0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Uslu erkek isimleri nelerdir cevrenzde gordugunz uslu bebeklern isimleri fikir verirmisiniz :) ilk oğlumun adı hasan bebekligi güzeldi beni çok yormadi simdi ikincide erkek onada isim konusunda kararsısz 

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hamza benim oglum bide esimi kuzeninin oglu ikiside uslu diyer cocuklar gibi duz duvara tirmanmiyo 
(55 puan) tarafından
Benim yeğenimde uslu ama felaket bir inadi var
tarafından
Benimkide biraz inat yapma dedikce zorlar ama yeni basladi bide 2 yasinda normal heralde bu donem bide bende kucukken cok inattim genlerlede alakali olabilir ama özünde cok akilli kibar uslu
(55 puan) tarafından
Maşallah Rabbım güzel günlerini göstersin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gorumcemin oglu var mahmut cok uslu masallah benimki aras ismi ayyy anlatmak bile istemyorum 
(734 puan) tarafından
Mahmut mu kusura bakma dede amca ismi gibi
tarafından
Bizim sinifta vardi Mahmut tam bi fırlamaydı :)
tarafından
Oğlumun adı Aras Efe abooo tanıdığım herkese söylüyorum koymayın diye◉⁠‿⁠◉
0 oy
tarafından
Benim küçük oğlum çok efendi 4 buçuk yaşında çok sıcak kanlı ismi Taha  ♥️
tarafından
Canım demek istediğim uslu efendi değil o çocuğun karekteri
Bu laf çıktı herkes isimlerle uğraşıyor
Yani şimdi başka Taha ismi tasiyani örnek verdim ya sana fena diye oda o çocuğun karekteri seninki sakın onunki değil isimle olcaka şey dahil bu
tarafından
Evet karakter meselesi haklısınız:) hakkınızı helal edin ben yanlış anladım
tarafından
Helal olsun estağfurullah bak isimlerle ugrasiyolar şimdide eşler birbirine dusuyo bunuda gördüm ben isimle falan böyle deyelre inanmam bu çocuk anne babaya benziyor
tarafından
Tabikide çocuk anne ve babasının hal ve hareketine bakıyor oda bir zaman sonra onların huyunu kapıyor.
tarafından
Aynen canım ev ortamında yaşam şartları
Çok etkiliyor benim çocuğum çok hareketli ağlayan çocuk ama bir eşyaya zarar vermez TV'ye elinin altında masllalah sonra sus eşyalarına evi boyamaz yapabilir aslında
Ama yapmıyor kısıtlama yok evde kavga yok sen diyorksinki cocugum nazlı efendi evdeki eğitim güzel çünkü o yüzden o çocuk nazlı efemdi
0 oy
(97 puan) tarafından
Kızlar Miraç ismi nasıl uslu oluyormu?
(97 puan) tarafından
Ya öylemi  aman aman
(1,554 puan) tarafından
Benim oglumda Mirac 9 yasina girecek. Bebeklik,karakter ve cevresiyle uyumu gayet iyi bi zorluk yasamadim. Ama oturmak bilmez. Maymun gibi hep ziplasa enerjisi tavan masallah. Futbola yazdirdik ama gene de enerjik:)
(97 puan) tarafından
Öylemi hareket etmesi enerjik olması benim için güzel  hırçın bir bebek olmasnda Allah'ın izniyle teşekkür ederim
(1,554 puan) tarafından
Asla hircin degiller cok uysallar
(555 puan) tarafından
Oğlumun adı da Miraç aşırı hareketli bir dakika poposu yer görmez her yere tırmanır çokta arsız
0 oy
(7,610 puan) tarafından
Çocuktan da çok uslu olması beklenmez ama yaaa biraz yapacak çocuk sonuçta 
(97 puan) tarafından
Çok uslu değil bende harekerli olsun oynasın isterm o ayrı konu sadece çok ağlayıp  bağıran yemek yemeyen uyumayan bebekler var  onlardan kast ediyorum.
tarafından
En sakın isim örnek veriyorum şimdi derler ki Ali Ali koydun bebek doğdu yemedi içmedi uyumadı canım inanma böyle şeylere çocuğun huyu nasılsa 70 yaşına gelse aynıdır benimki doğuştan hareketli daha hareketli 35 aylık böyle huyu
(3,083 puan) tarafından
Hahaha güldüm çok ağlayan yemeyen uyumayan kızım var da neyseki 2 yaşından sonra biraz düzeldi
0 oy
(119,331 puan) tarafından

