0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Eşimle dün çocuk yüzünden tartıştik sebebide oğlum çekmeceden çoraplarını yere atiyodu bende oğlum yapma yeter artık günde 100 kere dağıtıyosun dedim o da  çocuk sahibi olamayan insanlar var biliyomusun sen de çocuğa bagiriyosun dedi ama ben öyle bağırarak demedim ses tonum normaldi çok kırıldım ve konuşmuyorum dünden beri onunla sizce kötü birşey mi yaptım sanki 

5 Cevaplar

0 oy
(139 puan) tarafından

Erkeklerde herseye karismasa Bi kulp bulmasa olmaz sanki;)

-Reklam-
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Benimkide hiç gelemez çocuğa söylenmeye ama.benmkide çok huysuz elimde olmadan söylüyorum bazen 
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Günün 2 saati çocukla vakit geçiriyorlar bide bize akıl veriyolar. Öyleyse gel sen bak yani. Bazen gerçekten insanın Sabri tükeniyor aksama kadar ev toplayıp temizlemekten
(12 puan) tarafından
Öyle vallahi ya
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Ay oda bizimki gibi bazen annelerinde sabrı tasiyor yani tabi çocukları fazla görmedikleri için bilmiyorlar banada bağırıyorum diye kızıyor eşim dedim benimde bir sabrım var yani ister istemez kizdiriyorlar ve sen bagirmamisinda herşeyi abartiyorlar 1 gün boyunca kalsınlar bagirirlar valla 
(762 puan) tarafından
Benim eşimde oyke kizim kıyamet koparsa ses çıkartmaz ben birşey dediğin zmn hemen burnu yukarda bağırma kıza diyo evi dağıtıyor doyirum yapna diyi işin be ağ ağ bu erkekler birgün evde kalıp her işi yapsalar belki akılları başına gelir
(1,571 puan) tarafından
Evet canım yani herkesin bir Sabrı var
(12 puan) tarafından
Kesinlikle öyle ama birde çocuğu olmayanlar var senin var ama bagiriyosun demesi zoruma gitti ya o ne demek öyle
(1,571 puan) tarafından
Fazla görmüyorlar ya bilmiyorlar valla haklısın canım
(762 puan) tarafından
Boşver takma sende
0 oy
(6,377 puan) tarafından
Ay şu çocuk sahibi olamayan insanlar var lafından gına geldi. 
(12 puan) tarafından
Ben oğlumun herşeyin dört dörtlük yapmaya çalışırken böyle söylemesi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 432 göst.
23 Aralık 2023 Aile kategorisinde Buse655 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 365 göst.
0 oy
1 cevap 64 göst.
0 oy
9 cevap 204 göst.