0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde (62 puan) tarafından
Kizlar ilk çocuğum kız ismi ecre ismi güzel ama çok hareketli bı kız çocuğu şimdi oğlum olacak deli gibi arastiyorum bulamiyorum uslu erkek bebek isimleri önerilerinizi bekliyorum:)

4 Cevaplar

0 oy
(2,666 puan) tarafından
Benim oğlum Asaf inanılmaz uslu efendi kibar bi cocuktur. Bende inanigoeum isimlerin etkilediğine :)
(62 puan) tarafından
Maşallah canım benimde aklımda Asaf ismi var ama başına bı isim koysammiki diyorum bilemedim bu arada sevindim uslu olmasına tekrar düşüncem Asaf ismini:)
(2,666 puan) tarafından
Biz özellikle tek koyuyoruz isimleri. İki isim karakter karmaşası yapıyor dediler. Bizim de işimize geldi :) ismin anlamı başkan demek ya gerçekten herkesi yönetme toparlama gibi işleri çok seviyor. Çocuklarla çok oturmaz büyüklerle iç içedir seninde öyle olsun inşallah:)
(62 puan) tarafından
İnşallah canım sağolsun:)
-Reklam-
0 oy
(604 puan) tarafından
Ya ismin enerjisi illaki vardır ama şu ismi koydum uslu bu isimler canavar falan bilemedim bence tamamen yapısal bazı ieyler
(62 puan) tarafından
Yapıda önemli tabi canım ama inan isimlerde çok etkiliyor ben inaniyorum
0 oy
(2,235 puan) tarafından
Doruk koy ben koydum şuan 36 günlük sessiz sakin maşallah ❤️ bende bukadar beklemiyordum 
(566 puan) tarafından
Doruk isminde bir öğrencim vardı aman Allahım saniye yerinde durmazdi aşırı hareketli meraklı ve çok zeki bir çocuktu yani yaramazdi ama zekasindan kaynaklı diye düşünüyorum her şeyi öğrenme çabasında olduğu için
(62 puan) tarafından
İnşallah hep böle olur bebeğin canım Allah bağışlasın ismide çok guzel :)
0 oy
(92 puan) tarafından

Oglumun ismi Ensar cok akilli sevecen biri insanlara kendini cok sevdirir yardim sever biri cok sefkatli babasiyla tartisinca anneme kizma bagirma der ismi gibi koruyucu gercekten ismini tasiyor <3

(62 puan) tarafından
Maşallah ona ensar ismide güzel bende yaramaz ensar hiç gormedim olabilir tşk ederim :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 101 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde __Eda38H_E (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 302 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde __Eda38H_E (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 4,034 göst.
28 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Zynpmrt (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 264 göst.