0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından
Kızlar akşamdan sabaha kadar uyuyorum ama dinlememiş şekilde kalkıyorum öğlen çocuğu uyutuyorum uykum geliyor ne kadar uyursam uyuyayım hep yorgun halsizim sürekli uyuyasim geliyor bı de çok unutkanim aşırı derecede hiç halim yok 

8 Cevaplar

0 oy
(1,584 puan) tarafından
Bu bendede var kansızlık var ondan diyorlar ama tam nedenini bilmiyorum 
(136 puan) tarafından
Kan veresim var cnm bı de bnm rahatsızlığım var çok uzun sure adet oluyorum ( 2 ay 2 buçuk ay ilaçla duruyor tedavi görüyorum) ondan mı acaba
(1,584 puan) tarafından
B12 eksikliği var bende bide kansızlık var canım sende bir baktır istersen
-Reklam-
0 oy
(11,447 puan) tarafından
Kan değerlerine baktir canım vitaminlerin düşmüş olabilir
(136 puan) tarafından
Kan veresim var cnm bı de bnm rahatsızlığım var çok uzun sure adet oluyorum ( 2 ay 2 buçuk ay ilaçla duruyor tedavi görüyorum) ondan mı acaba
0 oy
(12,748 puan) tarafından
Biz geç yatıyoruz 4.5 gibi sabaha karşı kizım 17 aylık 10dan sonra kalkar bazen on bazen on bir onla kalkıyorum yetıyor 30 haftalık da hamileyim 
(136 puan) tarafından
(12,748 puan) tarafından
Adet olayı tamamen başka canım fazla kan kayıp ediyorsan o da etkiler bi görünmekte fayda var
0 oy
tarafından
Bir tahlil yaptır canım. Vitamin eksikliği b12 filan unutkanlık yapıyor. Bende halsizim, yorgunum hele şu 3 gündür yorgunluk üstüne yorgunluk eklendi. Moral bozukluğu filan bende ki unutknlıkta ondan. Ama her hangi bir düşünce dönmüyorsa kafanda dediğim gibi kan tahlili yaptırıp vitaminlerine filan baktır ihmal etme canım. 
(136 puan) tarafından
tarafından
Kan eksikliğinde vardır canım. Senin her ay düzenli ya da her ay olmasa bile 3 ayda bir filan anca kan vermen lazım. 2 ay 2.5 aylık adet görme uzun bir zaman dilimi.
0 oy
tarafından
Bende öyleyim yani saati ayarlamak gerek 8 de kalk gece 12de yat bnim kiz diş çıkarmaya başladığı günden beri uykularım baya değişti ha bire yatasım geliyor 
(136 puan) tarafından
0 oy
(793 puan) tarafından
Bende öyleyim vitaminlerimde baktırdım ama sıkıntı yok vitaminlerine baktır bakalım canım 
(136 puan) tarafından
0 oy
(990 puan) tarafından
Kansızlık olabilir bende de var
(136 puan) tarafından
Olabilir cnm bnm rahatsızlığım var bide çok uzun sure adet oluyorum 2 2 buçuk ay sürüyor ilaçla duruyor tedavi görüyorum çok uzun sure âdet olduğumdwn belki de
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Kız ne güzel uyuyon sen öyle ben toplasan 5 saat uyuyorum her gün uyumak için yer arıyorum ama olmuyo
(136 puan) tarafından
Kız annemlerdeyim bikac gündür ondan uyuyabiliyorum sabah evi temizliyoruz öğlen de oğlanı uyuyunca bnde uyuyorum biraz iş işliyor um evdeyken böyle uyku nerde

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 107 göst.
3 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Mai (254 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 194 göst.
24 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,133 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
10 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde est16 (464 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 544 göst.