0 oy
323 göst.
Aile kategorisinde (2,128 puan) tarafından
Bedelli olduğu için 1 ay gidecek ama bebeğim babasını unutur mu diye üzülüyorum 5 buçuk 6 aylık olacak döndüğünde ınşaallah. Unutur mu babasını hemen

18 Cevaplar

0 oy
(864 puan) tarafından
Hiç sanmam kuzum unutmaz ya :) Benm kizim da 6 aylikken babasindan ayrildi bi sure 3 4 ay kadar sonra babasi geldigiinde ayni eskisi gibi kucagina atlamisti :)
(2,128 puan) tarafından
Umarım ya :/
-Reklam-
0 oy
(541 puan) tarafından
Bacım bizimki unutmuştu 2 ay görmedi.  10 gün falan her gördüğünde ağladı . Şimdi bile eşim evde olsa bana geliyor ona düşkün değil.  

Tabi her bebek bir değildir .belki normal karşılar 
(2,128 puan) tarafından
Ay ınşaallah öyle olmaz ya daha küçük anlamıyor sevene konuşana gülüyor ama 6 aylik bebek algıları daha çok gelişmiş olduğu için acaba unutur mu diye üzülüyorum
(541 puan) tarafından
Ya bazen öyle oluyor ki çocukları bile yadirgiyor başlıyor ağlamaya.  Nazende gordugunun boynuna atlıyor . Çocuk işte . Napcagi belli olmuyor.  Eve misafir gelse ağlamaktan içi çıkıyor.  Gitmeye kalkkinca millet boyunlarına atlıyor :)
0 oy
(11,095 puan) tarafından
Küçük olduğu için unutması muhtemel. Benim ufaklık 2 ay görmedi babasını 3 aylık falandı galiba o zamanlar. Eşim döndüğünde artık insanları ayırt edebildiği için çok korktu. Bi süre yaklaşmadı hiç. ( ki sürekli görüntülü arama da yapardık) 
(2,128 puan) tarafından
:((( Askerde de görüntülü yokmuş herhalde olsa belki öyle öyle alışık kalırdı ama
(11,095 puan) tarafından
Üzülme kız unutsa da bi süre, çok uzun değil hemen alışır sonra. Bebek sevgiyi hisseder bi de kan çekiyo kan :)
0 oy
(10,097 puan) tarafından
Esim senede 6 7 ay olmuyor. 2 bebegim var var sen dusun :)
(2,128 puan) tarafından
Allah kolaylık versin
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Unutmaz canım merak etme ben ikinci doğumunu yaptım bir hafta sonra gitti eşim büyük oğlum unutmadı asla her aradığında heyecanlandı sevindi 
(2,128 puan) tarafından
Inşaallah canım bakalım nasıl olacak fotoğraf falan açıp gösteririm belki anlar mi acaba bilmiyorum ama
(7,447 puan) tarafından
Anlar tabi canım merak etme unutmaz benim oğlum bir buçuk yaşındaydı birde bir haftalık bebeğim vardı asla unutmadı daha çok bağlandı hatta
(7,447 puan) tarafından
Nereye gidicek canım ne zaman gidiyor
0 oy
(1,179 puan) tarafından
Babasını çocuğum bir kez doğduğunda gördü sonra göreve gitti eşim çocuk 7 aylıktı geldiğinde normal iletişim kurdular diğerinde de 1 yaşındayken gitmişti 6 ay sonra gelmişti o da tanımamazlık yapmamıştı 
(2,128 puan) tarafından
Sizinki daha zormus canım Allah kolaylık versin
(1,179 puan) tarafından
Sağol canım korkma ama unutmuyorlar onlar için anne dışında herkes belli bir dönemd kadar net değil zaten hiç endişe etme Allah kavuştursun
0 oy
tarafından
Yok canım korkma unutmaz 
(2,128 puan) tarafından
Insaallah
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Kız benim eşim 6 ay gelmezdi 1 sene doğru dürüst görmedi 

Hep görüntülü aradı 

Ben doğum yaptığım gibi gitti 5 yılı doldurdu daha 2 gün önce temelli geldi şükür artık burda iş bakacak 

İzne geldiğinde bir kaç günde geri alişiyordu seninki daha küçük korkma canım unutmaz unutsada hemen alışır 
0 oy
tarafından
Benim kızım iki yaşında doğdu doğalı toplam süre 3 ay babasını görmemiştir. Dünyada babasından değerli hiç bir şeyi yok. Oğlum da çok düşkün. Merak etme hiç bir şey olmaz.
0 oy
(78 puan) tarafından
Ben 20 gün memlekete gittim kızım kaynanamı gorumcelerimi kayinbabama unutmuştu 7 aylıktı gittiğimde eşimi hiç unutmadı görür görmez bı gulmeler bı nazlanmalar sarilmalar sanki hiç gitmemiş hep yanindaymis gibi davrandı 
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Kız daha babasının babası olduğunun farkında değil sen unutmaktan bahsediyorsun :D
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Görüntülü arama olmasa bile birkaç tane video çek izletirsin arada
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Unutsa bile yeniden hatırlar sonuçta babası yani bu bir aydan sonra hep evinizde yanınızda olacak. Dert edilesi bir şey değil ki bu
0 oy
(13,726 puan) tarafından
Oğlum  8 aylıktı babası askere gittiğinde o da bedelliydi unutmadı :D
0 oy
(8,937 puan) tarafından

Unutmaz cnm en kötü resimlerini gösterirsin ben sabah çalıştığım için eşim sabah görüntülü arayıp gösteriyor bana aksamda ben onu görüntülü arayıp oğlumu gösteriyorum bizleri tanıdığı için gördüğü an hemen tepki veriyor tek sorun beni çok özlediği için yastığımı kokluyor sürekli:((( 

0 oy
(2,691 puan) tarafından
Unutmaz tabi minnak.  Allah kavuştursun inşallah
0 oy
(541 puan) tarafından
Benim eşimde Kasım'da gidiyor bebeğim 5,5 aylık bende düşünüyorum acaba bebeğim unutur mu ne tepki verir falan hayırlısıyla gitsin gelsinler de gerisi önemli değil 
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Ben şu an eşimle Aynı şehirde bile değilim annemin yanındayım bebeğe bakımda yardımcı oluyor şehir dışında çalışıyor şu an bebeğim 2 aylık babasını bir hafta görebildi sadece ondan sonra annemin yanına geldim Korkma canım bol bol birlikte çekindiğiniz video vesaire ses kaydı varsa dinlet

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 291 göst.
15 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 384 göst.
21 Ekim 2021 Aile kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 533 göst.