0 oy
66 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (415 puan) tarafından
Sorum yukarda detaylı ultrason için kimi önerirsiniz memnun kldgnz bır yer var mı 

6 Cevaplar

0 oy
(4,095 puan) tarafından
Kesinlikle Alper yurdasiper. 
(119,153 puan) tarafından
oooo nereleri bilirsin ☺️
(4,095 puan) tarafından
Kız benim teyzemler orda yaşıyor. Batıkentte :)) çocukluğum Eskişehirde geçti benim. :)) neredeyse heryeri bilirim :)
ooo yarı hemserimsin ama batikent bize cok ters eee favori yerin mekanin nere☺️
(4,095 puan) tarafından
Sen şehir hastanesi tarafında mısın. Ya favori mekanım diye bir yer söyleyemem aslında. Ama Espark köprüsünün yıkılmasına çok üzülmüştüm :D aaa bak şeyi seviyorum şelale ocakbaşı. Baya samimi ortam :)
aynen sehir hastanesi degil eski yikilam devlet hastanesinin orda ailem bizim ev hamam yolunda cok ozledim bee burnumda tutuyo ☹️ ben gaga ayten usta bide adalarda rumeli cikolatacisini seviyom ama cok ozledim ☹️
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ya ben gurlife gidiyordum doktorları güzel ilgileniyordu normal ultrasonlari bile detaylı gibi aynı bebeğin heryerini sarı renk olarak gösteriyor yani siyah gibi degil
kiz gurlife neden yabamci dr lar geldi
(6,047 puan) tarafından
Ramazan bey vardı orda gitti mi bilmiyorum on numara doktordur. Diğer doktorları bilmiyorum doğurdum ben 2bucuk yaşında simdi
0 oy
(27 puan) tarafından
Ben zafer bütün e gittim çok da memnun kaldım Tavsiye ederiö
(415 puan) tarafından
Adresi ve numarası var mı acaba nasıl br doktor ne kadara yptrdınız
(27 puan) tarafından
Google a zafer bütün yazarsanız tüm bilgileri çıkıyor.
0 oy
(2,235 puan) tarafından
Ben Alper yurdaspere gittim yapması gerekeni çok güzel yaptı fiyatı da çok uygundu canm ilgisine göre
0 oy
(89 puan) tarafından
Kesinlikle Prf. Dr. Turgay Şener kendi kliniği de var bazı günler acıbademe de geliyor. 
0 oy
(13 puan) tarafından
Ben ilknur karakılıç a gittim cok da memnun kaldim 40 dk boyunca her seyi anlatti gösterdi. Alper yurdasiper varmis ona gidecektim ama kadın doğum doktorum o perinatolog degil radyolog detayli ultrason icin perinatoloji doktoruna gitmelisin dedigi icin ilknur hanima gittim. Ve bebegimde iki ayak pev varmis ilk o farketti gercekten cok iyi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 155 göst.
0 oy
4 cevap 140 göst.
0 oy
2 cevap 95 göst.
14 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Leyla1 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 183 göst.

378,381 soru

11,325,886 cevap

34,778 kullanıcı

...