0 oy
356 göst.
Aile kategorisinde (1,981 puan) tarafından
Kızımın eymır adında hayali bir arkadaşı var bütün gün onla oynuyor normalmi merak ettim 

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Var var adı elmas hatta :D her turlu yaramazlıgı o elmas yapıyo nıyeyse 

(1,981 puan) tarafından
Bu wensdey su saçları orulu bı kızın filmi çıktı ya korkunç aceba onumu diyor siyah giyiniyor ya hep
(304 puan) tarafından
Yok kuzum yutube videosu var bir kadının kuzey diye bir oğlu var onlar siyah giyinip maske takıyor babaları mensey ismi eğer kızının ki aynı kişiye tabi
(1,981 puan) tarafından
Biliyorum o ***** kanalı bir iki kere açtırdı kızım baktım sacmaliyorlar daha açmadım ya bu eymır aceba helloneybır diyor maske takınca aceba onu kızım eymır diyip duruyor
(304 puan) tarafından
Evet canım malesef o saçma sapan içerikler üretiyorlar bizim çocuklar izledikleri halde etkileniyor onlarin çocuğu nasıl etkilenmiyor hayret bazen kapının önünde şu var bu var oyuncağı at şekeri ver gitsin ne istiyor bizden diyor annesi. Telefondan dinazor fekan ekliyor ama o an çocuk boş boş bakip eşya fırlatıyor
(1,771 puan) tarafından
Trbznlugln aynen o dediğin büyük ihtimalle canım telefonda o kızı gösterdi çünkü ondan bahsediyo büyük ihtimalle
-Reklam-
+1 oy
(5,240 puan) tarafından
3 yaşında gün içinde kendi kendine merhaba arkadaşlar hoşgeldiniz diyip duruyo :)))
(5,240 puan) tarafından
Slime oyun hamuru oyuncak yumurta açma videolarını sever günlük belli saat açarız izler ordan kapmış ama baya komik oluyor onu izlemek bide tosalak bisey teyzesi daha tatlı oluyor :)
tarafından
Oyy maşallah ❤️
(5,240 puan) tarafından
Saol cnm amin ❤
(1,981 puan) tarafından
Hahah benim kızımda yapıyor ya ben yemek yaparken falan tarif verir
(5,240 puan) tarafından
Çok tatlılar valla :)
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Hayali arkadaş demeyelim de çizgi film karakterleri ile konuşuyor bizimki de
(1,981 puan) tarafından
Evet sanırım buda bı karakter ama arkadaşı GB davraniyor
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Bizim kızında bestey diye vardı arada bı hatırlıyor sonra unutuyo bende korktum ilk başlarda bide nerde siyah kıyafet görse bu besteyin kıyafeti ona yakışır diyodu büyük ihtimalle telefonda falan gördü diye düşünüyorum bu aralar unuttu ama
(1,981 puan) tarafından
İnşallah canım sağol
(304 puan) tarafından
Kız bak mensey galiba o benim kızımda yutube kanalından ablası abisi açınca görmüş bir kanal var anne baba oglulari hata çocuğum ismi Kuzey babası garip tuaf maskeler giyip saçma sapan isimler takıp içerek üretiyorlar ve ne yazık ki bu videoları çocuklar izliyor. Ben izin vermesem de bir şekilde açmışlar kızım görmüş 2 hafta sürekli anne balkonu kapat mensey gelmesin anne kapıyı kitle mensey gelmesin filimde siyah kiyafet görse aaa menseyin ki gibi diyor du çok şükür unutu  bu mensey zararlı valla
(1,981 puan) tarafından
Biliyorum onu benim kızımda açtırıyordu bende acmiyorum onu orda var evet çok saçma videolar kanala baktım bende Allah korusun yavrularımızı
(304 puan) tarafından
Amin inşallah ben izin vermedikçe benimkiker açıyor kızım 11 oğlum 9 yaşında haliyle küçük kızımda görüyor sırf bunun önüne gecemiyoruz diye interneti kestim televizyondan
(1,771 puan) tarafından
Amin canım büyük ihtimalle o kanaldan gördü kızım da nerde saçma şeyler var onları çıkarıyorlar zaten çocuklarda etkileniyo
0 oy
(683 puan) tarafından
Yok canım bi uyku arkadaşı battaniyesi var birde fili var onlarla yatar onlarla kalkar da filiyle konuşur bebem falan diye 
(1,981 puan) tarafından
Kurban olurum ne kadar masumlar ya
(683 puan) tarafından
Aynen öyle canım bazen kızıyorum gel gel özür dileyim de barışalım diyor :)
(1,981 puan) tarafından
Lafları beni bitiriyor ya
0 oy
(6,950 puan) tarafından
Yok kendi kendine konuşur ama isimsiz :))
(1,981 puan) tarafından
Ya normalmiş şükür
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Oğlum 4 yaşında onunda var bişey olunca ben yapmadım o yaptı diyor adini da yaramaz koymuş tövbe ilk zamanlar korktum bi sonra arastirdim çocuklarda gayet normal bir durumus
(1,981 puan) tarafından
Ay valla rahatladım ya
0 oy
(771 puan) tarafından
Normal diyorlar bu cagdaki cocuklar icin benimki de 3 bucuk yasinda ama oyle hayali arkadasi yok kuşuyla oynuyo aksama kadar oyuncaklarla beraber oynuyolar:)
(1,981 puan) tarafından
Benimkinde yeni başladı ya
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Benim kızda yok ondan galiba beni yiyip bitirmesi :O
(1,981 puan) tarafından
Haahah benimkinin de yeni basladi
0 oy
(1,529 puan) tarafından
3 yaş 1 aylık merhaba çocuklar hoşgeldiniz bugün size şarkı söyleyecem diyor sonra gün içindeki herşeyi tek tek anlatıyor 
(1,981 puan) tarafından
Kurban olurum benimkide konuşuyor öyle buda yeni çıktı ama
(1,529 puan) tarafından
Saolsin canım vallahi çok bilmiş bide çok tatlılar gayet normal diyorlar
0 oy
(2,309 puan) tarafından
Bizimki de 3.5 yaşında. Bütün gün değil ama anlık bazen diyo onu yaptı bunu yaptı:)) Normal bişey bu yaşlar için diye biliyorum. 
(1,981 puan) tarafından
Evet ya öyleymiş rahatladım ablamın kizininda varmış
0 oy
(15,038 puan) tarafından
Oğlumun yok 3.5 yaşında 
(1,981 puan) tarafından
Anladım canım benimde yeni başladı
(15,038 puan) tarafından
Belli olmaz bizimkinin de olabilir sonradan
0 oy
(299 puan) tarafından
Benimkinin yok kendi kendine konuşur oyun oynarken ama isim yok
(1,981 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(3,219 puan) tarafından

