0 oy
163 göst.
Aile kategorisinde (1,629 puan) tarafından
3yildir ewliyim kaynanamdan ayrı yaşıyorum. Ama sanki bir gibiyiz ewime gelmez ama benim akrabaları m8 cewreme hep Salça olur bize gelmesini engeller annem geldi doğuma ben doğuma girdim annem falan dışarıda benim bir akrabalar konuşmuşlar geliyor demiş yenge tek yanlız kimsesi yok oda demiş haklısın kimsesi yok anası babası da yok kaynanam da dinlemiş sonra annem sen nasıl dersin kimsesi yok sen kimsin demiş kavga ettirmiş annemle. Kaynanam da2 hamilelik geçirdim birinde demedi kızım canin bisey çekti mi bir ihtacin war mi demedi sonra annem demiş ki senin benim oğlumun ewinde ne işin war gelme oğlumun ewine ananem de git surdan kızım ameliyat ta seni çekmem konuş kapandı annem giti eşim hadi gidelim babam çocuğu görsün dedi bende gelmiyorum niye dedim annemi kovmuş ne işim war onun ewinde falan yok hem kaynanamla konuşmuyorum ben önceden açtı ağzını hakli olduğum halde eşim yok sen haksızin sen kötülük çıkarıyorsun beni annemin aklı çocuk aklı dedim bende cahilim daha neler neler kızlar ailesinden bıktım walla bebeğimin yüzünü bilmiyor lar ailesi ama eşim bunu sorun etmiyor beni haksız buluyor 

4 Cevaplar

+1 oy
(3,398 puan) tarafından
5 yıllık evliyim en fazla 4 defa görmüşümdr yanımda olsaydı belki karıştırdı ama yine müsaade etmzdm
(1,629 puan) tarafından
Bende etmiyorum ama eşim onlara daha çok itaat ediyor diyorum yaptığı yanlış yok diyor onlara hoo hoo geliyor
(3,398 puan) tarafından
Hersey eşinde bitio canım
(241 puan) tarafından
Ah keşke benimkilerde gelmese cancazmihram adet sancısı gibi 3 günden sonra sancılanıyo sanki başka torunu yok neymiş oglundan torun babaanne zıhımlar bıktım valla şu Almanya işimiz hayırlısıyla olsada kurtulsam
(3,398 puan) tarafından
Ay rabbim yardımcınız olsun inş tez zamanda çıkar çok dua ediyorum valla
(241 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum
-Reklam-
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Asla karışmaz ♥️
(1,629 puan) tarafından
Bizde de tam tersi ve böyle olması ewliligim iz yıpratıyor
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım kaynana kötü olsa büyük sıkıntı helede eş senin arkanda olmayınca insan çok farklı bı duruma düşüyo mesafeni koy canım her zmn icinn haklı olduğun yerde de susma insan susunca zannediyorlar bişey bilmiyoruz ama hakları yok karışmaya herkes bı aile oluyo sonuçta mecbur annende gelecek akrabanda bişey demeye hakkı yok aynı benim kaynanam ben gurbetteyim kaynanam geldi iki ay kaldı afedersin ağzıma sıçtı annem ben doğumda gelecem dedi kızım şimdi gelim rahatsız etmeyeyim dedi kaynanam diyo ne işi var bı kere de olsa bişey demedim ama bu sefer ağzının payını verecem benim kocam da inan ki beni tutmuyo oda ana kuzusu ama gözleri kör demekki bunların gormuyolar hiç biseyi
0 oy
tarafından
Ya bir de şey demezler mi içinde kötülük yok aklı çocuk aklı bize gelince yanlisi biliyorlar kendilerinin ayıbını örtüyorlar iyi yapıyorsun bir seykeri hak ediyorlar bende olsam kızarım deli olurum annene yapilani kabul edemem yani 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 491 göst.
7 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,833 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 130 göst.
8 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 194 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 416 göst.
19 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Cemree (31 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...