0 oy
689 göst.
Aile kategorisinde (976 puan) tarafından
Merhaba kızlar hemen konuya giriyorum dün akşam benim bebişin videosunun arkasına seslendirme koydum hani duymuşsunuzdur belki siz kurban olun benim anneme diye bir seslendirme varya bebekli videolara konulan işte onu koydum wpa instagrama story olarak paylaştım okadar hoşuma gittiki videoda da benim bebeğim elini emiyordu falan bütün çevrem ay maşallah çok tatlı falan filan diye yazdı böyle güzel msjlar aldım herkesten akşam oldu saat gece 11.30 bebeği emzirirken kayınpederim aradı açamadım benim bebek bu aralar meme reddi yapmaya başladı zor tutuyor memeyi o halde kayınpederle konuşamazdım emzirmem bitince ararım diye düşünürken pat instagramdan msj geldi bi baktım kayınpeder bana o nasıl video sen ne demek istiyorsun paylaşımlarına dikkat et yazmış ben şok aklımın ucundan dahi böyle bişi geçmemişti sinir bastı beni ne var ki paylaşımımda bişey paylaşırsan size danışacak degilim dedim eşime anlattım durumu aradı babasını tartıştılar bende heryerden engelledım ama muhtemelen kaynana ve görümceler yaptırdı böyle bi şeyi kayınpeder asla böyle şeylerle ugrasmazdı

19 Cevaplar

+2 oy
(27,564 puan) tarafından

Hayırdır be ona ne saçma sapan herkes nasıl davranacağını gayet iyi biliyor 

(976 puan) tarafından
Dengesizler işte baya gocunmuşlar baksana :))
-Reklam-
+2 oy
(1,855 puan) tarafından

Kudurmuş lar işte boşver benimde arada paylaştım ses var  

SÖZLERİ 

BENİM TEPEMİN TAŞINI ATTİRMAYIN EVİNİZİN ÖNÜNE TABELA  ASARIM KERHANE BURA DİYE 

bunu paylaşınca  bana birşey diyemiyorlar eşimi arıyor lar hemen eşimde yarası olan kocunsun der kapatır 

(1,211 puan) tarafından
Kız tuttum bunu helal olsun esinede
(976 puan) tarafından
Babasını arayıp bağırdı baya kızın hoşuna gitmiş paylaşmış neden uzatıyosunuz ne var bunda dedi niye karışıyosunuz herşeye muhalefet olmayın dedi yüzüne kapattı valla ama yüzde 90 kaynanam ve yılan görümce var bıtane onlar kendileri bana yazamıyor veya arayamıyor kayınpederi soktular ortaya bende engelleyince dünkü olaydan sonra kayınpeder eşimi arayıp engeli kaldırmamı söylemiş kaldırmam dedim muhattapda olmam dedim
(1,211 puan) tarafından
E
Vallahi kendileri kasinmis
+1 oy
(30 puan) tarafından
Ay yok be uğraşırlar kayınpederler de az değil ben ne zaman WhatsApp a bir durum koysam hep bir şey söyler inadına cevap vermiyorum engellemiyorum bende kime ne sallama boşver 
(30 puan) tarafından
Dervişin fikri neyse zikri de o olur öğrenmiş olmuşlar nerede duracaklarini
(976 puan) tarafından
Aynen canım kendi ayaklarına kendileri sıktılar resmen insan torununun videosuna maşallah falan der onlar kalkmış benim üzerime gelmeye çalıştılar
(30 puan) tarafından
İnanır misin ben onlar da anne baba ciğeri olduğunu da düşünmüyorum bazen yaptıkları söyledikleri aklım hayalim şaşıyor hadi seni beni sevmezler e oğullarının canı :/ Allah onlara muhtaç etmesin canım ♥️
(976 puan) tarafından
Amiiiinnnn kimseyi kimseye muhtaç etmesin kuzum
(30 puan) tarafından
Amin canım benim ♥️
+1 oy
(1,620 puan) tarafından
İyi yapmışsın herkes yerini bilmeli.
(976 puan) tarafından
Kesinlikle öyle bide eşimi arayıp yanliş anlaşılma oldu engeli kaldırsın diyormuş
+1 oy
(3,485 puan) tarafından

