0 oy
214 göst.
Diğer kategorisinde (10,877 puan) tarafından
Canla bu kişi benim çok yakınım.yani aileden.Daha önce de bir kere yalanını yakaladım bana karşı ama yüzüne vurunca başka bir yalanla sıyrıldı.Konunda şu.gecenlerde bu birşey aldı birisinden .bende o insanı hiç sevmiyorum ailenin gerisi sevmiyor öyle biri.bu almadan da bana alacağım diye ağzından kaçırdı.bende alma şundan birşey bak alıyorsun sonra sana istediğini yaptırıyor hayır diyemiyorsun senin yüzünden biz de muhatap olmak zorunda kalıyoruz dedim.Bu da bana ücretsiz alacağını söyledi.bu akşam telefonda konuşurken bana o aldığı şeyden ötürü onun da ilk taksidini vercem o kişiye dedi. 

Ben bunu bunun suratına vurayım mi ? Hatta git ver yerine filan desem mi? Bir tarafım vur yüzüne kavga et kimseyi artık ***** yerine koyamasin diyor bir tarafım gene kırk yalan dicek uğraşma diyor.

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biri ikinci defa  bana yalan konuşursa biter benim için... direk soğurum uzaklaşırım
(10,877 puan) tarafından
Şimdi ilişkiyi kesemiyorum aileden biri .zaten ondan isim vermedim.
-Reklam-
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Bendeee vurmayi cook istiyorum yalanliyacak diye susuyorum
(10,877 puan) tarafından
Heh benimde durum o .bir de sulalede kavga ettiler diye laf oluyor.kimse demiyor bu yalanci
0 oy
(2,761 puan) tarafından
Yani kimsenin yalanı yüzüne vurulmamali. Hatta bi insanı yalan söylemeye sevkettiginiz için yalan söyleyen kadar günaha giriyorsunuz. Yani o huyundan vazgecmiyorsa ugrasmanizin manasi yok. 
(10,877 puan) tarafından
Kesmiyor bacım kesmiyor.etraf bu insandan için yollu diyor.asil göz göre göre susalım buna.bes belli bu gün discoya bara götüren yarin yanına o adamları düşüp kalktilari getirecek.
(115 puan) tarafından
Ayy ne alaka yaa insanı günahkar yapmaya ne bayılıyorsunuz yaa yorumunuz cok alakasiz
(10,877 puan) tarafından
Nasıl göz göre göre hataya kosmasina susayim
(115 puan) tarafından
Sizin için demedim farklikadin kullanıcı adı olan kişiye dedim
(10,877 puan) tarafından
Biliyorum bacım fark ettim ben onu
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Ben yakalarsam yüzüne vurmam ama ona göre davranırım ve alttan laf sokarım mutlaka
(10,877 puan) tarafından
Vallaha artık ailecek catladik sıkıntıdan.biz ne olduğunu görüyoruz millet ne olduğunu görüp o insanı konuşuyor bize gorusmesin onunla diyenler bile oldu.
0 oy
(115 puan) tarafından
Yalan söyleyen biri karşısında asla haklı cikilmiyor yalan üstüne yalan devam ediyor ya yüzüne açık açık yalancı diyeceksin ya da yenileceksin
(10,877 puan) tarafından
Ay vallaha cildircam.arkadasim olsa yalancı diyip tükürüp yuzune konuşmayı keserim
0 oy
(494 puan) tarafından
Vururum hatta vurdum az önce kaynanam olur kendisi bişey gizliyorlardı duydum yan odadaydım zaten kaynımla konuşuyorlardı birliğiz kaynım gizliden bayaa cumhuriyet yaptırmış kendisine ama sürekli eşimin sırtından geçinir kaynım bi ara çalıştı burun amaliyatı oldu hepsini oraya verdiğini söylemişti öyle değilmiş sakladığı da varmış bende sinirlendim 3 defa benden bişey gizliyormusun dedim yok dedi hatta bayaa açıklama bile yaptı sonra söyledim bende yüzüne bişey demedi 
(10,877 puan) tarafından
Gene seninki yüzüne vurunca birşey demiyor.benimki bağırarak üste çıkıyor bu ailemden birey
(494 puan) tarafından
O zman hiç karışma canım ister istemez nasıl tepki vereceğini biliyorsundur ona göre davran sende
0 oy
tarafından
Kolay kolay yapmam bulasmamak için özellikle uzak dururum sende bosver uğraşma 
(10,877 puan) tarafından
Cano arkadaş olasa yuzune tükürüp konuşmayı kesecegim
tarafından
Valla kimse için uğraşmaya çabalamaya değmiyor olan sana olur bu yüzden bosver
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Belki yüzüne vuramam o anki ruh halime bağlı ama ciddi anlamda sogurum mesafede koyarım 
(10,877 puan) tarafından
Of vallaha soğudum zaten sogucagim kadar
0 oy
(3,656 puan) tarafından
Benim hayatımı etkilemeyecek, yalan söylemeyi hobi haline getiren insanlara karşı tutumum; alaya alırım, anlatırken gülerim, arada lafını keserim tabbi cannımm falan derim. İlk başta Ciddiye alıp dinlerim ama dinlerken de ciddiye almam. Bunu deneyin bence, karşıdaki insan söze başladığı için sözünü bitirmek zorunda hissediyor ama kendi mallığını farkede farkede yapıyor mecbur. 
(10,877 puan) tarafından
Dediğim gibi bacım arkadaş olsa aynı tavrı takinirim hatta görüşmeyi keserim.aileden .atsan atılmaz satsan satılmaz.
(3,656 puan) tarafından
Bu yüzden bu tavsiyeyi verdim zaten. Atsan atılmaz satsan satılmaz. O anlatırken sen keyfini çıkaracaksın.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 345 göst.
0 oy
27 cevap 452 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 574 göst.
19 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Angel1992 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,083 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu