+1 oy
1,254 göst.
Diğer kategorisinde (2,792 puan) tarafından

Kızlar kafayı yicem ya bu nasıl bi terbiyesizlik düşüncesizlik !!:woot:

Mutfakta bulaşık yıkıyordum kızım onun kucağındaydı nur bi gel nuur diye bağırdı noldu anne dedim koşarak gittim yanına baktım memesini açmış ağzına veriyor gülüyor kahkahayla kız napıyon dedim bak nasıl emiyor diyor gülerek. Isırıyor kız nasıl damağıyla acıtıyor dedi kızım beni görünce bana gelmek istedi aldım kucağından o gülüyor anlatıyor ama ben gülmedim ters ters baktım bişey demedi.

Kayınpederime anlattı az önce de mememi verdim az önce diyor nasıl acıttı diyor kayınpederimde güldü geçti bişey demedi.

Kızlar normalde iyi insanlar böyle şeyler yapmazlar şaşırdım severim kendilerini bi saygısızlık etmem ama bu çok sinirlerimi bozdu akşam eşime söylemeyi düşünüyorum 

52 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bi o eksikti ya lütfen fantezilerini kocaları ile yapsınlar el kadar sbaileri alet etmesinler iğrenç ya iğrenç 
(2,792 puan) tarafından
Aynen öyle valla ya
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Eşin ne yapabilir bu durumda orda bile değilmiş diyemedinmi ne yapıyorsun sen yapma diye 
(2,792 puan) tarafından
Bilsin en azından böyle bi saçmalık yaptığını. Napıyosun dedim zaten
tarafından
O olduğu an o tepkiyi vermen lazım bilsin ama kaynananın dengesizliği eşinle ilgili bişey değil maalesef ne zannediyor bu Kaynanalar kendini ya yapma bir daha istiyorsan doğur bir tane de kendin emzir deseydin çok sinirleniyorum ya
tarafından
Kesinlikle elife katılıyorum, tabi ki eşime söylerdim belki abartı gelecek ama ortalığı bir birine katardim. Sapik mıdır nedir, iyi insan diye her yaptığına tamam mı diyeceğim. Ayrıca saygısızlıksa saygısızlık, kafasına göre davranıyorsa bunu da kabul edecek. Allah'ım cidden hayal bile edemiyorum, ben opturmuyorum bile böyle bişey yapsa gerçekten ne yaparım hicbi fikrim yok
tarafından
Kesinlikle öyle ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum küçücük bebek bu yani oyuncak mı nedir yani bu çok büyük densizlik
0 oy
tarafından
Yuhhh iğrenç yaaa 
(2,792 puan) tarafından
Evet aynen öyle
0 oy
(3,457 puan) tarafından

Ay yok artık ya :angry:

(2,792 puan) tarafından
Bence de
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Tövbe yarabbim çok heves etmiş herhalde kocası emsin tövbe tovbe
(2,792 puan) tarafından
Aynen heralde
tarafından
Kizz :D ay bayilicam gulmekden yaa doģru soylemişsin ama yaa :))))
0 oy
tarafından
Galiba bu hastalık ya anne mikrop kapabilir bı daha böyle bı şaka yapma de güzel bı dille 
(2,792 puan) tarafından
Lafını açarsa dicem zaten ya bi daha
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Aaa deli mi bu be. 
(2,792 puan) tarafından
Valla normalde böyke şeyler yapan biri değil aslında ama
(10,972 puan) tarafından
Bunu kocana bagırıp cagırmadan soyle
0 oy
(758 puan) tarafından
Allah'ım var ya böyle dengesizler igrencler nefret ediyorum bende doğuma kaynanama gittim banyoya girdim geldim diyor memeli verdim emiyor mu emmiyormu diye kontrol ettim çıldırdım iğrenç ötesi ggeri kafalılar aklıma geldikçe cildiriyorum
(2,792 puan) tarafından
Aynen öyle ya
0 oy
(580 puan) tarafından
Ay Allahım ya sinir olurum böyle kişilere. Sen ne hakla, annesinin izni olmadan ki izin bile vermezler böyle birşey yapabilirsin ki? İsterse benim annem olsun asllaa asllaa izin vermem. Çocuğun aklı erse öyle birşey yapar mı? Yapmaz sonuçta 
(2,792 puan) tarafından
Evet canım 7 buçuk aylık daha kızım ne bilsin meme olduğunu görünce emmiş yazık
(580 puan) tarafından
Yani ama sende 1 yaşından sonra başla çocuğuna eğitime bence kuzum. Nereye elletmemesi gerektiğini, annesi dışında kimsenin göğsünü emmemesi gerektiğini, başkalarının kaşığından yememesi gerektiğini yavaş yavaş öğrenir. Valla küçükken mahallemizde bir kadın varmış durmadan kendi kaşığıyla bana yemek yedirirmiş büyüyüp bunu duyduğumda aşırı sinirime gitmişti hiç haz etmem o kişiden birde. Yani çocuğun dili yok sonuçta, büyüyünce rahatsız olacağı şeyleri yapmamak, yaptırmamak lazım bence
(2,792 puan) tarafından
Aynen canım haklisin bende bu şekilde yapmayı düşünüyorum zaten
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bu kaynanaların torunlarına meme verme merakını anlamış değilim bir türlü 
(2,792 puan) tarafından
Bende anlamadım valla
0 oy
(13,702 puan) tarafından