Allah'tan kayınbabada ve kaynanada tuşlu telefon var yoksa oooo:D 

Boşver yahu desinler dursunlar yanlış bir durum olsa eşin uyarır zaten seni

(976 puan) tarafından
Aynen demekki benim düşmanım eşimin ailesi baya yaraları varmış baksana :))
(9,881 puan) tarafından
Bunu yazmaya gelmiştim. Akıllı telefonları var fakat wp durumlara bile bakmazlar :))
+1 oy
(138 puan) tarafından
Canım kayınpederin araya girmesi hiç hoş olmamış ama senin paylaşımın da sözler biraz imali gibi sanki ilk defa duydum fikrimi belirtmek istedim :)
+1 oy
tarafından
Sana b.ok yemek düşer deseydin 
(976 puan) tarafından
Ahahahhaha kız varya sen bensin :))))
tarafından
Sende ben o zaman;))))
+1 oy
(1,697 puan) tarafından
Niye üstünüze alindiniz hayırdır noluyor ,ben kaç yaşında kadınım neyi ne yapacağımı kimseye soracak değilim derdim ki zaten sen yapıştırmıssin cevabı:)
(976 puan) tarafından
Aynen bidaha cesaret edemezler büyük ihtimalle:))
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Annem size iyilikler yapsın sizi onu üzün kurban olun benim anneme diye bir seslendirme değil mi ? Bende yaptım geçen kış ☺️☺️ aynı tepkileri bende topladım maalesef yarası olan gocunur aslında pek takılma boşver eşin birşey demediyse kimseye laf düşmez 
(976 puan) tarafından
Siz kurban olun benim anneme benim annem zeki çalışkan çevik benim gibide güzel bir bebeği var oturunda bokunuzla oynayın diyor videoda :))) umrumda bile değil engelledim adamı valla ben onlara nispet paylaşmadım ki bugünde babası eşimi arayıp engeli kaldırsın yanlış anlaşılma oldu demiş avucunu yalar kendi ayaklarına kendileri sıktılar
0 oy
(13,773 puan) tarafından
Siz derken neden üzerine alınmış bir onu sorgulasın derdim bende canım oğlum annesinin kuzusu gibi şeylerle paylaşıyorum ama bu tarzda paylaşsam kimseyi ilgilendirmez 
(976 puan) tarafından
Evet ona dedimki demekki bana düşman sizsiniz dedim bu seferde bana şey yazmiş beni kendini uyarmak zorunda bıraktırma falan yazmiş sonra işte eşime gösterdim bana yazdıgı msjı eşimde aradı bağırdı çagırdı kızı  hoşuna gitmiş paylaşmış ne var bunda niye uzatıyosunuz dedi yüzüne kapattı tlfu bugünde eşimi aramış engeli kaldırsın ben yanliş anladım cart curt demiş kaldırmam muhattapda olmam dedim
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Demekki üzerinize alınacak bı samimiyetsizliginiz varmış birdaha muhattap olmayın de engelle gitsin 
(976 puan) tarafından
Engelledim bugün eşimi aramış yanlış anlaşılma oldı engeli kaldırsın demiş asla kaldırmamda aramamda dedim
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Ay erkek dediğin ağır olur ya nasıl Bi kafa yapısıyla seni arıyor insan olan kızım böyle bir paylaşım yapmışsın bizden taraf Bi rahatsızlığın mi var dıe sor. Ayrıca sana E sanane kendi kişisel sosyal medya hesabımda ne paylaşacağımi sana mı soracam koca benim bebek benim. Ay yeminle yeter artık gerçekten bıktım kız bazı erkek aileleri onlarla evli olduğumuzu evliliğimizi onlarla yuruttugumuzu filan sanıyor ciddi anlamda. Bazen bizdede oluyor en basit oğlum 6 aylık yüzü kapalı paylaştım pat büyük kaynım paylaşma ddi nazar olur yüzünü kapatmsm ddim. Sinirden patladım ama bu ardada ya ALLAH aşkına benim evladımı benim kadar kimse düşünemez konu evlat olunca herkesin üstüne basarım hiç acımam. Sende eşine söylemekle en iyisini yapmışsın kayın babaya mi düştü seni aramak önce Bi oglunu ara böyle bise paylaşmış oğlum bizden rahatsizmisiniz dıe güzellikle konuşsan oda zaten diyecek yok öyle bise dıe buluttan nem kapıyorlar. 
(976 puan) tarafından
Ya zaten o bana öyle msj atınca bende dedimki ozaman siz beni düşmanınız olarak görüyorsunuz nasıl paylaşım yapacagımı size soracak degilim dedim bu seferde yazmışki bana beni kendini uyarmak zorunda bıraktırma yazdıklarına dikkat et yazmış tabi benim kayış koptu eşime söyledim demekki yaraları varki gocunuyolar ben naptım onlara neden böyle art niyetliler dedim babasını aradı bagırdı sizin derdiniz ne kızın hoşuna gitmiş paylaşmış neden bu kadar uzatıyorsunuz napmaya çalışıyosunuz diye bagırdı kapattı telefonu bende bugün dedim ki bak Allâh şahidimdir senin ailene laf sokmak amaçlı bişey paylaşmadım böyle bişey aklımın ucundan bile geçmedi dedim sonra babası demişki eşine söyle beni arasın yanlış anlaşılma oldu engelimi kaldırsın demiş kaldırmamda aramam da dedim benim masumca yaptığım bişeyi yüzünden onlar benim üzerime geldi üstelik baban benimle tehditkâr konuştu asla affetmicem dedim
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Benimkiler de resim atmama kudurmuş eşimi doldurmaya çalıştılar eşim de ben onu biliyorum görüyorum sorun değil benim için dedi ve onlara dedim ki sizi engelliyorum her yerden bir daha da asla acmayacagim dedim iki senedir yoklar şuan bir kırgınlık veya soğukluk yön ama sosyal medyamda ekli değiller gerek de yok eklemeyi de düşünmüyorum 
(976 puan) tarafından
Ohhh mis kafa rahat yakındır az kaldı öyle yapmama
(1,021 puan) tarafından
En azından gizle boşver uğraşılmaz o kafadakilerle sabit düşünüyorlar çünkü
0 oy
(350 puan) tarafından
Bende buna benzer bişey yaşadım ama eşim senin ğibi arkamda durmadı kuran ayetleriyle bir vidyo paylaştım sabırden sükantten bahsediyor kaynanam gördü 10 dakika sonra eşim yazdı wpden niye böyle şeyler atıyosun sorunun ne diye dedim beğnedim attım sorunluk bişey yok sonra durumuma baktım eşim yeni gördü konuşmadan sonra gördü kaynnaam şeytanı arayıp doydurmuş.eşimi halbuku güzel bir ayetti yani neresine dokunmuş bilmiyorum ama takmıyorum artık herşeyimide gizledim onlara sende takma
(976 puan) tarafından
Allah'tan annesinin ne olduğunun farkında dolduruşuna gelmiyor doldurmasınada izin vermiyor :))
0 oy
(3,848 puan) tarafından
Kaynatanın bedeni kaç? Tütü etek yollayak sevaptır :) 
(976 puan) tarafından
Ay bacım çok düşüncelisin hemen veriyorum adresi :))))
0 oy
(156 puan) tarafından
Capcut da o söz var mı ben bulamadım süper kapalılık söz  

