0 oy
365 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından
Başbaşa yapabilecegimiz plan yapıyordum dışarıda supriz falan yapacaktım. Kaynanam gelcekmis bu erkek anneleri neden böyle?? Özel gunlerde bari salsalar normalde gelsin gitsin hiç sorunumuz yoktur ama bu tarz şeyler canimi sıkıyor napmaliyim ?

8 Cevaplar

+1 oy
(317 puan) tarafından
Kaynananla konusabilirsin dışarı çıkacaz biz sürpriz yapacağım anne sende yarın gel diyebilirsin 
(53 puan) tarafından
Yok o kafaya koydumu illa yapcak uyarsan da pek dinlemiyor daha önce uyarmistim hep bu tarz günlerde tüm planlarımi altüst ediyor
(317 puan) tarafından
O zaman o gün evde oturun kaynananla o varken hiç bir şey yapma bir sonraki gün çıkın dışarı hem eşine gerçekten sürpriz olmuş olur hemde kaynanana nispeten deli gibi eğlenin bi de kaynananin görebileceği şekilde foto falan paylaş oh mis :)
(53 puan) tarafından
Ama çok ayıp degilmi yaa bu zamana kadar eşimin doğum gününü 1 kez bile kutlamamis evlenince bu çocukları niye kıymete biniyor anlamıyorum
(317 puan) tarafından
Evet yaptığı çok ayıp ve art niyetli olduğu belli sende ona göre davran canım sıradan bir gün geçir onunla hatta lafta sokabilirsin biz bugün dışarı çıkacaktık başbaşa falan diye
(53 puan) tarafından
Laf da soksan anlamiyo işine gelmiyo yıllardır bu huyuyla baş etmeye calisiyorum
-Reklam-
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Gelsin bacım oda annesi bırak gelsin.

Suan dert olacak sey değil,  görmüyor musun insanlar ne acı içinde katlediliyolar :(((
0 oy
tarafından

Gelıcekmıs derken? Arayıp bende gelıyorum mu dedı :D

(53 puan) tarafından
Dogumgununde gelicem dedi eşime :(
0 oy
(516 puan) tarafından
Yani sende arayıp annecim o günü bir sürpriz yaptım eşime dışarı gidecez yarın gel dersen kirilmaz  bence 
(516 puan) tarafından
Önce bir evinde dur bakmazlarsa öyle yap yoksa annene cephe alırlar bırak onlar bir baksın uğraşsın seninle bir çeksinler kahrını  sonra eşim bakar annesi bakmıyor annen gelir ya da annene bırakır kendi isteyerek diğer türlü senin annen benim annem başta tartışma olur hastanede ve eve ilk gelince annen bir baksın sonra geri dursun benim annem öyle yaptı annen ne zaman gelecek diye sorardı kaynanam
(53 puan) tarafından
Annem kalcak zaten benimle de evim 2+1 öyle birden fazla kişiyi ağırlayacak yerim yok annem kalınca o kalamaz zaten ama yatıya kalabilir ama o kalırsa ben rahat edemem sezeryan düşünüyorum zaten peşinde koşmak yorar beni. Evde sigara içmeye kalkiyo balkona çıkmaya useniyo kaç defa sigara kokusuna uyandim
(516 puan) tarafından
Hmm yani anlayışlı insanlarsa inşallah istediğin gibi olur sağlıkla kucağına al inşallah şimdiden bunları düşünüp kendini strese verme her şeyin hayırlısı olsun
(53 puan) tarafından
Ah bacım napcam bilmiyorum huyu hiç cekilmiyo derdi zoru hep laf sokmak huzursuzluk vermek oğlunu kiskaniyo hissediyorum ben pek sallamiyorum bazı şeyleri görmezden geliyorum ama üzüldüğüm şeyler de yapiyo yani Allah sabır versin ne diyim en güzel günüde zehir etti sagilsun
(516 puan) tarafından
Sana bir şey diyim mi bende ilk başlarda böyle kaynanam yüzünden çok eşimle aram bozuldu ama sonra baktım ki evladımdan önemli bir şey yok kayananami.olduhu gibi kabul ettim umursamamaya başladım ve artık eskisi gibi gelmiyor görürse de eskisi gibi davranmıyor biraz imtihan ve sabır işi bunu basarabilirsen rahatlarsın inşallah sınavı geçemediğin sürece aynı sorun önüne çıkacak
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Allah'tan bizimkilerin özel gün kavramı yok ve aynı şehirde degilizde sorun yaşamıyorum:D seninki o gün için mi geliyo yoksa öyle mi denk geldi

(53 puan) tarafından
O gün için geliyor diğer günler çuvala girdi sanki
0 oy
(440 puan) tarafından
Baktığın zaman dışardan anne yani sonuçta doğum gününde yanında olmak isteyebilir sende arayıp ben dışarda bir plan yaptım iki kişilik anne seninle ayrıca kutlasak olur mu diye durumu izah et anlayışli biriyse sorun etmeyecektir yada sabah yaninizda olsun akşama o evine dönsun sizde programınizi uygulayin
(53 puan) tarafından
Bende geliyim der :D o tarz biri cunku
(9,626 puan) tarafından
Yani evet evladı onu o dünyaya getirdi ama sonuçta adamın bı tane daha ailesi var ve bana göre evlendikten sonra önce çekirdek aile sonra aile gelir,hepimizin evladı var ama acıkcası brn ilerde önceliği eşi çocuklari olsun isterim tabi malesef herkes bu kafada değil hele ki eski insanlar öncelik hep kendileri olsun isterler
(53 puan) tarafından
O konuda saygım sonsuz canım ben kötü olsun anasıyla evime gelmesin gitmesin demiyorum. Sadece özel günlerde düşünceli olunmalı bana göre yanlış mı bu? İnsan başbaşa biseyler yapmak istiyor sonuçta eşim supriz yapmak en doğal hakkım değil mi?
(440 puan) tarafından
Tabiki öyle yani bende çocuğumun ilerde doğum gününde yanında olmak isterim ama tabiki orta yol bulurum onlar mesela planları varsa onu yapar gelirler çok geç olmadan dönüş yaparlarsa eve bende gitmek isterim yada sabahtan yada önceki günden bı kere bende ailesiyle kutlamistim ama beğenmedim içime sinmeyince ertesi gün tekrar kutlamistim  başbaşayken :)
(9,626 puan) tarafından
Tabiki senin dediğin gibi de olur sabah eşi veya annesiyle ailesiyle akşam eşiyle kutlanabilir ama annesinin sabahtan gelip akşama kadar evde o güne çöreklenmesine gerek yok işte bu zamanın anneleri böyle olmaz çünkü hepsi kaynanadan müzdarip olduğu için kendi çocuklarına yapmazlar anlayışlı olurlar diye düşünüyorum:D
0 oy
(13,151 puan) tarafından
Bir gün önce kutla baş başa olsun istedim o yüzden böyle yaptım de 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Kaynana kayınpeder fark etmiyor benim de kayinpederim öyle 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 830 göst.
9 Şubat 2019 Aile kategorisinde ▪• |Tuğbaa| •▪ (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.