Bazı kyinvaldeleri anlayamıyorum gerçekten.

İnsan niye böyle birşey yapar?
(2,792 puan) tarafından
Ay bende anlamadım ya delilik
0 oy
tarafından
Millet evde kalmaktan kafayı yemiş 
(2,792 puan) tarafından
Aynen öyle ya
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(2,886 puan) tarafından
İğrenç ya bu ne böyle
(2,792 puan) tarafından
Bilmiyorum anlamadım
0 oy
tarafından
Oha ya o ne sacmalik 
(2,792 puan) tarafından
Sorma sormaa
0 oy
(119,345 puan) tarafından
ulaan daha sendemi o kaynana memesi kopsun emii
(2,792 puan) tarafından
Yok kız biz geldik onlara
(119,345 puan) tarafından
bas git evine leen
0 oy
(74 puan) tarafından
İnanamadım bi daha bi daha okudum. Kendince eğlenmiş deli mi ne. 
(2,792 puan) tarafından
Evet eğlendi resmen
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Bu emzirme sevdası çoğunda var nedense benimde yanimda yaptilar kizdim dedim cok cocuk meraklisıydiniz daha fazla cocuk dogurup doya doya emzirseydiniz nedir bu cnm saçmalık
(2,792 puan) tarafından
Aynen saçmalık ya
0 oy
(4,277 puan) tarafından
Biliyomusun aynısını benim kaynanamda yapmaya çalıştı bu daha annesinin kim olduğunu bilmez ben mememi açsam emzirsem emer dedi bende hayır yapma dedim büyük oğlumada yapmisligi var yaşlandıkça emziresi geliyo herhalde bu kaynanaların 
(2,792 puan) tarafından
Valla tuhaflar ya
(4,277 puan) tarafından
Aynen kesinlikle
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kusura bakma Ohaa ya allah korkusu yok mu bu kadının 
(2,792 puan) tarafından
Valla normalde böyle şeyler yapmaz ama
0 oy
tarafından
Kaynanam da öyle diyor eskiler hep öyle yaparmış. Bende şaka falan yapıyor sandım gerçekten memesini çıkardı çocuğa yakinlastirdi nasıl fırlayıp aldım elimden anne ne yapıyorsun dedim. Valla zoruna gitti bı kaç gün öyle mahsun mahsun konuştu ama gerçekten o an o kadar zoruma gitti ki. Dedim memen boş yani niye veriyorsun ki diyor emzik gibi. E artık teknoloji gelişti emzik var ne gerek var senin memene. Bilmiyorum herkes de gülmüştü ben elinden çocuğu kapinca komik de değil ki ne bileyim eskiler bı garip 
(2,792 puan) tarafından
Komik sanıyorlar demekki

İlgili sorular

0 oy
62 cevap 1,840 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde Dolunay selen (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 154 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,100 göst.
1 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Rumeysanurr (176 puan) tarafından soruldu