Benim oğlum da 3.5  yaşında ama öyle hayali bi arkadaşı yoktur. Arada bazen benden gördüğüyle oyuncaklarını arabalarını birbirleriyle konuşturur. Tek arkadaşı benim :D

(1,981 puan) tarafından
Evet oda var bide ekstra bu çıktı şimdi
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Bizim oyuncak köpeğimiz var adı köpüş onunla yatıp kalkıyor onunla hep konuşur arada bende dahil olurum oyunlarına sohbetlerine 
(1,981 puan) tarafından
Oyuncaklarla konuşuyor bide bu ekstra şimdi yeni baslad eymır assagi eymır yukarı
0 oy
(337 puan) tarafından

27 yaşındayım 2 aylık 7 günlük anneyim :D bende küçükken hayali isim koyar oynarmışım vede 6 yaşıma kadar da oynamışımdır arkadaş olmayınca öyle yapmışıktır hele bebeklerle oynarken her çocuk yapar gayet normal :D

(1,981 puan) tarafından
Ya bende hatırlıyorum kocaman kızdım ogretmencikik oynardım kendi kendume konusurdum :)
0 oy
(304 puan) tarafından
4 yaşındaki kızım sürekli arkadaşım şu deyip duruyor bende her defasında kızım o isim senin ismin başka kimse yok diyorum kendi ismiyle bir arkadaş olduğunu şuan okuka gittiğini felan anlatıyor 
(1,981 puan) tarafından
Yerim onları ya melek onlar benims iizimda her gördüğü bebeği kardeşi sanıyor kendi bebekligini bile kardeşi daha doğmadı :)
(304 puan) tarafından
Rabb'im hepsini korusun insalah hayırlı evlatlar olsunlar
(1,981 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından

Bnimki 2,5 yasinda oyle bise yok ama arabalariyla fln konusuyo adin neydi fln diyo :)

(1,981 puan) tarafından
Buda yeni başladı bizde :)
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Yoo bizimkinin öyle bişey ☺️
(1,981 puan) tarafından
Anladım canım

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 267 göst.
0 oy
4 cevap 117 göst.