+2 oy
447 göst.
Diğer kategorisinde (227 puan) tarafından

evet arkadaslar kendimizden huylarimizdan memnunmuyuz ben kendimden su konuda memnun degilim herseyi cok takiyorum cok ince dusunuyorum ve haliyle yipratiyorum kendimi

hadi birbirimize yorumlarda  destek olalim:)

32 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Kocamı çok fazla kıskanıyorum 

Kilo aldım sürekli kendime karşı öz güven eksikliği yaşıyorum:(

(227 puan) tarafından
canim benim kilo alinir verilir bunlari takip hayatini mahvetme seni begenen her turlu begenir zaten
tarafından
Eşimde tığ değil zaten eşim beni her halimle seviyor ben kendimi böyle sevmiyorum emzirme dönemindeyim diyet yapsam sütüm azalıyor yapmasam kilo alıyorum
(227 puan) tarafından
kiz ozaman ne ye gitsin bende kiloluydum zamanla gidiyor inanki anlamadan bebek pesinde kpsturuyoruz
tarafından
Hamur işini bırakıcam
(227 puan) tarafından
aynen seker vs birakmak gerek
-Reklam-
0 oy
(1,327 puan) tarafından
2 seneye kadar herşeyi takar kurardım kendi kendime şimdi umrumda bile değil hiç bir şey 
(227 puan) tarafından
yas gectikce oyle mi oluyor acaba bende bi iki yil sonra o seviyeye ulasirmiyim formulu nedir
(1,327 puan) tarafından
Ben babami kaybettikten sonra herşeyin boş oldugunu çok net anladım yaşi bilemiyorum
(227 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin canim
(1,327 puan) tarafından
Allah Razi olsun canım :(
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Bende fevri çıkışlarım oluyo arada çabuk sinirleniyorum yohsa melek gibi insanım ajajaj anam iyiki doğurmuş
(227 puan) tarafından
:D ahahahhaa olur arada  oyle
0 oy
tarafından
Var tabi ki.. çok yakınlarim dışında ki herkes beni çok rahat sanıyorm birşeyi takmam olarak görüyorlar. İlk taniyanlar çok ters birisin diyor
(227 puan) tarafından
peki sen gercekten oylemisin canim
tarafından
Ters olarak mi ilk tanistigim da hemen yakınlık kurmam.yapmacik geliyor bana.
Rahatlık kısmında ise maalesef ki öyle değilim hani bı laf var ya kan kusup kızılcık şerbeti içtim demek.onun vücut bulmuş haliyim.
(227 puan) tarafından
anladim kuzum:/
0 oy
tarafından

Merhaba canim. 

Evet bazen bende hiç olmayacak şeyleri takarım.kendi kendime üzülürüm.  Takmamak istiyorum.ama elde değil . Bazen beynim.konusuyor hiç susmadan:))) 

:) en sevmediğim.huyum.diyebilirim

(227 puan) tarafından
merhaba, ayni canim ya dusunuyoeum hayat bis tek geldik tek gidecez neden insanlari olaylari bukadar cok takiyorsun diye kziiyorum
0 oy
tarafından
Ayy bende öyle acsyip sinir oluyorum
(227 puan) tarafından
ne yapmali acaba
0 oy
tarafından

Kilom dışında evet çok memnunum Allah'a şükürler olsun  ☺️ karakter olarak da gayet düzgün bi kişiliğim var adamına göre muamele yaparım iyi tarafım çok iyidir kötü tarafım da çok kötüdür ama dediğin gibi bende bazen gereksiz şeyleri bile kafama takarım en ince ayrıntısına kadar.

(227 puan) tarafından
kilo kafana kpydugunda verirsin sikma canini seni begenen her halini begensin❤️
tarafından
Beğenen beğeniyo da insanın kendini beğenmesi çok önemli ben kendimi beğeniyorum ama kilom hariç :D ben istediğim kıyafeti giyemeyince sinirleniyorum daha çok yiyorum :D

Kıyafet aldım bugün kargo geldi 1 tanesi olmadı basen kısmı sıktı yukarı çıkmadı acayip sinirlendim 4 bardak kola içtim sinirden :D
(227 puan) tarafından
ahahhaah kola ictin efkarinin uzerine canim cekti suan dfjjfjf
tarafından
Hamile değilim de lütfen :D
(227 puan) tarafından
yok kiz Allah korusun
0 oy
tarafından
Ani sinirim dışında evet kendimden çok memnunum hatta bazen diyorum keşke böyle olmasam bende herşeye cıngar çıkaran asi çekilmez kavgacı herseyi kafasına göre yapan biri olsam diye 
(227 puan) tarafından
oyleler kiymetli zaten kuzum
tarafından
Hemde ne kıymetli
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Ben birden sinirleniyorum yakip geciyorum sonra kendimi daha cok dolduruyorum hirsima yenik dusuyorum bide asiri inatciyim iki huyumdan nefret ediyorum bebegim insallah bana benzemez bu iki konuda.yoksa cok seviyorjm canim kendimi herkesle anlasirim aksama kdr gulerim kiyimsizim da ayni zamanda iyiyim ya kendime 10 puan ustunden 20 :D 
(227 puan) tarafından
ahahaha of bendede kendini dusuncelerle doldurma huuyu var
(2,202 puan) tarafından
O cok kotu biriyle tartisinca zaten agzima geleni soyluyorum sonradan niye bunuda demedim keske onu deseydim gebertseydim diye gicik gicik hareketler :D
(227 puan) tarafından
anaam oylede hayat olurmu koz yuruyen cinnet seni
(2,202 puan) tarafından
Kiz walla bazen balatalari siyiriyom :D ama bebegim dogdugundan beri sanki birazdaha dizginledim kendimi bi olgunluk basiyo anayim ben ana diye :D
(227 puan) tarafından
:Ddd ahahahah
0 oy
(2,136 puan) tarafından

