0 oy
396 göst.
Diğer kategorisinde (1,015 puan) tarafından

Sabah 9da sınava diye gitti sonra benim arkadaş aradı okeyde diye inanmadım aradım eşimi didaydayiz yağmurdan yapmadılar bekliyoruz sınavı falan dedi kim var dedim 4 kişi var sınava girecek dedi neyse inandım arkadaşı aradım sen yalan söylüyorsun benimki okeye gitse der sınavı bekliyormuş diye arkadaş fotoğraf attı maalesef benimki yalan söylüyor :Ogitse bile gidiyorum der niye yalan söyledi bilmiyorum ama zoruma gidiyor ne yapmalıyım nasıl davranmaliyim

10 Cevaplar

+1 oy
(12,763 puan) tarafından
Fotoyu eşine atıp sınavda başarılar yazasim geldi:)
(1,787 puan) tarafından
Çok çok mantıklı
-Reklam-
0 oy
(12,887 puan) tarafından
Benim ark eşi de öyleydi Bölükten çağırıyor diye evden çıkıyor kaç kere cafe de görmüştük 
(1,015 puan) tarafından
:((((( ah bu erkekler
0 oy
tarafından

Senin arkadaşın da ne pis biriymiş sanki karılar la yakalamış gibi sana yetiştiriyor ben sen evliliğinden ziyade arkadaşlığını gözden geçir belkide gerçekten ileri bı saate ertelendi onlarda oturdu oyun oynadı 

(1,015 puan) tarafından
Eşim başka bi ilde olduğunu iddia ediyor ilk önce ben dedim benimki sınava gitti diye ondan sonra söyledi teşekkür ederim
0 oy
(2,735 puan) tarafından
Yalan söylüyorsa büyük tepki veririm ben ve güvenim ciddi anlamda zedelenir. Sen de şöyle düşün aynı şeyi sen eşine yapsan ve eşin öğrense ne tepki verirdi? İşte aynı tepkiyi senin de vermen gerekiyor.
(1,015 puan) tarafından
Vallahi çok şaşkınım ben de aynen dediğiniz gibi oldu allah'ından bulsun ya ne yapsam boş
0 oy
tarafından
Yaptığı çok yanlış vee o arkadaşa ne oluyor ?
0 oy
tarafından
Arkadaşın doğru olanı yapmış. Eşinin yaptığı da çok ayıp ben olsam kıyafet kopar 
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Keşke arkadaşına öyle demeseydin şimdi başka bir şekilde bile görse sana söylemeyecek
0 oy
(1,110 puan) tarafından
Görüntülü ara konum iste bakalım napacak 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 253 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Eda1 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,155 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 136 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (674 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 816 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Bakiderya (1,176 puan) tarafından soruldu

378,260 soru

11,321,632 cevap

34,767 kullanıcı

...