0 oy
1,838 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Bebeğim dört günlük,dün akşam bı saatliğine babasıyla eczaneye gittik ve bebeği kaynanama bıraktık ,geldigimde sordum agladimi hiç falan ,biraz ağladı boş memeyle emzirdim valla dedi,dondum kaldım bı tepki veremedim ve şuan hala çok sinirliyim sizin tepkiniz ne olurdu

62 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sert tepki göster 
-Reklam-
0 oy
(868 puan) tarafından
Benim annemde ablamın çocuğuna bakarken çocuk durmamış naptıysa olmamış en son kızarıp bozarınca mecburen boş memeyle emzirmiş. Art niyet yok burda şayet rahatsız oluyosan o bebeği kimseye bırakmayacaksn
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Ayy ne meraklılar ya pis pis iğrenç bu konuda çok netm böyle bişey. Yapsa çok fena ederım. Bennım annem 3 4 saar baktı cocuguma kucakta gezdırdi bişi ypası ble gı agrıdıı gezdırmekten gene de öyle bişi yapmadı. 
0 oy
tarafından
Ben çok kızarım o an bidaha asla bırakmam annem yapmaya çalıştı küçükken bidaha yapma kötü olur dedim dk bı açıp benide emsin 
0 oy
tarafından

Birsey demiyorum :sick:

0 oy
(1,294 puan) tarafından
Şu durumlarda nasıl sessiz kalabiliyorsunuz ben de bunu anlamıyorum
0 oy
(7,254 puan) tarafından
Nasıl normal karşılanmış ya bu. Bende hastalandım acile gittim bıraktım oğlumu anneme hiçte böyle bişey yapmadı sütümü sagdim onu verdi biberon versin emzik versin gerekirse ne diye meme veriyor 
0 oy
(12,668 puan) tarafından
Allah bilinçli çevre versin ne diyeyim

Ben doğduğundan beri bırakırım kızımı emerken de süt sağıp bırakırdım kaynanama hiç öylekonu bile açılmadı
0 oy
(15 puan) tarafından
Ne kadar düşüncesiz bı davranış şekli bebegi bırakıp gitme konusunda şunu düşünüyorum babası bile olsa bebeğe annesinden başka kimse daha iyi şekilde bakamaz kimseye bırakma derim canım küçücük bebeği susturmak için tek çaresi emzirmek mi olmuş..
0 oy
tarafından
Cocugunuz oyuncak degil gittignz yere götürün 2 yıldır 1 yılını tek 1 yılını esimle baktık ne aile ne akraba var biz insan degilmyz  hemen verin kaynanaya anneye aglms verms ne yapsn 4 günlük bebek saat başı emer 
0 oy
tarafından
O yaşta kadının memesinde süt bulunmaz zaten belki son çare susturamadi oyalamaya çalıştı hata kaynanamda değil dört günlük bebek asla yalnız bırakılmaz acıkır gazı olur sancısı olur kadın ne bilsin 
0 oy
(4,169 puan) tarafından
Gerçekten yorumları şoklar içinde okudum burda çok mantıklı bulduğum kadınlar bile ne var bunda demiş ya olur mu öyle şey o meme temiz mi değil mi terli miydi ay bak düşündükçe içim kalktı kaldı ki böyle bir şeye hakkı yok bebeği istismar eder gibi o ne öyle memesini vermek ya o an tepkini göster anne lütfen bir daha yapma emzik ver baktın olmuyor ara ben geleyim deseydin Bi koşu sonuçta Bi saat için gittiysen çok uzak değildir heralde gittiğin yer ve sende de suç var 4 günlük bebek sadece anne de susar anne kokusu ile anne memesinde sakinler benimki öyleydi  ölüm kalım hastalık olmadıkça bırakma bence kimseye artık ben yaşından sonra ablama falan bırakıp arada sırada çıkmaya başladım şimdi 20 aylık bazen eşime emanet eder arkadaşlarımla görüşürüm ederim sabır canım birazcık ele avuca gelsin her yere kendinle çıkarırsın zaten 
(2 puan) tarafından
Bende o yorumları okudukça benmi abarttım acaba kendi içimde diye düşündüm ...evet doğru birakmamam lazımdı ama aklımin ucundan geçmezdi yani
(4,169 puan) tarafından
En azından görmüş oldun canım artık sende ona göre davran bırakma illa bırakman gerekirse de önce güzel Bi dille bunun yanlış oldugunu anlat hala anlamayıp yaparsa o zaman sert Bi dile geçiş yaparsın mecbur ☺️
0 oy
(688 puan) tarafından
Bir buçuk yaşayacak hala halası olacak tipsiz emzirme k ister izin vermedi m tutacak mı falan merak ediyorum diyor arsız böyle insanlar imha olsa keşke
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Gerizekalı benim kaynamda öyle yapmış aynısını ben kaynanam guldeyim çocuğu uyutup gitim oda eltim alt katlarında kadına gitim bişey aldım gelmemle gitmem bir oldu çocuğu uyandırıp göğsünü kpoymus emzirme ye çalıyor ben cinet geçirdim ne yapıyorsun sen ya dedim
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Ben bırakmam el kadar sabi beş yaşındaki oğlumu simdi şimdi çok güvendiğim insnalara bırakabiliyor um oda az 
0 oy
(3,405 puan) tarafından
Bende şuan dona kaldım benim kaynananm böyle bir  şey yapsa evime  birdaha sokmam
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Bence güzel uyar 

Baktın ki gene yapar 

Evi yık başına 

Sı.ç ağzına

Bu kaynana milleti ne meraklı meme vermeye 
0 oy
(982 puan) tarafından
Çocuğunu kimseye bırakma canım. Konuyu da uzatma derim eski kafalı ne yapsan anlamaz ama bırakma yani 
0 oy
(625 puan) tarafından
Bu yaptığı iğrenç ayrıca çocuğa yönelik istismar suçu. Gerçekten suç yani..
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Şöyle postlar görünce aşırı midem bulanıyo ya. Emzik yok muydu bacım bidahada bırakma kimseye akıl olsun sanada

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,100 göst.
1 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Rumeysanurr (176 puan) tarafından soruldu
+1 oy
52 cevap 1,254 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 116 göst.
0 oy
12 cevap 336 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu