0 oy
100 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhaba kızlar bn yeni doğum yaptım, 7 gün fln oldu, kaynanamda yaşıyoruz, eşimin ailesi kalabalık bir aile 2 tane oğlan 16,17 yaşlarında, bir tane 3 yaşında kızları var, odaya asla kapı çalmıyor lar sürekli odamdalar, emziriyorum biraz bebeğim8 seveyim diyorum geliyor lar elimden alıyor lar sevip sevip bu acıkmış emzir diyip elime tekrae veriyor lar, esime ayrı eve geçelim diyorum bni gaye almıyor kaynanam evin birinden iki üç oda daah çıkalım diyor ora geçin diyor mutfatan birlesteieiz diyor eşimde masraf yapmiyalim herşey çok pahalı diyip annesinin tarafında ama bnm hiç bir şekilde özel hayatım kalmadı evde sığınmacı gibiyim ne rahat duş alıyorum ne rahat evde istediğim gibi geziyorum, nede canımim istediği şeyleri rahat likla yapio yiyebiliyorum çok kötü psikolojim bozuldu artık eşime dargınım artık evde konuşmak dâhi istemiyorum, git konuş diyorum annesi gili tutuyor sen bol beleslige alismissin diyor, ne var bu evde diyor bni asla tutmuyor ne desem yükseliyor konuşamıyorum bu yüzden , kendimi odaya kapattım artık lütfen bana bı akıl verin bebegim için güçlü durmaya çalışsam da olmuyir 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 677 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hiram3232 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 332 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hiram3232 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 307 göst.
0 oy
8 cevap 551 göst.
1 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu