0 oy
436 göst.
Diğer kategorisinde (1,541 puan) tarafından
Kizlar evde dün makyaj yaptim göz kalemi rumel rük kas maskara sadcee eşim de sen çirkin misin de makyaj yapıyorsun çirkinler yapar güzel olmak icin yapma evde olsan bile dedi ben kendimi iyi hissediyorum bazen makyaj yapınca siz olsaniz yapar miydiniz arada yoksa hiç mi yapmasınız

17 Cevaplar

+1 oy
(1,538 puan) tarafından
Yuh artık onadami karışıyor 
-Reklam-
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Dışarda bebım eşim de yaptırmaz da evde karısmaz yani. Niye rahatsız edıyor evde yapman 
0 oy
tarafından
Dışarda benim eşimde izin vermez bayanların yanında bile sadece evde tek ona yapacam öyle izin verir ve benim kendime bakmam onun çok hoşuna gider 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bnm eşimde yakışmıyor sana diyor dogap güzel der. En basit saç kesimine bile ne gerek var ki kendi keser benm zorunla (bn kapalıyım öyle şekle faln takilmiyorm saç için /)makyajda en son 2 sene önce kaynimin düğününde yaptm 
0 oy
tarafından
Önceden benimki de izin vermezdi

Ben kendime yapıyorum iyi hissediyorum diyordum alıştı artık yapınca laf etmez (ev içi) dışarıda zaten yapmam.
0 oy
(139 puan) tarafından
Her sabah yüzümü yıkadıktan sonra ilk işim rimel göz kalemi ve maskara kullanmak yapmadan duramıyorum cirkinlikle ne alakası var kendimi öyle daha mutlu daha iyi hissediyorum 
0 oy
tarafından

Ben yapmam ay yaptığım.gun perişan oluyorum :D

0 oy
tarafından
Yaparım eşim karışamaz!! 
0 oy
(327 puan) tarafından
Yaparım ilk başta kiziyodu ama şimdi bişe demez dün kızım haylaytirimi kırmış verme eline yazık değil mi iki gün sonra yenisini alcm dersin diyoo bende bitmişti zaten alcm dedim bişe demedi 
0 oy
(6,020 puan) tarafından
Makyaj seven bir değilim. Düğüne falan giderken yaparım dışarı çıkarken de bur ruj, bir göz kalemi tamam bu kadar benim makyaj :)
0 oy
(94 puan) tarafından
Dısarda makyaj yapmama pek bişey demez ama ben yapmam zaten. Evde tek yaparım hoşuna gider 
0 oy
tarafından
Benim eşim de geçenlerde dışarda da evde de yapma diyordu. Ben kendimi böyle seviyorum makyaj yapmak istiyorum bana iyi hissettiriyor dedim. Sustu
0 oy
tarafından
Ben senelerdir yapıyorum evlendikten sonra da yapmaya devam ettim ha eşim istemez yapmami zaten güzelsin der ama ben kendimi tuhaf hissediyorum o zaman da çok fazla yapmıyorum zaten bazen sadece göz kalemi çektiğim oluyor
0 oy
(868 puan) tarafından
Benim eşim de sevmez ben seni beğenmiyomuyum da böyle şeyler yapıyosun cildine yazık der zaten bende çok nadir evde sadece ona yaparım
0 oy
tarafından
Bnim esimde hiç sewmez ya 
0 oy
(4,327 puan) tarafından
Yani ben seni makyajsız daha çok beğeniyorum demek yerine çirkinler makyaj yapar demek. Ay ne bileyim ya. Çok şey diyesim var da işte
0 oy
tarafından
Benimki disarda yapma evde yap der ztn disarda yapmam özel günlerde maskara sürerim 

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 1,733 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde elifyasa77 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 604 göst.
15 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 468 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,701 göst.