0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (290 puan) tarafından
Anneler nasıl gidiyor çalışabiliyor musunuz? Ben de calışmaya çalışıyorum kızımdan bir evden yemekten fırst bulup sizde durumlar nasıl 

6 Cevaplar

0 oy
(202 puan) tarafından
Bende oğlum fırsat verdikçe çalışıyorum.  Şuanda konu çalışıyorum sonra test çözüyorum.  Sizin bölüm ne ?
(462 puan) tarafından
Sosyal bilgiler öğretmeniyim  çalışamıyorum iki çocukla gerçi istek te yok  sizin bolumunz ne
(202 puan) tarafından
İlahiyat benimde. Atanmak zor ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum . İnşallah atanabiliriz.  Kendimiz için çocuğumuz için.
(462 puan) tarafından
İnşallah  Allah  hepimizin gönlüne  göre versin
(202 puan) tarafından
Amin inşallah...
-Reklam-
0 oy
(892 puan) tarafından
Geçen sene deli gibi çalıştım.bu sene masa başına geçmeye hala cesaret edemiyorum 
(290 puan) tarafından
Kaç puan almıştınız
0 oy
(105 puan) tarafından
Benimki idare ediyor ya çocuk doğmadan konuları bitirmeye calisiyorumm
(290 puan) tarafından
Çok iyi ya İnan’ın doğmadan halledin çocuk olunca zor oluyor
(105 puan) tarafından
Özel eğitim öğretmeniyim
(105 puan) tarafından
Kesinlikle öyle yaa nisanda doğum var doğumdan sonra kpss öncesi de tekrar felan yapmam lazim
(290 puan) tarafından
Bölümünüz güzel çalışırsanız atanırsınız benim bölüm zor uluslararası ilişkililer p3 den hazırlanıyorum aynı zamanda çocuk gelişimi lisans okuyorum 3.sınıfım bakalım hangisi nasip olursa
(105 puan) tarafından
Bölümüm guzel atanmam kolay ama atanmak için tercih edeceğim yerler sınırlı hamileyim bir bebekle uzak sehirlere gidip tek başıma yaşama şansım yok eşim de en az 1 sene sonra gelebilir yanıma o yüzden biraz sıkıntı oluyor ama bakalım umarım istediğim yerlerden birine atanabilirim
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Kızım 20 aylık çalıyorum normalde şuan hiç vaktim.klmiyir inşallah bnde çalışabilirim 
(290 puan) tarafından
Başla devamı gelir inşallahhh
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Elimden geldiğince çalışıyorum. Bi umut işte ya napalım. Ama çok dersim var bazen bunalıyorum.
0 oy
(299 puan) tarafından
Bende çalışıyorm önlisans kpss yeni yeni basladim sen neye hazırlanıyorsn
(290 puan) tarafından
Lisans p3 e

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 551 göst.
19 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
0 oy