Ben kendimden razıyım.Allah ta benden razı olsun:D

(227 puan) tarafından
haahhaha
0 oy
(603 puan) tarafından
Hiç atar yapacağım, laf sokacağım, durumuma storyme iğneleyici özlü sözler yazacağım kimsem yok. Çok imreniyorum ya :) birde fazla pozitif bakıyorum hayata sanırım. Gerçi şimdi gebeyim hep kötü senaryolar çizmeye başladım ya.
(227 puan) tarafından
ah ya strresten kotu dusuncelerden uzak durmaua calis oluyo oyle seytan ugrasir
(603 puan) tarafından
Annem de bugün azarladı sen böyle değilsin diye. Ne bileyim işte ya şöyle olursa, ya covit olursam. Ciğerim de hasar var onu  korkusu yetiyor zaten  vs. Vs. Gebeyken tüm kötü senaryolar geçiyor gözümün  önümden. Yoksa aşırı pozitif insanım eşim bazen çıldırır:)
(227 puan) tarafından
ay Allah korusun ama soyle bsyde var kotu seyler dusununce onlari cagriyoruz  ona gore dikkat et kuzum
(603 puan) tarafından
Haklısın. Teşekkür ederim şu süreçte geçsin eski halime dönerim :)
0 oy
tarafından
Hiç değilim ya... Biraz sen gibiyim ben de
(227 puan) tarafından
Allah yardimcimiz olsun
0 oy
(1,251 puan) tarafından

Moralim cok cabuk bozuluyor canim cabuk sıkılıyor ve bu hemen yüzüme yansiyor bu huyukdan hic ama hic memnun değilim:ermm:

(227 puan) tarafından
aynen aynen of ne zaman su seyleri asicaz acaba
0 oy
tarafından

Al bendende o kadar kendimi hiç sevmiyorum herşeyi kafaya takıyorum birturlu bosveremiyorum ayrintilar beni bitiriyor kafamda bir konuyu hallediyorsam ardından başka biri geliyor bugün esimede söyledim benim tadavi olmam lazim :(

(227 puan) tarafından
Allah yardimcimiz olsn
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(96 puan) tarafından
 Buyumek istemiyo olmam karamsar suskun herseyi kafasina takan surekli kotu seyleri dusunen beni dusunmeyen insanlari düsunmem  bi cok seyden memnun degilim diyebilirm 
(227 puan) tarafından
hmmmm:/
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kendimden memnunum canım kendim canım ben, beni çok seviyom bana bişey olursa yaşayamam :D 
(227 puan) tarafından
ahahah hep sev canim benim
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Memnun degilim kirilinca toplanamiyirum gecmisi unutamiyorum  

O masum saf gulec halkerim bir kere gidince karsimdaki amudada kalksa eskisi gibi olamiyorum ona.  

Kendimdende membun değilim cevremden de :D bi tek kızımi seviyorum her şeyi ile
(176 puan) tarafından
Aynı duyguları yaşıyoruz seninle kalbim kırıldı mı hiçbişey eskisi gibi olmaz sadece oğlum var gerisi yalan
(227 puan) tarafından
o gecmisi unutamama bende de var
(7,791 puan) tarafından
Öyle cnm sevmiyorum iste guvenim bi kere kırılınca gelmiyor bi kere sogursan isinmam coook uzun suruyor. Buda beni yipratiyor ne yazık ki
0 oy
tarafından
Sevdiğim insan lafı beni çok uzer takarım ama sevmedigim insansa aklıma gelmez. Tek kötü yönün fevri çıkışlarım var
(227 puan) tarafından
hmmmm
0 oy
tarafından

Canım kendim çok memnunum kendimden :D 

Şaka bir yana, ben gamsızımdır ya, eğer canım istemiyorsa dünya yansa ben kenarda saçımı tararım. Ama taktımı da kendime zehir ederim. Ayarım yok, keşke olsaydı azcık. 

image

(227 puan) tarafından
gamsiz olannhasta olmazvalla
0 oy
(202 puan) tarafından
Kendimden memnun ddgilim ne konuda memnun degilim dugusal açıdan memnun degilim mesela biri kalbimi kirar hemen unutup affederim ben hakliysam bile ben kendimi haksiz yapip ozur dilerim cok merhametliyim cok safım herkese hemen guvenirim birine bin iyilik yapsam bir kotulüğüm bin olur iyiliklerim bir olup unutulur sorma baciiiii bende sa.lağim yaaa ahshsjaj:))
(227 puan) tarafından
aynen kuzum bende oyleyim neyse Allah bilsun ya

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 407 göst.
7 Mart 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 507 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hiranur kaya (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 253 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu