0 oy
303 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
Kızlar bu benim ikinci gebeliğim 1. Gebeliğimde kaynanam Allah'ın belası burnumdan getirdi karnıma bardak bile fırlattı lohusayken ağlıyorum diye beni dövmeye kalktı ama eşim haber anlamayan ve anne kuzusu ***** bir adam ikinci gebeliğimi henüz söylemedim ben de yeni öğrendim söylemeyi de düşünmüyorum en azından karnım büyüyene kadar ayrıca eşim göreve gidecek yakında ve ben yıllarca tek yaşayacağım ev tutup ama benim memleketime kaynanam da taşındı başıma bela olmak için ben buna nasıl tepkimi koyacağım ne yapmam gerekiyor benden uzak durması için zaten bana sakın ikinci çocuk yapma deyip duruyordu eşim de çocuk gibi ya annesi lnden başka kimsesi yokmuş gibi davranan ahmak adamın teki gerçekten artık bıktım 

10 Cevaplar

+3 oy
(549 puan) tarafından
Canım kusura bakma ama yani böyle bir durumda da nasıl ikinci ye cesaret ediyorsun yine Allah'ın büyük konuşmak istemem de ilkinde o kadar çekmişsin
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kusura bakma ama hem kocanın ne kadar ahmak olduğunu ana kuzusu olduğunu sana zarar gelse sesini çıkarmadığını söylüyorsun hem de ikinci çocuğu yapmışsın. Allah kolaylık versin sana 
0 oy
(339 puan) tarafından
Kaynanana mesafe koy arama sorma ayda bir ara. Bebeğe de laf ederse bakacak olan benim bu sefer tecrübeliyim kimsenin yardıma gelmesini istemiyorum de. Gelmesin. Fazla yüz göz olma canım. Hayırlı olsun bebişin bu arada 
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Bunların nesileri imha edilmeli 
0 oy
(2,015 puan) tarafından
Sana mi soracaktım 2.yaparken diye sor oğlun duruyor mu de utandir bir daha laf ediyor mu gör bakalım 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Adam bu kadar kötü ahmak neden bol bol çocuk yaptın 
0 oy
(8,782 puan) tarafından
Madem böyle Bi kocan var neden 2.cocuk be cnm ya bu kadar mı cahilsiniz.. o kaynanana gelince sana el kaldırdığında neden polisi aramadın neden sesin çıkmadı ailen nerde neden onların yanına gitmiyorsun böyle Bi adamın ve anasının kahrını çekmeye değer mi 
0 oy
(618 puan) tarafından
Allahını seversen hamileliğini nasıl saklarsın bide ne bu böyle  kaynana zulmü  bu ne cesaret eşin de kusura bakma ama adam değil anasınin sözüne bakıp seni buhallere getirmiş ana da ana olsa bari 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Böyle bir kaynana ve eşe sahipken neden 2. Çocuğu yapıyorsun. Allah aşkına ya. Ailen nerede. 
0 oy
(12 puan) tarafından
İkinci çocuğu neden yaptığım hakkında sorular var kızlar ben sürekli yalnız yaşıyorum ailemden memleketimden ve bu böyle de devam edecek kızım çok yalnız büyüyor mutsuz olmasını istemiyorum ve bebekleri çok çok seviyor bu nedenle ikinci çocuğu ben istedim konumuz bu değil zaten boşanmayı da düşünmüyorum kim kaynanası yüzünden yuvasını yıksın ki sadece ben kendimi savunamıyorum saygısızlık yapmak istemiyorum ve bu durum da benimd aha çok üzerime geliyorlar bu durumu nasıl aşacagim onu bilmiyorum 
(618 puan) tarafından
İyide seni esinde savunamiyor öz annesine karşı sen karnindaki çocuğu soyleyemiyosn nasıl savuncan kendini

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 265 göst.
5 Mart 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 351 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 364 göst.