kuzey koy biz koyduk baby boyumuz cok tatli sende kuzey koy senin bebeginde tatli olsun :)

bak sen ayy  simdi esi karistirma
tarafından
Ahahah kız eş karışmadan bebek oluyomu
isim isine karistirma laa
tarafından
Yok beraber koruz biz canim şimdi ikinciye hamileyim yine beraber koyacagiz
(395 puan) tarafından
Allahimmm ❤️❤️❤️ butun bebekler kuzey olmalıı gorumce koydu ogluna ben koyamadim :(
0 oy
(1,684 puan) tarafından
Hamilelik zamanında nst için sıra bekliyordum bı ta çocuk 3 yaşlarında falan Eymen adında bi çocuk ordan oraya ordan oraya koşturuyor annanesi de peşinden koşuyor düşecek diye tam kaçıyordu tuttum :)) sonra nasıl olduysa bende eymen koydumm bebekligi çok usluydi ama yürümeye baslayinca hızına yetişemez oldum. İşte o zaman gerçekten isim konusun önemli olduğunu anladım :))))
(55 puan) tarafından
Bende eymen istemiştim ama herkes eymenler çok fena olur deyince vazgeçtim ama ikinci oğlum olursa muhtemelen eymen koyarım içimde kalır
(1,684 puan) tarafından
Koy ya ne kadar fena olsa da çok tatlı maşallah. Ben Eymen asaf koydum
(55 puan) tarafından
Benim oğlumun ismide ibrahim talha dedesinin ismi ve talha as. İsmi tabi öncelikle hz. İbrahimin niyeti ile koyduk Rabbım ömürlerini güzel hayırli eylesin evlatlarımızın
(1,684 puan) tarafından
Amin cümlemizinkini inşallah ♥️
0 oy
(8,304 puan) tarafından
Asil olabilir ablamın oğlunun adı. Adı gibi Asil bir bebekti ve şuanda 3 yaşında hala öyle bazı çocuklar isimlerinin anlamını taşıyorlar. 
0 oy
tarafından

Ya ben gercekten isimin etkılı olduguna ınanıyorum, bır kere markette kızım 1.5 yasındaydı arabasında o kadar aglıyordu kı sebepsız, teyze geldı yanıma adı ne dedı dedım Duru, ben hayatımda duran oturan susan Duru gormedım nerden cıktıysa bu sacma sapan ısımler koysanıza ayşe fatma dedı gıttı yanımdan :D sonra cevreme baktım nerde duru gorduysem gercekten ağlaklar :) 

Erkek ısmı Başar dıyım, kardesımın adı başar, dogdu 3. Ayında sunnet oldu o zaman aglamasını duymustuk cocugun, bısey ısterse ııhhh dıyodu sadece, buyudu hala oyle sessız sakindir

(3,083 puan) tarafından
Duru Meryem miydi kızının ismi öyle kaldı aklımda:) benim de kızım meryem de yemeyen uyumayan oyuncakla oynamayan çok zor diş çıkaran aglak mizmiz bi çocuktu bütün meryemler mi zor yoksa bana mı denk geldi :))
(656 puan) tarafından
Yemin ederim aynı fikirdryim seninle . Ablamın kızının adı duru şuan 13 yaşında o kadar fırlama o kadar gezente bir kız ki anlatamam kucukkende öyleydi asla susmaz hep konusurz kımıl kımıl hiç durmazdi oturduğu yerde bile eli dursa ayağı durmazdi bı ağlamaya başlardı abartısız 1.5 saat çığlık çığlığa ağlardı ahshd ah bu durular :D
tarafından
Evet duru meryem kuzumun adı ❤️ deıdklerın arasında bırtek yemesı var sorunsuz olan cok sukur dıgerlerı tamamen aynıı tamamenn

Demek buyuse de degısmıyor bu durular :(
0 oy
(245 puan) tarafından
Tatile gitmiştik. Balkonlar çok yakındı yan odadaki ailenin oğlu vardı Asil'miş adı, o kadar sakin, sevecen, sıcak kanlı bi çocuktu ki çok hoşuma gitmişti tabi ben oğlumun adını koymadım ama tercih edilebilir bence :)
(97 puan) tarafından
Allah basılasn canım bir dizi vardı ordaki bir kadının adıda asildi  hem erkek hem kadın ismi galiba
(245 puan) tarafından
Bilmiyorum olabilir:)
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Benimkiler kerem ve aslan. Kafamın üstünden inmiyo ikisi de. Çok zor çocuk ikisi de 
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Allah nasip ederse oglum olursa adını Muhammed Hamza koyucam şimdi 6+5 günlük hamileyim bakalım 

Senin belirtilerin nelerdi hamileliğinde 
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Mahmut Emir Büyük oğlumun adı, çok uslu efendi akıllı bi çocuk. Küçüğümün adı Ali İmran onun da bebekliği acayip rahat geçti. Büyüdükçe ortancama uyup yaramazlıklara başladı ama yine de asla kötü huylu diyemem. Şirinlik abidesi. 

Ama sakın Mustafa koyma çok yaramaz çookkk bana koyma dediler dinlemedim aman haa sen beni dinle :D 

Selim ismi de sakinlik veriyo bebeğe
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Burda hasan var tam bela geliyorum demez anası zor zapt edyr cnm :))
(97 puan) tarafından
Benim oğlumda hasan hareketli evet  ama beni üzen bir yaramazlık değil çok şükür
0 oy
(395 puan) tarafından
Benim oğlumun adi selim cok uslu bi bebek ameliyat oldu sonraki gun hicbirsey olmamis gibi etrafina bakip guluyodu bal peteğim benim
(97 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın güzel isim :)
(395 puan) tarafından
Amin canim teşekkür ederim
(55 puan) tarafından
Ayyy gorumcemin oğlu selim ben hayatımda öyle bir çocuk görmedim maşallah 10 aylıkken koşmaya başladı o gün bu gün bir saniye oturduğunu görmedim
(395 puan) tarafından
Amannn Allah korusun insallah bebekligindeki gibi olur büyüklüğünde
0 oy
(217 puan) tarafından
Ali. Ömer.  Asaf. 
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Kesinlikle Ebu Bekir, sessiz sakin 2 tane biliyorum 2si de öyle.  Eziyetler hiç yok. Tavsiye ederim. 
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Oğlumun adı Ensar doğdu büyüdü 4 yaşında öyle güzel akıllı bir çocuktu ki bazen her çocuk gibi inadı tutar evet ama sözümü dinler temiz derli toplu akıllı bir çocuk kızım onun tam tersi mesela ☺️
0 oy
(2,429 puan) tarafından

Ilk oglum metehan, uslu, sevecen ve zeki bi cocuk. Ikincisi batuhan henuz 6 aylik o da abisinin bebekligine benziyor. Simdilik uslu masallah diyim. Genetik degilse Han li isimler sakin ve zeki oluyor :)

(48,683 puan) tarafından
ust kat komşumun oglu Batuhan cok efendi arkadaşımın ogluda yukse sesle bagirmasa oda cok uslu☺️
(2,429 puan) tarafından
Demek ki han'larda keramet :D
0 oy
(48,683 puan) tarafından
Yusuf ve ayaz
(97 puan) tarafından
Ayaz karşı komşunun çocuğu ay düşman başına çok fena
(48,683 puan) tarafından
bizimde bu ayaz efendi uslu kardesi poyraz dusman basins

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 89 göst.