0 oy
431 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından
Kızlar insanlar o kadar tuhaf ki anlamıyorum benim bir kuzenim var hamile bende bayadır çabalıyorum hamile kalmak için bir evladım var ikinciye de bir hastalığım yüzünden karar verdim işimde var memurum hamilelik muhabbetini konuşurken aman sen dur aman sen yapma gibisinden ***** ***** muhabbet yaptı insan içinde bişey de diyemedim niye ***** bu kadar insanlar ya 

9 Cevaplar

+3 oy
(7,958 puan) tarafından
Allah peygamber için sorunsalı yazmayın lütfen sorunu yazın salı neden eklendi sorunun yanına:)) kız valahi  hala yerine hayla ve sorunsalı görünce midem bulanıyor aşırı takmışım bu ikisine

Soruna gelince de bence seni kiskaniyo cekemiyo ondan öyle diyo.hep
(2,891 puan) tarafından
Hahaha böğrek ulrasyon spirail gibi
(2,891 puan) tarafından
Ama sorsan o her şeyi iyi biliyor gıcık tip
(2,891 puan) tarafından
Heya  şemşiye dedikçe asabım bozuluyor
(3,716 puan) tarafından
Benim ilkokul öğretmenim bizi sürekli uyarırdı. Annemgil babamgil demeyin siz bakliyat sebze meyve değilsiniz. Onun yerine annemler babamlar diyeceksiniz derdi. Burada post okudukça dilime dolandı. Eşim dalga geçiyor hayırdır bibigiller ne yapıyor diyor.
Bazı postlardan hemen çıkıyorum. :) sorun ne salı da ne çarşamba da sorun bizde :)
(2,891 puan) tarafından
Özellikle eskiler öyle der anamgil ablamgil diye
-Reklam-
0 oy
(2,750 puan) tarafından
İnsan içinde değilde tekken sor bakalım niye sen duracakmissin senin çocuk yapıp yapmama kararını o mu veriyormus 
(17 puan) tarafından
Eve gelip birde ağladım sinirden zaten stresliyim takmamaya çalışıyorum
(2,750 puan) tarafından
Kız sen sinirlenecegine aglayacagina o kudurdu  senin yerinde olsam haddini bildiririm eşine de soyle uyarsın kardeşini saçma sapan hareketler
0 oy
(2,094 puan) tarafından
Benim görümvem hiç öyle değil ben 8 aylık hsmileyim o pikos hastası ben mesela ona öyle bişey söylemem benim bebeğimin olmama gibi durumu olsa o da bişey demezdi o yüzü verme ona cevabını ver ezdirme kendini 
(17 puan) tarafından
Ne güzel bazı insanlar keşke insan olsa
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Sana ne sen mi bakacaksın derdim 
(17 puan) tarafından
Şakasına dedim diyo istersen beş tane doğur banane diyo :D
(1,186 puan) tarafından
Çevir kazı yanmasın yani boş ver böyle dengesizleri ciddiye alma
0 oy
tarafından
Adı üstünde görümce canım aynı boydan bende de var merak etme kiskancliktan kuduruyor o da 
(17 puan) tarafından
Şakasına söylemiş sözde
tarafından
Hep öyle olur zaten
0 oy
(13,146 puan) tarafından
Güle güle niye hayırdır sen mi doğuracan benim yerime derdim. Hiç öyle kalabalıktı insan içiydi dert etmem o düşünmüyorsa ben hiç düşünmem 
0 oy
(734 puan) tarafından
Üzülme canım var öyle cahil insan lafını sağlam sok bidaha bak laf ederm mi 
0 oy
(317 puan) tarafından
İnsanların içinde aynı şekilde cevap verirdim ona ben ve babası karar veririz diye öyle insanlara haddini bildirmeli ki kendini bişey sanıp başka şeylerle de karışma cesaretinde bulunamasinlar
0 oy
(626 puan) tarafından
Ben erkek tarafıyla kalabalık ortamlara girmem.Niyeymi :) işte kafamı kızdırdıklarinda cevap veremeyip içimde tutuyom iç içe patlıyom ondan

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 179 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde gulsah.uygun2225 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 365 göst.
0 oy
1 cevap 64 göst.
0 oy
9 cevap 204 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,250 soru