0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Geçen postuna herkes ama herkes anlamadan okumadan yazdınız. Benim 3 yıllık evli olduğum 27 yaşında olduğum 6 aylık bebeğim olduğum her postta herseyde yazıyor. Ve ben başlığa birinin hikayesi diyelim yazdım.  Yorumlarda 6 aylık bebeğin var ay herifin temizlik yapti falan filan . 3 yıllık evli nasıl 17 senelik evli olsun nasıl 4 çocuğum olacakk 17 yaşında hele nasıl olacak.  Bir arkadaşın hikayesi ve kadın kendi yazdı.  Bn niye milletin özelini dökeyim kime ne banane. Az öncede bir arkadaş evim güzel mi yazmış ona bile neler yazmışsınız kadın heves etmiş sormuş niye hevesini alıyorsunuz  ozelini yatak odani niye atiyorsunuz diyosunuz hersey atılıyor kanli pecetesi orkiti yaptigi ilişkiyi yaptigi pozisyonu bile hersey anlatılıyor bunları ozel degilmi odayi atti da ozel mi oldu simdi biz kadın değilmiyiz ya konuşamayizmi dertlesemeyizmi burası onun için degilmi insan kendi ailesine anlatmaz gelir buraya anlatır derdini. Ama siz gerçekten destek olacağına köstek oluyorsunuz akıl vereceğinize yanlışlarimiza doğruyu gostereceginize saldırıyorsunuz.  Çok yanlış iyileri de var elbet

6 Cevaplar

+1 oy
(6,275 puan) tarafından
Kendi hesabından bir başkasının özelini yazdığın zaman altına not diye belirt bana ait değil arkadaşım için soruyorum diye. Kendi hesabından post açıyosun kendin yaşamış gibi anlatıyosun sonunda da belirtmiyosun neyin ne olduğunu müneccim miyiz biz bir başkasına ait olduğunu anlayalım.
tarafından
Yazmışım başlığa. Ne gerek var yazmaya bidaha
Şunu diyorum ben herseye dikkat ediliyor çocuğumun kaç aylık olduğu eşimle temizlik yaptığımız falan bunlar görülüyor okunuluyor ama biride demiyoki sen 3 yıllık evlisin nasıl 17 yıl oluyor diye. Kadın aldı eline yazdı başlığida yazmıştım zaten
(6,275 puan) tarafından
Senin o postunu çok iyi hatırlıyorum ben zaten 'bir alıntı diyelim'gibi biseydi başlığı yani sadece bu kadarından hikayenin başka birine ait olduğunu nasıl anlayabiliriz. İnsanlara sinirlenip öfkelenmek yerine bir yanlışlık oldu deyip postunu düzenleyip altına bana ait değildir diye not ekleyebilirdin.
tarafından
Valla kendimi ifade etme fırsatı bile verilmedi
-Reklam-
0 oy
(13,465 puan) tarafından
O arkadaş hemen öncesinde fantezi kiyafet atmış tepki çekmesi ondan sanırım 
tarafından
Aynen canım ama yine doğru söyleyeni dokuz köyden kovdular
0 oy
tarafından
Klavye delikanlısı çok burda
0 oy
tarafından
Kesinlikle sana katılıyorum kimseyi linçlemeye ona hakaret etmeye hakkımız yok.. ! Ayyy herkes kendisine baksın buraya çamaşır resmi atıyorlar kocam içime boşaldı diyorlar yetmiyor akıntı resimlerini atıyorlar bunlara koşa koşa olumlu yorum yazarlar ama diğerlerine hakaret yağdırırlar. Kime ne bize ne sizene !!! Yanlışsa insan gibi postunun yanlış olduğunu yaz ama yargılayamazsın yani hakaret edemezsin 
0 oy
(5,184 puan) tarafından
Bir sürü insan bar burda her biri ayrı karakter bazen bize uyar düşüncesi bazen uymaz maalesef her türlü yorum gelebilir hoşumuza gitmeyeni görmezden gelerek devam edebiliriz :)
0 oy
tarafından
Başlığı değiştir soru şeklinde sor yoksa kapanır 
tarafından
Gene başlık olmamış? Şunu yaz insanları yargılamak kolay mı ? :D aynen böyle yaz
tarafından
Ne bilim anlamam . Öylemi yaziyim
tarafından
Yazdım
tarafından
Tamam canım şimdi kapanmaz:)

İlgili sorular

+2 oy
14 cevap 469 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 543 göst.
14 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Aslıs (13,202 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 494 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Merveadiyaman (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 289 göst.

382,200 soru

11,443,736 cevap

35,014 kullanıcı

...