0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından
Merhaba kızlar yaklaşık 1 hafta önce ani bir karar ile bebeğimin iştah sorunu yüzünden sütten kesme kararı aldım .. tabi doktor vasıtası ile .. zaten sütüm de çok az geliyordu . 1 haftadır vermiyorum ara ara geliyor ama sonra gidiyor göğsümde süt hala var dün gece sıcak su tutup sagdim biraz . Nasıl sütüm kesilebilir ? Ne yapmalıyım ? Bir de afederseniz süt vermediğinden beridir bir gogsum büyük diğeri küçük sütten kaynaklı olabilir mi ? :( 

Tavsiyelerinizi bekliyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(11,089 puan) tarafından
Sağdıkça gelir, sağmamalısın... 
(1,196 puan) tarafından
Eminmisiniz sağmamak konusunda. Bende bu durumdayım koluma vuruyor ağrısı
(11,089 puan) tarafından
Aşırı ağrın varsa doktor desteği al canım. O konuda bişi diyemem. Benim ağrım vardı ama sıcak su altında masaj iyi geldi. Ben de burdan öğrenmiştim hatta..
(1,196 puan) tarafından
Kadın doğumcu değiş mi? Salı günü gidecem o zamana kadar günde bir kez sağayım diyorum
(11,089 puan) tarafından
Çok ağrım var diyosun ben yönlendirme yapmayayım şimdi. Yorumlarda sağ diyen de oluyo sağma diyen de. Kadın doğum evet
(1,196 puan) tarafından
Anladım çok değil ama rahatsızlık veriyor. Tşkler yorum için
-Reklam-
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Hiç elleme bir aya yakin az olan sütüm bile ara ara sizlaya sizlaya aktı çok az acısı iki hafta da geçti bir ay sonrada hiç bişey kalmdi yeterki elleme 
(743 puan) tarafından
Daha dokunmjm o zaman canm bir aya biter demi . Peki göğsündeki orantı normal mi
(1,206 puan) tarafından
Biri diğerine göre bir tık küçük ve sönük şekli bozuldu
(1,206 puan) tarafından
Bir aya biter ama elleme sakın daha önce hata yaptım sagdikca azalma olmadı kendi haline birakmak gerekiyormuş keşke en başından bilseydim
(743 puan) tarafından
Hadi ya :( niye oluyor acaba
(743 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Elinle sagım yap canım mesele saat 2 de sağdın bı dahakine saat 4 saat geçtikten sonra sağ sonrakini 8 saat geçtikten sonra sağ böyle böyle azalır kesilir 

Benimde bı göğsüm küçük biri büyüktü küçük olan hemen çekildi bitti 
(743 puan) tarafından
Evet benimde küçük olan çok az süt geliyor büyük olanda baya akıyor düzeldi mi canım peki senin (
(6,516 puan) tarafından
Yok canım ben küçük olandan süt az geliyor diye az emzirdim çekildi gitti tek göğüs emiyor şuan :) onuda kestim oldum bı kaç aya keserim
(743 puan) tarafından
Benimki tam bir bağımlı 2,3 gün ne çektim bir beb bir Allah bilir daha yeni yeni gece uyanmiyor o da zor zor şimdi yiniden versem perişan olurum . İnşallah düzelir benimde ne diyim:)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 102 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde B. Sema (409 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
0 oy
9 cevap 129 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Kimgamze (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 247 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu