0 oy
389 göst.
Diğer kategorisinde (313 puan) tarafından
Bugün eşim senin yegenlerin benim hiçbir şeyim olmaz dedi. Çok üzüldüm. Eşi böyle düşünen var mı 

34 Cevaplar

+5 oy
(119,345 puan) tarafından
kan bagi yok ama insan sever bi can bagi olusturur esinde insani duygular azalmis saniri.
(313 puan) tarafından
Bu cümleyi duyunca çok soğudum ondan. Çok severek evlenmistim ama aşk meşk kesinlikle yalan insan her zaman geleceğini çıkarını düşünmeli
-Reklam-
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Olamaz tabiki bnm yigenimle esimin yigenini asla bir tutmam yigenim gbi gormekte istemem zaten
(973 puan) tarafından
Sende ayıp ediyon ama
(1,099 puan) tarafından
Eşimde biliyor haklı olduğumu sesini hiç çıkarmıyor kazık kadar yigeni küçük değil
(973 puan) tarafından
Ama dur hak veriyom sana şöyle bı düşündüm de gelirler 8 9 yaşında cocuklar onu bana verin mi bunu bana verin mi bir sinirim bozuluyor kaynanada verim kızım tamam kızım demesi beni benden alıyor deşirici gibiler aynı
(1,099 puan) tarafından
Benim bozuk yigen 20 yasında
(973 puan) tarafından
Çüş derim ozmn kizmakta haklisin
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Yanı olmaz. Sever o ayrı. 
(313 puan) tarafından
Öyle diyen adam sevmez de
(3,882 puan) tarafından
Bu kadar takmayın bence ya. Sevmezse sevmesın yegenlerine onun sevgısı mı lazım. Haklarına konusmuyosa yuzkerıne iyyiyse ne yapıcan. Soğuyacak bısey de yok bence
(313 puan) tarafından
Hayır bizim dışımızda herkese iyilik meleği kaldı ki çok emeği var bizimkilerin üzerimizde. Çok nankör çok soğudum
(354 puan) tarafından
Eşine karşı ne olursa olsun olumsuz yönde bakma ne kadar olumsuz bakarsan o kadar çok üzülür ve eşinle arana mesafe girer kendine böyle bir şey yapma derim
(3,882 puan) tarafından
Bence de yani kapıyı kapatınca herkes dışarda sonuçta gecimine bak sen. Bu konuları acma yerı gelırse onlarda seni sevmez ama saygı duyarlar de önemsediğini belli etme
0 oy
(4,216 puan) tarafından
evet biseyi sayilmaz ama illa böyle yüzüne söylemesine gerek yokmuş o zman sende onun davrandığı gibi davran onun yeğenlerine
(313 puan) tarafından
Öyle yapacam aşırı soğudum ondan
0 oy
(683 puan) tarafından
Tam tersi sever sarılır yani ben onun yegenlerini severim ama çok yakşamaam eşim benden çok sever 
0 oy
(1,423 puan) tarafından

3 tane yigenimiz ortak benim abimin esimin ablasının  çocuğu oluyor 3 ü:Ddigerlerinide esim sever öyle demez

0 oy
tarafından
Evli bir kardeşim yok o yuzden öz yiğenim yok. Yorum yapamayacağım ama eşimin abisinin ablasının çocugu var tamam severim ederim ama öyle bir düşkünlüğüm vs yoktur. 
(313 puan) tarafından
Tamam ama direk kocana söyler misin onlar benim yeğenim filan sayılmaz yeğen gibi sevmem diye
tarafından
Yok canım söylemem tabi ki. Daha doğrusu böyle bir ortam olmadı sinirlenirse etse bi olay olsa sölerm heralde sinirle. Ama normal vakitte söylenmez yani
0 oy
(2,701 puan) tarafından

Kocamın yiğenleri keşke benim yiğenlerim olsa :D ben hepsini öz yiğenim gibi seviyorum çz yiğenim yok ama 10 tane var hepsi ayrı ayrı severim

Arada gelip bende kalıyorlar hır gür çok güzel eğlenceli :woot:

0 oy
(7,958 puan) tarafından
Esimle ben akrabayiz ondan yegenlerim kardeslerimden dolayı yabancı değiller eşime yani kardeslerimde eşimle akraba onların çocuklarıda bu yüzden eşime uzak sayılmaz ama eşim kendi çocukları dışında hiç bir çocuğu öpüp başını oksamaz hep kızarım ona seviyorum ama içimden öpmek gelmiyor diyo eşimin kendi öz yeğeni yok kardeşleri daha bekar 
0 oy
tarafından
Benimki cocuklari sever hepsi çocuğum der öyle bi sorun yaşamadık 
0 oy
(7,425 puan) tarafından
yok eşim hic böyle demez hata yeğenlerim konuşmasa  üzülür der niye konuşmadı küstülermi diye  bu arada bu kardeşimin cocukları diğil benim teyzemin cocukları ve dayımın cocukları
0 oy
(993 puan) tarafından
Çok sever aksine benim eşim hele bir yeğenim var ona bebekken çok da baktı . Ben görmedim hiç çevremden ama illa vardır böyle insanlarda
0 oy
tarafından
Benim yegenim yok,esimin var normaliz fazla sevmiyorum hatta yeri geliyor gicik bile oluyorum hpsi yetiskin genc
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Eşim sever yiğenlerimi onlarda onu severler 
0 oy
(826 puan) tarafından
Eşimin yeğeni yok daha ama 3 tane var. Eşim sever onlar da eşimi sever. Öyle bir şey dese eşim bana ağzını yırtarım ne münasebet sevmiyorsa da çenesini kapalı tutsun. O ağzını her şeye açmak zorunda değil. 
0 oy
(826 puan) tarafından
Eşimin yeğeni yok daha ama benim 3 tane var. Eşim sever onlar da eşimi sever. Öyle bir şey dese eşim bana ağzını yırtarım ne münasebet sevmiyorsa da çenesini kapalı tutsun. O ağzını her şeye açmak zorunda değil. 
0 oy
(475 puan) tarafından
Bu şekilde senin suratına söylüyorsa zaten cidden hiçbir şeyi olmasın yani yeğenlerin bişey kaybetmez aksine kazanırlar. Benim eşimin yeğeni olsa onu yengesi olarak çok sever benimserim 
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Benim yeğenim yok yani kendi kardeşlerimin çocuğu Yok. Ama.esimin ablasının abisinin kardeşinin çocuğu var bende yeğenim olarak görürüm. Severim 
0 oy
(256 puan) tarafından
Esim oyle severki yegenlerimi bi tanesi esime asikti cocuk akliyla oyle ilgilenirdi esim bende severim onun yigenlerini ama en cok en buyugunu cok kaldi yanimda cocukken simdi universite ogrencisi arkadas gibiyiz 
0 oy
(354 puan) tarafından
Yeğeni olmaz ama seven biri onları da kendi ailesi gibi görür ve yeğeni yerine koyar bence olması gereken böyle eşin biraz kabalık yapmış cnm

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 389 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 854 göst.
0 oy
41 cevap 848 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde Asyahatunnn (433 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 589 göst.

380,270 soru