0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından

Uslu erkek isimleri nelerdir cevrenzde gordugunz uslu bebeklern isimleri fikir verirmisiniz :) ilk oğlumun adı hasan bebekligi güzeldi beni çok yormadi simdi ikincide erkek onada isim konusunda kararsısz 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Lütfen böyle seyelre inanma canım ya uslu hareketli ayrımı yapmayın isimle olavak şey değil bu 

İnsanın yapısı budur isimle hir alakası yoktur 

Bazı insanlar tez canlı bazıları sakın yapıdadır Mert ismine herkes hareketli yaramaz derler ama bende mert gördüm gayet sakin de var Eymen yaramaz derler sakın çok Eymen de var dilediğini köy canım 
(1,175 puan) tarafından
Katılıyorum çok saçma geliyor bende oğlumun adını Alparslan koydum diye her kes çok arsız olacak çok çekeceksin felan diyor banada çok saçma geliyor bu tür saçmalıklar
tarafından
Benim oğlumun ismi de Muhammed Alparslan:) benim oğlum çok korkusuz çok fena ama isimden zannetmiyorum ona bakarsak oğlumun adı Çınar çınarlar yaramaz derler çok akıllı çok uslu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim oğlum çok uslu mehmetalim
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Yusuf ömer isimleri güzel ama uslu mu yaramaz mı bilmem
0 oy
(261 puan) tarafından
Benim oğlumun adı yusuf eren ikinciye arıyorum bende isim surda durim
(1,175 puan) tarafından
Benim de Yusuf Emre
Küçükte Alparslan
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Oğlum. Yusuf Emre çok akıllı bir çocuk bebekligi olsun hep çok sakindi küçük oğlumda Alparslan oda çok sakin bakalım ilerleyen zamanlarda gorucez herkes arsız yaramaz olur diyor ama ben inanmıyorum bu tür söylentilere 
0 oy
(768 puan) tarafından
Oğlum 29 günlük ismi Poyraz çok yaramaz olur diyorlar bakıp göreceğiz:) 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 89 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ecrenin annesi (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 307 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde __Eda38H_E (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 4,065 göst.
28 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Zynpmrt (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 269 göst.