0 oy
272 göst.
Aile kategorisinde (1,294 puan) tarafından
Kızlar bugün kaynanamgilde idik.  Kayın babam üzüm almış eşimde onu bodruma koymuş. Kaynanam da ablanada al kendine de demiş. Eşimde bize biraz az koymuş. Kaynanam da oğlum ablanla ikinize eşit koy şimdi gelin ona daha çok verdiler bize az verdiler der demiş. Bunu gelmis bana djo Kaynanam böyle dedim diye. Ay şok oldm yaa deyince kızlar. Yok ne deym dedm. O an başka busey demek gelmedi aklıma. Evet herseyi ona verirler ona daha çok yardm ederler. Ama bi gun de demedm ki siz ona çok yaptınız bize yapmıyorsnz. Hani bunu eşime demeside saçma. Gelip bana demesi ayrı bi saçma. Ben annen neden boyle dedi diye kagva çıkarabilirm yani demi bunu düşünmüyor. Eşime bisey demedm. Ama Kaynanama elbet laf açılınca diyeceğim. Ya o an eşimde anne o boyle şeyler söylemez desene. Söyleyen bi este değil zaten desede bak bak hanımıni nasl savunuyo hanım köylü olmuş derler. Şimdi kızlar kaynanama deym mi ben ne zaman dedm boyle şeyler diye. Yani desem gorumceme der eşime der boyle boyle dedi benm kötü niyetim yoktu diye. Çünkü boyle bisey oldu ve biz kavga ettik eşimle kaynanamla ne desem eşime diyor hemen. Siz olsanız ne yapardınız..?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Büyütecek ve abartacak birsey yok kafaya takma salla gitsin kizzz
(1,294 puan) tarafından
Bazen salliyorm da bazenn olmiyor
-Reklam-
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Umursamam açmam konuyu bi daha. Boşver gitsin laf vursan da anlamaz
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Ayy benimki hep der şimdi gelin şunu der bunu der durur hiçte takmam, şimdi de 1 yaşındaki kızıma başlamış annen seni dövdü mü yanına gitme mi dedi diye konuşur Kendi kendine hiçte cevap vermem
0 oy
(1,037 puan) tarafından
E sende şakayla karışık ne zaman öyle dedim anne aşk olsun falan deyip gülerek söyleseydin ayrıca çok abartmışsın bence böyle ufak tefek şeylere takılırsan çok üzülürsün
(1,294 puan) tarafından
Ya dedm de o an aklıma böyle şey demek gelmedi yanj birden deyince şok oldm.
0 oy
(13,837 puan) tarafından

Söylersen sonucunu kendin yazmışın zaten 

Ayrıca Sen o anda anne neden böyle diyorsun ben ne zaman böyle düşündüm diye cevap vermeliydin bir daha böyle bir şey olursa o anda cevap ver :)

(1,294 puan) tarafından
Kız hazır cevap deglm yaaa sonradan aklıma geliyor hep :(
0 oy
(49,829 puan) tarafından
kendince esit davranmak istemis ve senin uzerinden konusmus bir daha verdiklerinde almayın 
(1,294 puan) tarafından
O an geri verecektm de eşim arabaya koymuştu coktan
0 oy
(3,614 puan) tarafından
Evet derdim her ikisi de herseyde esit olacak tabiki dogrusu bu diye uste ciksaydin. Ne diye ay ne zaman dedim ben oyle sey demem alinganligina giriyosun.boyle boyle ayrımcılık hak yeme seviyesi artiyo iste.Birak en azindan diyebilir diye korkulari olsun. Hiç sesini cikarma
(1,294 puan) tarafından
Yok canım amacının o olduğunu sanmıyorum. O olsaydı eğer diğer konularda da eşit davranmaya calisirdi . Amacını Bende anlamadm neden oyle dedi diye

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 811 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Elifmelek35 (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,434 göst.
0 oy
21 cevap 829 göst.
0 oy
15 cevap 947 göst.
6 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu

397,030 soru