0 oy
452 göst.
Aile kategorisinde (1,072 puan) tarafından
Cocuklari babaannesine falan birakip basbasa gezmeye yemege vs gidiyor musunz kizlar bizde hep ayni seyler is ev rutin bir hayat devam ediyor  cocuklari birakip boyle birlikte yalniz kalmadik hic gitmedik yemege falan acaba bunlar da mı yiprattı bizi bilmiyrm..Siz ne yapyrsnz 

39 Cevaplar

+1 oy
tarafından
1 oğlum var onu da ben nereye o oraya bırakamam arabamız var sükür nereye gidersek oğlumla eşimle 3ümüz beraber gideriz büyüdüğünde kendi isterse kalmak gitmek o zaman bırakırım belki ama şuan çok küçük dha 15 aylık
-Reklam-
+1 oy
(147 puan) tarafından
Yok kuzum bırakmıyorum  birakmamm da beraber yapılacak seyler yapıyoruz genelde 
0 oy
(2,359 puan) tarafından
yıpratmıstr gitmek lazım ben bırakamyrm bızımkıler kucuk kimsede gönullu olmuyor nereye gidersek hep birlikte oyuzden bende yoruldum söyle 2 3saat bile dinlenmeye vsktmz yok 
0 oy
tarafından

Evet kaynanama bırakır gideriz genelde hem 2 çocukla zor oluyor gezmek alışveriş hemde baş başa eğlenceli:angel:

Çocukları da ayrı bir gün merkeze parka götürürüz

0 oy
tarafından

Ben bırakamam uzakta bir yemeğe gidelim dedik çok pişman olduk susmadı :ermm:ama yakın olsaydı giderdim iki saatte olsa 

0 oy
tarafından
Birakiyorum kaynanama bakio oda sagolsn gözüm arkada kalmio iyi de oluyo arada nefes alioz valla kendimizede vakit ayirmak lazm 
(1,072 puan) tarafından
Nasil mesela canm akliniz estikce mi bırakiyrsnz yani bir yandan da cekiniyrm hani birakip biz gezmeye gidiyrz olmasından otürü
tarafından
Bacim aklimiz estikçe tabiki gidemiyoz arada bi zaten sürekli gezen biri degilim eşiminde izni olmuyo ay da bir veya iki kaynanamda bi yere gidecek olursan kizini bana birak git islerini hallet der asla bakmamazlik etmez laf felan söylemez
0 oy
(580 puan) tarafından
Bizim aileler yanımızda değil bırakacak kimsemiz yok. Aileler yanımıza ziyarete geldiğinde bırakırız sinemaya yemeğe cafeye gideriz ayda yılda bir olması lazım hem eşinle vakit geçirmiş olursun hem de çocuğuna daha verimli.
0 oy
tarafından
Biz çocuklarla daha çok eğleniyoruz. Onlar olmayınca acaba napiyorlar diyoruz o yüzden keyif alamıyoruz onlar uyuduğu zaman eşimle vakit geçiyorum. Film izliyoruz sohbet ediyoruz. Bazen hadi ablama birakalim çıkalım yemek yiyelim diyoruz. Yemekte başka masadaki çocuklara bakıyoruz. 
0 oy
(2,593 puan) tarafından
gidiyoruz canım işe dönmeden önce evdeyken de gidiyorduk işe başladım gene arada çıkıyoruz eve gelince oynuyoruz oğlumla kayınvalidemler yemeğini yiyene kadar bekliyoruz bazen uyutup çıkıyoruz bazen de uyutmadan çıkıyoruz evde olunca oğlum uyuduktan sonra bende uyumak istiyorum dayanamıyorum çünkü yorgunluktan o yüzden eşimle oturup muhabbet falan edemiyoruz ama dışarı çıkınca 1 saat bile olsa iyi geliyor
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Ben bırakamm biz nereye çocuğmz orya eşimde müsaade etmz bırakmaya zaten
0 oy
(119,168 puan) tarafından
 bu yaz kuzeyi cok biraktik ama bu seferde keske kuzeyde olsa diyoz ☺snr kuzeyi goturuyoz keske yanliz olaydik diyoz 
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Yıpratmış olabilir tabiki canm ev iş çocuk yemek derken hayat monotonlaşıyor .  Bizde birine bırakıp gidemiyoruz oğlum benim olmadığım yerde bir saniye kalmaz kiii bende bırakıp gitmem 
0 oy
(10,462 puan) tarafından
Katın validem eşime tembih eder çocukları bırak al karını çıkın diye bırakır giderim iki çocuğa da çok güzel.bakiyor sağ olsun 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bırakabileceğim 1 Allahın kulu yok fakat evliliğimizi yıpratmadı yuva emek istiyor canım bedel ödeme gerekiyor bir aile olmak için bunuda başaramadı gereken kişi erkek olmalı 
0 oy
(7,666 puan) tarafından
Gitmemmm oğlum 3 yaşına girecek hastane harici bırakıp gitmedim oğlum yanımda olmazsa aklım onda kalır keyif alamam annem de kayinvalidem de çok iyi bakarlar eminim ama tercih meselesi iste bırakamam 
0 oy
(422 puan) tarafından
2 kız kardeşim var. Arada onlara bırakacağım 2-3 saatliğine. Eşimle başbaşa vakit geçirmeliyim. Anne babalar da mola yapmalı. Yoksa çok yorucu ve yıpratıcı oluyor
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Çocuğumla gidiyorum aileler uzak o yüzden kızım onkara alismadi kimseyle durmaz. 

Bakacak varsa neden olmasin ki? 

Ama ben mesela gece çocuğu uyutunca film acarim izleriz vs esimde gec gidecekse ise...yani kndiniz de yapabilirsiniz.
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Sagolsun annem günlerce hatta haftalarca bakmaya razı ama ben bırakamıyorum onlar olmadan eglenemem zaten 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kimse yokki bırakacak heryere beraber gidiyok
0 oy
tarafından
Yok canım nerde benim ki çok küçük zaten babaannesi çalışıyor annem hasta bakamaz başka da kimsemiz yok herkesin bi işi var eşimin de rızası olmaz 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 508 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gizlianne (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 357 göst.
9 Ekim 2021 Aile kategorisinde El1997 (1,901 puan) tarafından soruldu
+2 oy
30 cevap 886 göst.