0 oy
759 göst.
Aile kategorisinde (807 puan) tarafından

Bir de buraya sorayım. Ayrıntılı ultrasona girdim herşey gayet iyi gidiyodu fakat 11 ml acıklık varmıs. Erken doğum düşük riskim varmış. Serklaj ameliyatı önerdi doktor 3500 tl para istiyolar. Ne yapacağımı şaşırdım napıcaz nasıl altından kalkıcaz bilmiyorum. 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Vakit kaybetmeden devletten randevu al canım 

tarafından
Randewuya gerek yk acilden gtsin hmen yats yaparlar müdahale icn zatn eltm öyle gtmsti
tarafından
Evet o kadar acilse hemen yönlendiriyorlar doğru
-Reklam-
+1 oy
(62 puan) tarafından

3.500 tl mi? Yuhhh artık bende özelde yaptırdım. 500 tl verdim. 3.500 tl ye doğum yaptırıyo özeller çok şaşırdım şuan 

(807 puan) tarafından
Evet bende şaşırdım. Bin lira doktor kendine istiyomus 2 500 de hastane icinmiş. Devlete gidicem şimdi eğer olması lazım derse başka özel bulucam
(62 puan) tarafından
Bencede resmen insan kazikliyolar çok sinirlendim 3500tl deyince
+1 oy
(172 puan) tarafından

Canim serkülaj icin cok ucuk bi fiyat istemis basit bi operasyon resmen durumunuzdan faydalanmaya calisiyolar bence baska hastaneyede danis eger mecbur kalirsan orda yaparsin ama daha uygun yerler vardr bence

(807 puan) tarafından
Devlete bi danısıcam canım ona göre bi yol izlicem
+1 oy
(822 puan) tarafından

Canım özeller bıçak parası almanın derdinde devlet hastanesine gitmeden yatma sakin masaya Rabbim sağlık sıhhat versin İnşallah 

(807 puan) tarafından
Amin inşallah
Evet bende önce devlete gidip danısıcam. Ona göre bi yol izlicem
(822 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın
(807 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
+1 oy
(1,509 puan) tarafından

Bence o doktorda yaptirirmisiniz bilmem ama yaptirmaniz lazim ilerde vijdan azabi duymamaniz icin cunku bir sey olursa neden yaptirmadim diye kendini yer bitirirsin ben yaptirmadim tabiki rizki yokmus ama akıl vermis tedbir al demis rabbim 

(807 puan) tarafından
Baska bi uzmana daha danıstık o da yaptırmamı söyledi bakıcaz duruma göre.
(1,509 puan) tarafından
Allah rast getire
(807 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
+1 oy
(1,350 puan) tarafından

Tek doktorla kalma bi kac doktora dha gorun ama direk bu durumu anlatma doktorlara onlar varsa soyler zaten he tehlike bi durumsa bebegin icin ol canm tabiki yapacak bisey yok allah yardmcnz olsun

(807 puan) tarafından
2 doktor baktı bir de annemin tanıdıgı uzman bi doktor var onu da aradı sordu o da  kesinlikle olması lazım dedi. Amin Allah razı olsun
(807 puan) tarafından
Yarın bir de devlet hastanesine gidicez bakalım
(1,350 puan) tarafından
Rabbim şafi adiyla sifa versinn
(807 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
(638 puan) tarafından

Devlet hastanelerinde yapılmıyor mi

(807 puan) tarafından
Riskli dedi bir iki gün icinde yapılması gerekiyor dedi doktor bekleme lüksümüz yok diyo
0 oy
(10 puan) tarafından

Kancinci haftandasin ve nasil bir ameliyat bu

(807 puan) tarafından
21.haftadayım. Rahim ağzını dikiyolarmıs erken dogmaması icin ama onun da kesin garantisi yok
(10 puan) tarafından
İlaçla mudahale edilemezmi ya adınızs üzüldüm
(807 puan) tarafından
Progestan verdi pruloton iğne verdi 3 hafta haftada  1 iğne vurulucam progedtanı sürekli kullanıcam ama ameliyatı öneriyoruz dedi
(590 puan) tarafından
Edilemz canm malesef dikis olursa  uzanacak bi sey olmuyacak
0 oy
tarafından

Canm eltmde de risk wardı zeynp kamil hast. Gttı orda bi kc gun yattı gözlem altinda kaldı hem ilac hemde rahme yapilan diks operasynu yapldi para ödemedi dewlt hast. Dye hangi sehrdesnz

(807 puan) tarafından
İstanbuldayım canım Avrupa yakasında şimdi devletten randevu alcam bakalım onlar ne diyecek
tarafından
Randewu almadn Zeynp Kamil acildn gris yp canim o hast. Dogum uzerine her turlu ilglenrler
(137 puan) tarafından
Canım pardon ya elim yanlışlıkla uyarıya değdi :(
Admin uyarıyı kaldırabilirmi acaba. Tekrar bastım geri alındı galiba
0 oy
(1,232 puan) tarafından

Bunkadsr acil bir durumda develte bunu acil olarak yapar bence devlete git canım bir tane kızda aynı sneinki gibi olmuştu devlette yapmislar onunkini

(807 puan) tarafından
Riski var uzman doktor olması lazım dediler kesenin delinme riski de olabilirmiş eşim güvenemiyo bana sen canını sıkma ben halledicem diyip duruyo :(
(1,232 puan) tarafından
Sen bilirsin canım geçmiş olsun Rabbim şifa versin.İnşallah hayırlısı sağlıklı olursunuz ikinizde
(807 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
(1,232 puan) tarafından
Amin cumlemizden
0 oy
tarafından

Devlet yapiyor canim, neden okadar para vereceksin, eger randevu düşüremiyorsan, hastanenin aciline git, doktorun yaptığı muayenede seni kadın doğum acile yönlendirir, gercekten aciliyet varsa randevu almanı talep etmeyip seni tedavi altina alırlar 

(807 puan) tarafından
Yarın aksam acilden giriş yapıcaz bi tanıdık vasıtasıyla devlete gidicez bakalım ne diyecek ona göre yol izlicez.
tarafından
Allah yardımcın olsun canım
(807 puan) tarafından
Allah razı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 191 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 492 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde Ayseaslan (79 puan) tarafından soruldu
0 oy