Takma akrabaları da bak keyfine kayın babalar kaynana olur bazen 
(976 puan) tarafından
İlk evlendigimizdede oğlunu benden kıskanırdı pislik adam
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Herşeyi anladımda kayınbaba sen ne alaka
(976 puan) tarafından
Kaynana ve görümce aslında tilt olan ama direk bana yazamadıkları için bi tarafları yemiyor çünkü kocasını araya sokmuş akıllı bıdık :))
(1,021 puan) tarafından
Ay o kadar tanıdık geldi ki bana bu olay cidden her yazdığına diyorum ki heh benimkiler
(1,104 puan) tarafından
Kocasını araya soktuysa sende kocanı herşeyde araya sok baba oğul tanışa tanışa babada akıllanır en sonunda
(976 puan) tarafından
Direk kaynana benle muhattap olsaydı kocasını araya sokmadan bende oğluna söylemezdim ama erkek erkeğe halletsinler dedim
0 oy
(6,695 puan) tarafından
amaann ne saçma şey, kime ne yahu
0 oy
(1,593 puan) tarafından
Tjajsjsjsjsjs ben yapmak istemisdim bunu iste bu yuzden yapmadım sjsjajsja eşinede aferin vallahi
(976 puan) tarafından
Yaparken eşimin ailesine laf sokma amaçlı yapmak aklıma dahi gelmemişti keşke gelseydi en azından bile bile yaptım derdim :)

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 790 göst.
3 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hosmerim (2,699 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 778 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,703 göst.
11 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 624 göst.

384,622 soru

11,505,693 cevap

35,158 kullanıcı

...