından
Veririm tabikide hız kardeşimden önemli değil 
0 oy
(5,505 puan) tarafından
Bohça hazırlıyoruz biz zaten ve içine ben kendi çeyizimden koydum herşeyi sadece nevresim takımı aldım 
0 oy
(16,015 puan) tarafından
Benim çeyizim yoktu ablam çalışıp kendine çeyiz yapıyordu. Ablamdan önce evlenince ablam bütün çeyizini bana verdi. Bende olsam kardeşime veririm yeter ki o mutlu olsun
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Verdim hemde dolu
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Kız kardeşime istediği herşeyi verdim. Yine olsa yine veririm. Bekar görümcem var bir tane..o da bana vermişti çeyizinden. İstemedim hatta. İlla verdi. 
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Hic dusunmeden veririm. Tekrar yenisi alinabilir
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Veririm. Sjmdi sana kiymetli geliyodur da bi 10 yil sonra atacak yer ararsin ama atmayada kiyamazsin:):) o duruma dusmeden ver bence
0 oy
(13,047 puan) tarafından

İsterse veririm ama çeyiz sevmiyor 

Ev eşyalarını da kendi alıyor çalıştığı işin :)

0 oy
(1,379 puan) tarafından

bütün çeyizini ben yaptım tabiki veririm:)

0 oy
(696 puan) tarafından
İlk ben evlendim çeyizimi sonradan aldık evden bir çok şeyimide bıraktım kaedeşime. Bizim tarafta kız bebek beşikte çeyiz sandıkta derler. Çok erken çeyiz yaparlar yani. Şuan kardeşim evlenmiyor ama çeyizi hazırdır. Ondan önce abim evlendi bütün ceyizimi ona verip geri düzdüm
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Kız kardesım yok ama arkadasım evlendı ne varsa verdim ben böyle kucuk hesaplar yapmam esyaya degıl ınsana kıymet verırım ondan onemlı degıldı bırazda aceleye geldi dugunu bana konusurken çokta hazırlıgı yoktu vs dedı dertlesırken bır hafta sonra yanına gıderken çeyizimdeku herseyı koydum goturdum havlular patikler yemenıler bohça bezleri örgu yelek corap  lifler seccadeler vs gule gule kullansın 
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Daha 16 yaşında olmasına rağmen hem el işi hem kap kacak ne gerekiyorsa her seferinde ufak ufak biraz kendimden veriyorum biraz yeni yeni yapıyorum niye yapmıym kardeşim sonuçta 
0 oy
(5,941 puan) tarafından
Veririm tabi Bi işe yarasınlar en azından yatağını altında duracaklarına
0 oy
(3,411 puan) tarafından
Bizde en büyük ablam  bana verdi çeyizini bende diğer ablama verdim
0 oy
(2,041 puan) tarafından
İstemese bile verdim :) öyle çok sevgi ❤️
0 oy
(4,974 puan) tarafından
Tabiki veririm hatta ceyizim de hala sakladigim çok güzel şeyler var onları ,kardeşime ayırdım 
0 oy
(119,355 puan) tarafından
ceyizden kastın ne dantel falansa hepsini bile verrim☺️
0 oy
(3,704 puan) tarafından

Ablamın çeyizini kendime alan ben:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 303 göst.
29 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 556 göst.
17 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
71 cevap 1,393 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 195 göst.
16 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,837 cevap

34,890 kullanıcı

...