0 oy
507 göst.
Diğer kategorisinde (82 puan) tarafından
Mesela ben karşımdaki kişi kim olursa olsun fark etmezsizin uzaklaşırim yorulmuşluk yipranmişlik var sogudugumu anlamam eşim dahi olsa birikir birikir bir gün gelir bir bakmışım çok sevdiğim insanı migdem almiyormuş sesizligimden korkarım sizlerinde farklı özeliği varmı bir benmi böyleyim?

31 Cevaplar

0 oy
(326 puan) tarafından
Bende  dilimden korkarım aklımdan bı anda geçeni soylerim karşımdaki uzulurmu kirilirmi hiç dusunmuyomm 
(82 puan) tarafından
En iyisi ben içime atdim da ne oldu dert sahibi oldum kız utanmayan yine utanmiyo ar damarı çatlamış bazı insanların vala
(146 puan) tarafından
Kiz bacım bende valla pat diye söylerim bazen insanlar şaşar kalır ama napıyım yalan mı söyleyeyim gerçeği söylemek en mantıklı bence
(326 puan) tarafından
Kız patavatsiz değiliz demii bazen dusunmuyoda değilim komşular hep bana gelirler bı gün olsun evlerine gitmiş değilim öğün gördüm birini sana gelcm kahveye dedi bende bı anda bı günde siz beni çağırın ben size geliyimm bugün olsun kapınızi çalmadım dedi ertesi gün çağıran cagirana
(146 puan) tarafından
Kiz biz aynıyız ya çok komşum yok iki tane anca onlarda hep bana gelirler bende dedim maşallah bana gelip gidiyonuz bi ben gelemedim size dedim susup kaldılar :)))
(326 puan) tarafından
Cagirmadilarmi benimkiler çocuklar olkuldayken kavye gel dediler 4cocuk olunca korkuyorlar galiba çağırmaya bende bundan sonra kabul etmiycm
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Dilimden kinimden bişi duyduysam eminsem yeri geldiği zaman kullanıyorum üzülür mü kavga çıkar mı umrumda olmuyor tutamıyorum susamiyorum
(82 puan) tarafından
Aha bu ben ben en iyisi kız ona rağmen sevenim çok açık sozlusun neysen osun seni o yüzden seviyoruz derler sonra arkamdan cekistirirler allahdan kötü huyum yanlışım yok olsa aman aman
(1,015 puan) tarafından
Işte arkamdan konuşuluyor is çevriliyor diye kin guduyorum ya bundan inan bana çok nefret ediyorum susmak çok mu zor vallahi susmak zulüm gibi geliyor basaramiyorum
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Bazen gördüğüm rüyayı kimseye anlatmasam bile gerçeği çıkıyo birebir aynısı olmasa bile çok yakın bir şekilde çıkıyo 
(400 puan) tarafından
Aynı yorumu yaptım şimdi bu çok can sıkıcı bir durum gerçekten
(82 puan) tarafından
Benimde öyle uyandın mi o sabah Allahım gördüğüm ruyayi sen hayra çevir diye dua et
(48,695 puan) tarafından
bende birini görsem rüyamda o kisiyi görüyorum yada onunla alakali bisey duyuyorum mesela cok alakasiz birini görüyorum ne alaka ki diyorum onunla ilgili bişey duyuyorum kedi görünce de mutlaka kediyle ilgili bisey oluyor gündüz
0 oy
(400 puan) tarafından
Gördüğüm rüyaların  benzer durumlarını gün içinde  yasiyorum bazen ve bu beni çok etkiliyor korkutuyor 
(400 puan) tarafından
Mesela çok sevdiğim bir yakınımın rüyamda çarşamba günü bana misafir geleceğini görmüştüm bu rüyayı pazartesi gecesi gördüm çarşamba günü ölüm haberini aldım bu nasıl bir tesadüf nasıl birsey aklım almıyor
(82 puan) tarafından
Demekki Rabbime misafir olacakmış sana hikmet olmuş o kişiyi severmiydin o kişi seni severmiydi herkese nasip olmaz bu tür riyalar kalp kapağın gonlun temizmiş ki Rabbim sana göstermiş
(400 puan) tarafından
Evet canım çok sevdiğim dünya iyisi bir büyüğümdü nur içinde yatsın çok iyi çok güzel kalpli  kalp kırmaktan herzaman çekinen bir insandı
(82 puan) tarafından
Rüyalardan anlarım bende yarı haciyim sana vesile olmuş Rabbim mekanini cennet eylesin inşallah
(400 puan) tarafından
Aminn canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Hislerim bı insanı ilk görüşte ilk oturuşta içim isinmazsa bidaha hiç ısınmıyor hemen bir sinsilik soğukluk seziyorum bazı kişilerde sevemiyorum
(82 puan) tarafından
Burcun nedir canım
tarafından
Balık burcuyum
(82 puan) tarafından
Balık duygusal olur aslında genelde akrepde vardır senin karakterin bende sen gibiyim bir kere görmem yeter muhatap olmama gerek yok dip notu düşerim hemen
tarafından
Aynn birini ilk görmede kanı sıcak gelirse ondan kopamam aileden gibi isinirim bazende görür görmez soğuklugu direk içimi kaplar sessizce uzaklaşirim birdahada aynı ortamda bulunmam ilk gelin geldiğimde komşularım iyiler ikisi varki görür görmez gözlerindeki soğukluk sinsilik içimi kapladi gordummu böyle sıkıntı basıyor beni mesela karşı komşum geldiğim günden beri öyle bı isindiki kanım teyzeye öğlen akşam ne yapsam kek börek yemek kizlarm götürür ona ellerine şeker verir yollar anne sıcaklığı veriyor
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Aşırı sakin bir yapim var ama bi pik noktasi var. Bazen bu bi laf yada davranista olabilir. Ona ulasinca gözüm hicbir seyi görmüyor.

