0 oy
201 göst.
Aile kategorisinde (213 puan) tarafından
Eşimin yaşlı babası benimle lafta çok uğraşıyordu cevabını verince ben kötü oluyorum eşimde babasıyla bir olup beni eziyordu kavga ettim hiç altta kalmadım geçen gün üst komşumun kocası ile kavga etti normalde eşimi savunurdum ama kavga sonrası konuyu açtı adam Haklı bana göre dedim yüzüme baktı sen beni savunmuyor musun diyor bu erkekler neden böyle ailelerini görünce eşini disliyor iğrenç bir adam bir daha bende onu haklı olsa bile haksız göreceğim nefret ediyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(624 puan) tarafından
Erkekler kendi ailelerini görünce tavuk ise horoz kesilirler güç gösterisi yaparlar. Bence kafana gore takıl mesafe koyun. Kayınbaba dediğin ağır olur gelinle dalaşmak nedir
-Reklam-
0 oy
(185 puan) tarafından
Erkekler kendi ailesini görünce noluyorsa sanki en erkek ödülünü veriyorlar eşimde ailesinin yanında bağırdı bana o gün hiö seslenmedim sonra bi mutfağa gelsene dedi gittim aşkım sesimi yükselttim kusura bakma dedi ben bağıra bapıra sorun değil ben senin evdeki halinide biliyorum aslan özür dilemene gerek yok dedim annesinin suratı döndü 
0 oy
(18,057 puan) tarafından
İste buyuk buyuklugunu bilse duzgun nasihat verse hic boyle sorunlar olmaz benim kayinbabam beni savunur esime kizardi kavga etsek tartissak ben hep ona giderdm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 410 göst.
5 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 288 göst.
23 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Tugce1100 (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 194 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 679 göst.