0 oy
144 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar eşimin annesi cahil bir insan toplum içine fazla çıkmamış çoğu hareketi bana ters cunku sınırlarımı ihlal etmeye çalışıyor misal ilk evlendigimde çat kapı evime gelme huyu vardı tam da eşimle cinsellik yasarken kullandığı bir teli yok ama evler yanyana bir kaç kere daha bu huyunu tekrarladı şimdi bebegimiz var ondada akşam vakti geliyor bu aralar sürekli gündüz hiç gelmiyor o siradada ya uyuyorum ya yemek yiycem birde el sabunlama huyu hiç yok yemek tuvalet ve iş sonrası simdi 2 aylik bebegim var severken de hep ağız kisimlarinda eli ayrıca evden duş almadan kıyafet degistirmeden ter kokulu geliyor bebegim için endişeleniyorum zaten şuan bronsitten hastanede yatiyoruz ishal decok var burunlari hemen tikaniyor evlerimiz dibdibe ortak bir bahcede var aramizda sizce ne yapmalıyım?uyarincada hatasini tekrar etme huyu var ki guzellikle uyardigimiz halde 

7 Cevaplar

0 oy
(2,522 puan) tarafından
Valla uyarsan iyi olur ama kırma kadını
(79 puan) tarafından
Dilim yoruldu uyarmaktan birde arkasindan tuvalete girdim sifonudq cekmemis hayır cal8sio yani kendi evindeki gibi degil esime dedim onunevindeki cal8smioya ya ondan öle yapmıştır dedi birde şeker tansiyon var diye unutuyomus herseyi ilgisi varmi sizce unutkanliginin o rahatsizliklarla
(2,522 puan) tarafından
Eee yania sana gelince mi oluyor bunlar :) unutkanliktan olacagini sanmıyorum
(79 puan) tarafından
Fazla insan içine çıkmazki yani ben görüyorum sadece suya degdirio yikarken bana garezimi varki zaten ogluna evlenirken bnle yapabilcekmisin demis birde bnm yanimda diyordu onceden dedigini
(2,522 puan) tarafından
Durum boyleyse bilemem valla bilerekte ywpiyor olabilir o zmaan . Hem insan içine cimiyor diye evine terli kolulu gelmek ne
Temizlik kişisel temizligi sonucta
-Reklam-
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Benim de kayinpederim öyle evimiz uzak olduğu halde Cat kapı gelir ve tırnakları kısa olduğu halde içleri simsiyahtır. Ben de 40 haftalık gebeyim ben de çocuğum için endişeleniyorum ama kayinpederimi çok seviyorum çok iyi insan. O yüzden bir şey söyleyemiyorum çünkü alınacak biliyorum. :(
(79 puan) tarafından
Aliniyorlar aynen onlar öle kendilerini temiz saniolar
(1,279 puan) tarafından
Kırmak istemediğim için şey yapmayı düşünüyorum bebek doğduktan sonra kapıya yazı asacağım lütfen eve girince ellerinizi yıkayın vs direk ona dersem üzülür
0 oy
(4,549 puan) tarafından
Ayy Allahım tek değilmişim ya uyaracaksın canım uyaracaksın 
(79 puan) tarafından
Yoruldum kız dilimde tüy bitti panik atak oldum her geldiginde bebege yanastigindq acaba temizmi geldi evden ne yapsamki nasıl önlem alsam diye dusunmekten cunku biliyorum bazı insanlar degismez
(4,549 puan) tarafından
Ben söylüyorum elinizi tıkayın diye dırek
(79 puan) tarafından
Elinizi tıkayin ne ya anlamadım
(4,549 puan) tarafından
Telefonun azizliği elinizi yıkayın diyorum
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Eğer uyardigin halde anlamıyorsa eşine havale etceksin eğer esinde bisey yapmiyorsa o zaman sert Bi şekilde konuşacaksın son çare oda olmuyorsa kapıyı acmayacaksin müsait değiliz diye 
(79 puan) tarafından
Yok kız oda uyarıo ama imam bildigini okuyo birde gelmis bebeğime bnm önümde ben sana bakarim diyor banada ilerde ise gidersen bana birakirsin diyor kaldiki elin işlerinde çalışmama çok karisirdi bir zaman kendi yanlarında calismami isterdi
(8,937 puan) tarafından
O zaman sert konuşmanız gerek
(79 puan) tarafından
Ne kadar sert olayim mesela bağırip cagirayimmi
(8,937 puan) tarafından
Gerekirse evet
(79 puan) tarafından
Bn üstüne saldırdım ittirdim oda tokat attı halbuki Bn atmadım ama o atinca bnde altta kalmadım tabi
0 oy
tarafından
Her yapılınca yılmadan uyar canım. Öyle öyle vazgeçer. Birde cahil demişsin ama cahillik insan içine çıkınca geçen bir şey değildir. 
(79 puan) tarafından
Öle haklisiniz
0 oy
(5,769 puan) tarafından
Daha bir çocuğu eğitemiyor Ken, istediğimiz alışkanlıkları kazandırmıyorken yaşını başını almış kadına nasıl yapacağız? Kullandığın kelimeler hiç doğru değil bu arada. O kadın o şekilde gelmiş bu güne kadar onu değiştirmezsin ama kendi sınırlarını belirleyebilir, bunun kimsenin aşmasına izin vermeyebilir sin. Gerekiyorsa gelmesini istemediğini söyle ama kadını değiştirmeye çalışma bu imkansız yorulduğun ile kalırsın 
(5,769 puan) tarafından
Önce eşinle konuş. O istediği zaman gitsin gelsin ama annesi gelmesin en azından çocuğun biraz büyüyene kadar
(79 puan) tarafından
Ne kadar büyüsün mesela park zamanları gelene kadarmi o zaman da mikrobun içinde oluo cocuk cunku
(5,769 puan) tarafından
E bacım sende abartma ya bu çocuk hiç mi mikrop kapmiycak fanus ta büyüt o zaman
(79 puan) tarafından
Yok kapcakta daha çok minik o yüzden fazla rahat degilim
(5,769 puan) tarafından
Çok sakınmak ta iyi değil serbest bırakmak ta dozunda olmalı
0 oy
(5,912 puan) tarafından
Kolonya al eve her girdiğinde önce eline kolonya sık tuvalet sonrası vs yine sık bacım yani uyarsanda çare yoksa tek yöntem bu 
(79 puan) tarafından
Elini bebeğin ağzına soktu kolonya verememki
(5,912 puan) tarafından
Bacım kolonya alkollü eldeki mikropları öldürür alkolde saniyeler içerisinde uçuyor en azından mikroplar ölsün yada dezenfektan al bebeğin ağzına sokturma elini büyük tepki göster buna

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 214 göst.
0 oy
27 cevap 463 göst.
30 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 123 göst.
18 Şubat 2022 Aile kategorisinde zmrt_ (1,621 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 562 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu