0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (3,763 puan) tarafından

İlk cocugim 35 haftada gelişmemiş anne karnında benden idrar enfeksiyonu gectii gelişiminde gerilik oldu  benimde hatam  enfeksiyon ilacı kullanmadım ama hastanede doğru düzgün takibini yapmadı gelişimi konusunda herşey yolunda dendi hep bana bı hastalık soylemediler.sonra ben 42 haftaya kadar bekledim gelismemis  bebeği ..o hasteneyi biraktim başka bı hastaneye takipliyiz

Bura  Gazi hastanesi  herşeyi kontrol ediyorlar .sma dediler çıkmadı şükür .
Cocgim geç oturdu geç yürüdü bu cmv denilen  tanı yüzünden.noroloji kasların gucsuzluk var dediler . nöroloji istedi 
1 sene önce gen testi verdim çıktı kasla alakalı bı durum dan supheleniyolar  .
Anne babadan test aldılar bugün bizden büyük ihtimal anne geninden geliyor .bennikinciye hamileyimm..

Üzülmemek elde değil ..
Gelisiminsde gerilik var 3 yaş gibi degil 2 yaşında gibi gözüküyor kilo alımı az  onla alakli olabilir 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Böyle bir durum yaşamadığım için seni anlıyorum diyemem çünkü anlamam için aynı hissi yaşamak gerekirdi sağlık aşırı önemli Allah bağışlasın ikisinide size her bebekte mi bu rahatsızlık olacak peki ?
(3,763 puan) tarafından
Kas alakalı  hastalığı şüphesi var eğer çıkarsa  anne karnındaki sıvı alinacakkkk büyük ihtimal genlerle  ile ilgili
tarafından
Hmm Allah yardımcınız olsun canım Rabb'im şifa versin ama ben olsam senin yerinde eğer böyle bir geçişli hastalık olsa çocuklarımda bilmiyorum ama herhalde bir tane bana yeterdi ona da eziyet bana da çünkü gene de büyük konusmiyim Allah dünyaya geleni anne babaya bağışlasın inşallah amin
(3,763 puan) tarafından
Amin ben  de 1 sene daha olmaması gerekiyodu sonuçlandi sandım ben gen testii .bide eşim istedi  .
tarafından
Allah yardım etsin olan olmuş inşallah Rabbim şifa verir korkma Allah her daim büyüktür
(3,763 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Allah korktuğunda uğratmasın canım hamile kalmadan önce bakılmıyor mu aceba
(3,763 puan) tarafından
Gittiğim hastane herşey yolunda dedi bilmiyorum ki anne karnında sıvı alıp bakabilerdi bize akraba evliliği herşeyi araştırmaları gerekiyo duu .ona göre bı tedavi olurdumm .herşey yolunda diyip sepetlediler ..

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 39 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,763 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 275 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 195 göst.