(Masa ustu bilgisayarlarin yaygin oldugu zaman babam yeni emekli oldu bizde evde sıkılmasın diye okey öğrettik nerden yaptik ettik. 20 saat oyun oynuyor. Laf dinlemiyor falan gozum dondu babami yataga firlattim pc yi de camdan atmıştım.(
(82 puan) tarafından
Aboo seninki delilik bacım
(3,328 puan) tarafından
He iste o geliyor bacımm. Guzel guzel dedim dedim ama bu olaydan sonra kimse oyle sınırımı zorlamadi aile içinde
(82 puan) tarafından
Bazen elde olmuyo anlıyorum hakda veriyorum seni anlayan varmış o yüzden takılma fazla
0 oy
(868 puan) tarafından
Sinsiliğim her ne kadar iyi biri olmaya çalışsam da içimde sinsi birini taşıyorum ve bazen istediğimi elde etmek için bu yönümü kullanıyorum. Hep bastirmaya çalışıyorum ama bazen olmuyo 
(82 puan) tarafından
Ne konuda peki
(868 puan) tarafından
Aslında etkiye tepki karşımdaki akıl oyunları oynuyosa genelde bu yönüm ortaya çıkıyo ve bu yönümü sağolsun hep eşimin sülalesi ortaya çıkarıyo. Açıktan düşmanlık etmeyi sevmiyorum diyelim :D
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Sivri dilim den bazen cok kırıcı oluyorum bide cok sinsi yim kötü bişy düşünürüm derim kesin bu olck Ogün o olur 
(82 puan) tarafından
Hak ediyor ki dilin sivri yoksa yılanın bile kuyruğuna basmazsan tıslamaz iç sesin kuvvetli senin peki burcun nedir
(2,307 puan) tarafından
Boğa :)
0 oy
(142 puan) tarafından
Bende senin gibiyim. Zamanla soğuyorum. Konuşmak bile.gelmiyo içimden . Eğer zorlarsada patlama noktasına geliyorum . Sinirlendiğimde. Kimseyi gözüm görmüyor
(82 puan) tarafından
Ah ah bu sinir yüzünden dovmedik adam dikiş atilmadik parmak kalmadı delirtiyolar adamı sonra bağrınca kızınca kadın derildi diyolar
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Sen bensin bende bugün çok kötü oldum.biri ahımı kötü aldı  ona buz oldum 
(82 puan) tarafından
Ah ahhh elimizi uzatıyoruz bize buz uzatiyolar ya gelde ölüp ölüp dirilme kazık yiye yiye duygusuz oldum artık
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Öfkemden çok korkuyorum zaten senelerdir sinir tedavisi gören biriyim asla öfkemi kontrol edemiyorum asla. Bide patavatsizim dilimle beynimin arasinda bi kemik yok. Cok kinciyim 10 sene sonra bile intikam duygumu bastiramam ve canini yakarim kin duyduğum insanin
(82 puan) tarafından
Sesizce kaçayim ben sjsjs Bazen firenlemek lazım adama deli derler derlerde derler valla Allah yardımcın olsun insandır insanı bu hale sokan buda bir gerçek
0 oy
(3,716 puan) tarafından
Sinirliysem dilimin ayarı asla yoktur. Sinirliyken her şeyi yapabilme yetisine sahibim. Korkarım yani.
0 oy
(3,104 puan) tarafından
Ben hiç korktuğum bir özelliğim yok lâkin başkasına yapilan haksizliğa asla tahammül edemem 
(82 puan) tarafından
Tahammül edemiyoruz da bende öyleyim bu kez arada kaynayan kötü olan yine biz oluyoruz bu saatden sonra ölen ölsün kalan kalsın modundaym
(3,104 puan) tarafından
Kim ne derse desin yâ asla kimseyi ezdirmem dışarda görsem müdahale ederim
