0 oy
684 göst.
Aile kategorisinde (498 puan) tarafından
Sorum yukarida 

51 Cevaplar

0 oy
(27 puan) tarafından
Kardeşim benim canımın yarısıdır veririm ondan kıymetli değil ya dünya malı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kız kardeşim yok ama hem iki görümceme hem erkek kardeşime bir kaç bir şey ayırdım. Çeyiz yaptırmadım zorla havlu seccade eşarp şal patik koydular yarısını kuzenime verdim hediye diye. İşte evlenen olursa sırayla vericem. Sevmiyorum çeyizi filan. Evde kullanmadığım bir sürü patik var bir sürü eşarp bir sürü seccade havlu şal var. Bir kayınpederim namaz kılar geldiğinde onun haricinde de kimse gelmez zaten. 
0 oy
tarafından
Veririm tanimadigima bile veririm yeterki insanlar helal yoldan yuva kurmaya niyet etsin
0 oy
(48,704 puan) tarafından
abim evlensin de ceyizlikleri vereyim diye bekliyorum 
0 oy
(4,236 puan) tarafından
Ceyizimin bi kismini bekar kiz ve erkek kardesim icin ayirdim. Kalan bi kac ozel parrcayi da kendi cocuguma sakliyorum. Zaten kullanilmiyo evde kalabalik.
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Tabi ki .ben ayırdım kardeşime kendi ceyizimden.yazmalar patikler yelekler 
0 oy
(237 puan) tarafından
Kız kardeşim yok abim var bekar olmasına rağmen çeyizimin yarısını ona ayırıp verdim
0 oy
(553 puan) tarafından
Kız kardeşim olsa komple verirdim niye vermeyeyim 
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Ben erkek kardeşlerime güzellerinden verdim nişan bohçasına falan konulur diye.  Evde durup yer kaplayacagjna işe yarar annem bana herşeyden çok çok fazla yapmıştı 
0 oy
(297 puan) tarafından
Hepsini alsın canım fena <3
0 oy
(677 puan) tarafından
Erkek kardeşime vermeyi düşünüyorum ailesi tarafına fln koyarlarsa die kullanmıyorum belki onlar kullanır

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 303 göst.
29 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 556 göst.
17 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
71 cevap 1,393 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 195 göst.
16 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu

380,337 soru

11,388,164 cevap

34,892 kullanıcı

...