0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (115 puan) tarafından
Kizlar ben cikolata bagmlisiyim hergun yemek zorundayim yoksa elim ayagim titriyor   sinirleniyorum  elim ayagim buz gibi oluyor usuyorun yorgun oluyorum hicbisey yapamiyorum yemek dahi yiyemiyorum   simdi hangi doktora gitmeliyim bunun icin bu boyle olmaz  yemiyince deli oluyorum resmen

9 Cevaplar

0 oy
(1,043 puan) tarafından
Şekeriniz mi var aralıklı oruç yapın ve tarçınlı su tüketin zamanla azalıyor ben baya azalttım bj şekilde sadece kahvenin yanında ve cok az 
(115 puan) tarafından
Eskinden de seviyordum yemegi ama birakinca birakiyordum ama suan bayilacak gibi oluyorum
-Reklam-
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Once dahiliyeye git canim. Kan testi vs yapiliyor o gerekli bölüme yesil alan acip yönlendirme yapiyor. Yada sana söyler oyle gidersin. Daha onve de mi yazmıştın sen. Cikolaya magnezyum eksikligi olunca cok canim istiyor benim 
(115 puan) tarafından
Evet daha oncede sordum cunku 1 gun yemesem kafayi yiyorum elim ayagim buz kesiliyor usuyorum cok tuhaf
(3,328 puan) tarafından
Cikolata postu hatirliyorum canim ondan dedim. Bence ihmal etme farkli bir sıkıntı olmadan önlemini almis olursun hem
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Değerlerine baktır canım. Şeker mi var acaba. 
(115 puan) tarafından
Bilmiyorum seker olunca boylemi oluyor
0 oy
(119,355 puan) tarafından
bendede benzer seyler kola icmeyince oluyo
(115 puan) tarafından
Yok benim tatli cikolata ila yemem gerkiyor basts bagimliyim dedim ama yok elim ayagim titriyor
0 oy
(6,020 puan) tarafından
Önce dahiliyeye gidin şeker var mı ona bakılsın 
(115 puan) tarafından
Oyle yapim cnm sagol
0 oy
(890 puan) tarafından
Şekeriniz mi düşüyor ki benim son haftalarımda da aynı şekildeyim çikolata tatlı günde bir kere bile olsa yemek zorundaymışım gibi 
(115 puan) tarafından
Bilmiyorum ama cok kotu oluyorum
(890 puan) tarafından
Dahiliyeye bir gidin en iyisi kanlarınıza Vitaminlerinize felan baksınlar dahiliye ilgileniyor
(115 puan) tarafından
Oyle yapicam cnm sagol
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Hayatına tarçını sokmanda fayda var eğer şekerlik bir durumun varsa tarçın dengeler şekeri 
(115 puan) tarafından
Tamam cnm bi deniyim bakalim
0 oy
(321 puan) tarafından
Dahiliye ye bi git önce kanında sorun yoksa psikolojik de olabilir bu.
(115 puan) tarafından
Aynn cnm gidecem bskalim
0 oy
(10,531 puan) tarafından
Aynı sorunu bende yaşıyorum hele bide diyette hurma falan yiyorum şeker sınırda demisti doktor 
(115 puan) tarafından
Ben hergun yoyorum  off bakalim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 223 göst.
27 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
5 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
8 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 173 göst.
1 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...