0 oy
397 göst.
Diğer kategorisinde (1,506 puan) tarafından
Bı konuda konuşuyorduk eşimle sesim yukseldi bı kaç defa soyletti çünkü ama.oyle bağırma durumunda değil olsa da ne olur sanki onun bağırmalari kukreme gibi.vay efendim ben ona sesimi yukseltemezmisim o yükseltirmis ben simarmisim da bilmem ne.acayio gıcık oldum.hala sinirim geçmedi.cuma günü toplu bı yemeğe gidecektik vazgeçtim gitmekten.

11 Cevaplar

+1 oy
(4,983 puan) tarafından
Neden erkek olduğu icinmi 

Bidaha öyle derse cükünü kesip eline veririm sende benim gibi olursun dahada kukreyemezsin de 
(1,506 puan) tarafından
Öyle bi şey diyemem de.gicik oldum ben yukseltirm sen yükseltemezsin ne demek ya.kendimi kullanılmış mal gibi hissediyorum böyle yaptığı zaman.o kadar soğuyorum ki
(4,983 puan) tarafından
Mal gibi değilde erkeklerin çoğunda bu var ben erkeğim kırarım dökerim sen kadınsın
(1,506 puan) tarafından
Onlar ses çıkaracak biz susacaz büyükler de böyle derrdi hep susun siz kavga büyümesin etmesin diye diye ağzımıza sicacaklar haberleri yok ana babanın
(4,983 puan) tarafından
Aslında eski zaman daha iyiydi şiddet gösteren erkekler için demiyorum
Enazindan kadının eşine saygısı sonsuzdu şimdi beter olmuş alttan alma yok idare yok o yüzden bosanmalarda arttı
(173 puan) tarafından
Ayyy su büyüklerin sözlerinden bıktım yaaa valla yeter artık herşeye boyun eğin diyorlar bildiğin herşeye sus konuşma erkektir yapar eder yaaaa erkeğe tövbe hâşâ tapıyorlar resmen cennet bile biz annelerin ayakları altında iken hala kadına sus konuşma diyenler ciddi misiniz yaaa siz şaka misiniz? Canım sen  evde otur hicbisi yapma sorarsa neden yapmadın diye canım sıkıldı içimden hicbisey yapasim gelmiyor de çok kırgınım üzgünüm de ve kırgınlıgim geçene kadar da biseyle yapmak istemiyorum de yada ne bileyim gönlünü alana kadar konuşma eşinle tavrını koy bu ne yaaaa kadınları neden bu kadar değersiz goruyorlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen de evet sadece sen yükseltirsin ayılardan geldiğin için deseydin … ayy ne sinir ya 
0 oy
tarafından
Bu zamana kadar ses yukselrmedin bi anda yükselttiğin için kendini birsey sanmış 
(1,506 puan) tarafından
Arada bı yükselir de ne demek yani ven yukseltirim sen yükseltemezsin simardin nedir yani
tarafından
Sesini yukselttin yaa onu diyorum

Kendini birsey sanmış işte aklınca ona ses yükseltmene izin vermiyor
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Benim hödükte öyle ya ne gıcık oluyorum 
(1,506 puan) tarafından
Az kaldı büyük kavga çıkacak susuyorum uzatıyorum da bı yere kadar
(1,381 puan) tarafından
Laftan anlamıyor lar onlara göre bütün haklar onların onlar bağırıp çağıracak biz susup haklısın kocacım diycez onu istiyorlar yok öyle dünya
(1,506 puan) tarafından
Yok gerçekten sus sus nereye kadar hep biz mi idare edicez
(1,381 puan) tarafından
Aynen bi yere kadar su taşıyor yavaş yavaş
0 oy
(26 puan) tarafından
aynı benimki :/
0 oy
(1,259 puan) tarafından
Hoşgeldin kızılcık şerbeti fatihi az izlesin millet erkek diye diye aman vallaha ben sinir oldum ne var bağırsan ne olcak o bağrınca sorun yok sen bağırınca var oldu yagh
0 oy
tarafından
Benim eşimde öyle kendisi her lafı sayar söyler bağırır ben bisey deyince sesini yukseltme haddini bil diye kızar 
0 oy
(840 puan) tarafından
Niye o kim ki erkek olduğu için üstün varlık mı , ya da sen kadın olduğun için 2. Sınıf insan mısın? Nefret ediyorum bu düşünce yapısından. Allahtan eşim öyle değil. 
0 oy
(6,110 puan) tarafından
Hasbamm. Oldu kendi ağzımıza etsin biz laf edemeyelim. 
0 oy
(4,355 puan) tarafından
Erkeklerin her zamanki hali kendini üstün görmeleri;(
0 oy
tarafından
Hepsimi aynı olur Allah'ım ya onlar erkek herşeyi yapar ederler ama sen yapamazsın neden çünkü kadınsın

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 240 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 201 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 218 göst.
6 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,232 soru

11,413,029 cevap