0 oy
509 göst.
Diğer kategorisinde (82 puan) tarafından
Mesela ben karşımdaki kişi kim olursa olsun fark etmezsizin uzaklaşırim yorulmuşluk yipranmişlik var sogudugumu anlamam eşim dahi olsa birikir birikir bir gün gelir bir bakmışım çok sevdiğim insanı migdem almiyormuş sesizligimden korkarım sizlerinde farklı özeliği varmı bir benmi böyleyim?

31 Cevaplar

0 oy
(5,784 puan) tarafından
Ben öfkemden çok korkarım ve gözü kara biriyim damarıma basılınca kendimden her türlü şeyi beklerim beni hiç bir şey durdurmaz 
-Reklam-
0 oy
(744 puan) tarafından
Tartışma anında sesimi yukseltmem ama yüz mimiklerim, sakin tavrim ve sivri dilim karşı tarafı çıldırtır yeri geldiğinde karşılık vermediğim sözleri oyle bir gedigine oturturum ki tek kelime dahil edemez karşımdaki öyle ağır gelirki saygisizligimdan değil o taşı yerine oturttugumdan karsidaki m.al gibi kalıp ağlar:)) bazen seviyorum ama bu huyumu herkeste aynı şeyi söyler bağırıp cagirmadan  nasıl başarıyorsun insanın ciğerini sökmeyi diye:) 6. Hissim çok kuvvetlidir rüyalarım genelde çıkar bunun için doktora bile gitmiştim zamanında uyumak istemezdim hiç 
0 oy
(1,739 puan) tarafından
Aşırı sinirli birisiyim ama bunu dışarıya belli etmem içimdeki kadar ve karşımdaki o kadar sinirli olduğumu bilmediği için rahat konuşur en korktuğum tartismaktir yani çünkü ben tartisamiyorum öldürmeye direk olarak saldırırım elimle vurmam öyle bı huyum yok etrafa bakarım anında planlarım neyle çok büyük hasar verebilirim diye tabak mi var dikleme kafasına atarım posetmi var gerdirip boğazına dolarım kolay kolayda  o yüzden durudugum yerde tartışmam gezerek dolaşirim sürekli lafaım cı soylerim qeride de kalmam  
0 oy
(10,988 puan) tarafından
Bende de bir huy var Allah affetsin.bir insan bende bitti dedim mi bitiyor ya.atacagim çatıdan kendimi dese ***** der yürürüm 
0 oy
(203 puan) tarafından
Hislerim çok kuvvetli ya yalan söyleyen insanı bile hemen anlıyorum bir insanı ilk gördüğüm zaman çözüyorum yani ne olduğunu anlıyorum hemen dediğim de hemen çıkıyor yani aslında seviyorum böyle olmasını herkesle samimi olmuyorum sonradan sorun yaşamamak için 
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Dilim haksızlık karşısında susmam 
0 oy
(847 puan) tarafından
dil mil hikaye benim dilim çok keskindir evet ama ben elimden korkarım. şiddete meyilim saldırganlığım ve öfkeden enerjye dönüşüp yok olmak yok etmek isteğim beni korkutuyor bazen kendime potansiyel katil diyorum henüz leşim yok
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Rüyalarımın çoğu çıkar rüya görmekten korkuyorum 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Genelde en kötü insana bile sabrederim sonunda bu sabrın sınırına gelirim kendi kendime sinir krizi geçiririm fazla stres sıkıntıdan ellerim titrer.Bu yönümü hiç sevmiyorum.Birde bundan dört beş sene evvelki ben ile şimdiki ben çok farklıyız.Zaman içinde her şeye daha soğuk mesafeli oldum.
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Icimden kendi kendime cook konusurum birine bisey diyecem her sekilde lafi toplarim cevaplarims ama asla soyliyemem nefret ediyorum huyumdan
0 oy
(2,735 puan) tarafından
 çok sabrederim çok sabrederim sabırlı bir insanım ama bardak taşınca öyle bir patlarım ki öyle bir kriz geçiririm ki yani kimse tahmin edemez bu halimden çok korkuyorum bir kere işim var bir kere eşim şahit oldum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 413 göst.
7 Mart 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 255 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 220 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
+2 oy
32 cevap 448 göst.