0 oy
549 göst.
Diğer kategorisinde (181 puan) tarafından
Ya yemin ederim mahallecek kafayı yicez adamlar akşama kadar ses yok gece 12 1 olunca başlıyorlar bağıra bağıra konusmaya amaçları ne anlamıyorum sanırım Türkçe de bilmiyorlar çocukları zor uyutuyorum zaten 

13 Cevaplar

+2 oy
(315 puan) tarafından
Tek sorumlusu 

:) jsjsjsjsjsj derler ya 

Ne yapsınlar medeniyet kültür önemli bsy halbuki 
(181 puan) tarafından
Ben susuyorum eşimi de susturmaya çalışıyorum eşim deli gözü dönerse bir şey görmez Allah bildiği gibi yapsın
-Reklam-
0 oy
(10,878 puan) tarafından
Suriyeli değil de bizde de var öyle komşu.adam şarkı söylüyor ya şarkı sokata bağıra bağıra.bir maç iler bağırır gol diye .sanki bizim evde kulağıma bagiriyor
(307 puan) tarafından
Aynen doğru diyorsun insanın insan olup kendini geliştirmesi önemli benim gittiğim kursta bir suriyeli kadın vardı hamile ama nasıl kibar naif açıktı da ama insandı.. Bizim sokakta maç var kaç gündür ****** gibi bağırıyorlar hiç düşünmüyorlar bebek mi var hasta mı varr yaşlı mı var insan olmayan olmuyor işte
0 oy
tarafından
Mahallecek toplasın bı uyarın :)
(181 puan) tarafından
Türkçe bilmiyorlar
tarafından
Suriyece uyarın canim Google ceviriden yada polise şikayet edin onlar anlatır
0 oy
(2,246 puan) tarafından
Burdada öyle sokağım suriyeli kaynıyor gündüz gıkları çıkmıyor gecede 2 lere kadar a.nırıyorlar 
0 oy
(230 puan) tarafından
Bizim üst komşu da Suriyeli çok gürültülü bir aile sanki evde atlı koşuyor sesleri de çok çıkıyor bakalım nereye kadar böyle devam edecek 
0 oy
(150 puan) tarafından
Valla  bacım en iyisi bizim mahalle Suriyeli burda bı çocuğu bıçakladı ama Allah varSuriyeli çocuk haklıydı kameralar da gördüm  sonra mahalle Suriyelileri istemedi muhtarda talep etti gönderdiler Suriyelileri mahalleden 
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Benim oturduğum sitede de hep yabancı var Iraklı vs. Geçen gece lavaboya kalktım bir baktım kuran sesi geliyor hamileyim korktum biraz bir baktım adam balkonda gecenin kaçında bağıra bağıra kuran okuyor. Medeniyetsizler. Adam kimya mühendisi ama karısını dövüyor falan rezalet. Ve bunlar maalesef ev sahibi.
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Ay sorma bizim de yanda vardı akşama kadar çıtaları yok akşam olunca güm güm sanki sanırsın binayı yıkıyorlar sanırsın çocuk kaç defa korkakrsk uyandı çok şükür gittiler biz şikayet ettik birde binanın arkasına çöp koyuyorlardı gece çöp toplamaya gidiyorlardi ayakkabılar falan bı görsen Ordu var sanırsın eve geçmiyorduk zabıtaya şikayet ettiler geldi abi birşey yaoamzsjniz şikayette etseniz çıkaramaz siniz dedi ayakkabı çöp gorursenix atın ama çıkaramaz siniz dedi iki üç ay durdular sonra gittikler  maalesef birşey yapmıyorlarmis dokunulmazlıkları var resmen 
0 oy
(280 puan) tarafından
Yemin ederim keske sorun sadece ses olsa cok dertliyim. Coplerini bahceye atiyorlar, kesinlikle cop kutusuna atmiyorlar. Yemek artiklari  cocuk bezleri... apartmanlarin ortak bahcesi burasi.  Biz temizliyoruz onlar wtiyor. Kedi buyuklugunde fareler geziyor artik. Basvurmadigimiz sikayet etmedigimiz yer kalmadi. Kimse bir sey yapamiyor. 
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Adamların gö.tünde hoparlör var gibi yemin ederim. O nasıl bir ses. Kulağımın dibinde bağırıyolar sanki.
0 oy
(294 puan) tarafından
Ayy valla aynısı annemlerin Mahallesi'nde de var ya anneme gidince gündüz ses seda yok gece bı basliyorlar artık insanlar soyluyir da olmuyor 5 sene öncede başkaları vardı onlarda oylelerdi komşular patates soğan atıyorlardı susun yeter diye hepsi öyle sanki tuhaflar
0 oy
(7,706 puan) tarafından
Polise şikayet edin diyecem ama adamların sırtı sağlam hiçbir şey de yapamazlar
0 oy
(84 puan) tarafından
Canm onlar da hayat gece başlıyor ama ciddi ciddi gece başlıyor sübyan mektebine çocuklarını gönderiyorlardi çıkışta bekle bekle gelip alan yok çocukları tutuyordum ellerinden evlerine götürüyordum kapıyi çal çal açan yok sonra kadın açıyordu içerisi görünüyordu saat öğlenin 2 si evin içinde erkek kadın hepsi uyuyor,onlar zaten gündüzleri uykuyla geçirip geceleri ayaklanirlar.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 837 göst.
19 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Ecrin in annesi ❤️♥️ (947 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 464 göst.
0 oy
20 cevap 841 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 970 göst.
22 Temmuz 2023 Aile kategorisinde cceyhan (210 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...