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Cok açık sözlüyüm be bazen iyi bazende ne bilim :) bende çok sabrederim sonra bianda silerim
(82 puan) tarafından
Açık sözlü olmak iyi Allah'ın bildiğini gotu b... kulardan mi saklayacaz iyiligimizle kaybedelim bacım Allah bilsin
(5,240 puan) tarafından
Hahahha Oda doğru kuzu Amin ❤️
0 oy
(144 puan) tarafından
Sabrımdan korkarım bazı insanlar saçma sapan konusurken o an söylemem gerekeni söylerim ama sevdiklerime karşı sabırlı davranıyorum susuyorum susuyorum ama sabrımın taştığı yerde ağır konuşuyorum araya bir mesafe bir soğukluk girer birdaha hayatıma almakta da zorlanırım. 
0 oy
(128 puan) tarafından
Ben annem gibi olmaktan çok korkarım bazen bunalıyorum kızıma sesimi yukseltiyorum hemen kötü oluyorum asla öyle biri olmak istemiyorum :( 
(444 puan) tarafından
Yaa ne kadar üzücü bir şey demi bu :( bende annem gibi olmamak için evlenir evlenmez çocuk düşünmedim. Şimdide 2. Çocuğu düşünemiyorum:( ama elhamdülillah benzemiyorum.
(128 puan) tarafından
Gerçekten haketmeyenler anne olmasın ya psikolojiyi ne kadar etkiliyor :((
0 oy
(982 puan) tarafından
6. Hissim çok kuvvetli şuan biriyle oturuyoruz diyelim bişeyler konuştuk ettik sonra o evine gitti ve gittikten sonra benim için kime ne söylediyse ne yaptıysa gözümün önüne geliyor birşeyleri çok derinden hissediyorum
tarafından
Bu farklı 6.his değil
(982 puan) tarafından
Bir keresinde bunlar bize misafir olarak gelecek dedim 10 dk sonra geldiler kaynanam çok korktu benden sana haber mi veriyolar dedi kim haber verecek anne öyle hissettim dedim kadının rengi benzi atti
0 oy
(766 puan) tarafından
Korktugum değilde sıkıldigim var canım. Ben Genelde sakin bir yapım var kimseyi kurmayayım üzmeyeyim havasındayım birazda saf kalpligim var. Lâkin bende sevmedigim özelliğim bir insanın Birseyin duyduğumda o aklımda kalır yeri geldiginide onu kullanırım aslında çok kötü birşey sınır oluyorum bu huyuma. Kavga ederkende kizsamda uzulsemde kendi kabuguma çekilip sakince hiç konuşmadan susarım karsimdakinide bu sınır eder yeter ki konuş diyorlar Benim sinirim susmak icimde yaşarım yani herşeyi 
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Çok safım ve bunu ben yeni ögrendim arkamdaki yüzüme gülüp arkamdan ikinci yüzünü çıkaranları tanıyınca saflığımı ilan attim ama bu saaten sonra korksunlar benden 

Bir kişinin aksi bir hareketini görünce de hayatta konuşmak istemem gitmem belli sınırlara da sahibim bu sınırlı huyumu seviyorum sadece keşke safoz olmasaydım herkesi kendi gibi görmesemişim bu 

Aaaa alttan bir kincilik var ama kuyruguma basılmadıkça 
0 oy
(2,905 puan) tarafından
Ben kinimden korkuyorum bir insana bir defa içten kirildiysam kin besliyorum  

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 407 göst.
7 Mart 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 253 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy