+14 oy
1,566 göst.
Aile kategorisinde (99 puan) tarafından
Önceki postumdan bilenler bilir 6 aylık bir evliliğim vardı eşim askeri personel di ve bana çok ağır bir söz ama seninle tayini batıya gelmek için evlendim demişti bugün davamız vardı tek casede anlasmali olarak bitti görseniz mahkemede eşimi çok seviyorum barışmak istiyorum vs vs eski kayinvalidem desen biz gelinimizi çok seviyoruz bir kere daha deneyin demeler hiç birini duymadım attım imzayı geldim okadar içim rahat ki yeniden doğdum ailem sağ olsun yanımda tek düşündüğüm oğlumu sağ sağlim kucağıma almak bu arada hiç bir tazminat nafaka talep etmedim neden derseniz yarın benim paramla geziyor yiğiyor iciyor demesin diye yarın oğlu olduğunda benim paramla oğluma bunu yaptı demesin diye hiç bir talep etmedim ben çalışan biriyim oğluma doğunca bakicak durumun da var onların bir şeyini istemedim demem o ki kızlar eğer gitmiyorsa gitmiyordur kaç tane çocuğunuz olursa olsun aileniz de arkanızdaysa kendinize bunu mecbur bırakmayın

48 Cevaplar

0 oy
(485 puan) tarafından
Yaa okurken ağladım. Maşallah sen çok güçlü bir kadınsın. Oğlun da çok şanslı. İnşallah hep mutlu olursunuz. Allah sizi hep iyilerle karşılaştırsın 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Helal olsun kız o maraşlılar da bunu haketti vala hayırlısıyla bebeğinizde doğur inşallah kö.pek gibi pişman olur zaten kurtuldun
(1,975 puan) tarafından
Maraşlılar bunu hak etti derken neyden bahsettin biraz açar mısınız? Yanlış mı anladım acaba ben
(254 puan) tarafından
Bende maraşlıyım canım neyi hakediyoruz bilmek isterim
tarafından
Ayy ne alaka kendine hemen bir şey biçme ya adam Maraşlı onlara dedim o maraşlılar diye hemen bir linclemeye kavgaya gir ha bende maraş geliniyim maraşlılara bir şey dediğim yok benim pislik bir aile o aileyi kastettim ben kadın biliyor ne anlamda dediğimi aileyi kastettim o maraşlılar diye
(254 puan) tarafından
Üslubuna dikkat et ne bu hemen kendine birşey biçme ya falan hem ne yazdığından haberin yok hemde zeytinyağı gibisin. Sana biraz Türkçe, dil bilgisi, anlatım bozuklukları eğitimi tavsiye ederim. Kimse senin bu üslupsuzluğunu çekmek zorunda değil. Hoşçakal.
tarafından
Sen niye üstüne alınıyorsun ki gülerek diyebilirsin kız hayırdır bizde Maraşlıyız bize mi laf ediyorsun diye ama sende direkt linclemek için yazmışsın baktın şenlik bir şey yok Türkçeden anlatım bozukluğundan girdin ben bu yorumu sana değil boşanan kadına yazdım daha önce de konuştuk biz onunla ve o benim ne demek istediğimi biliyor o maraşlılar derken anlaman gerekiyordu ben deseydim ki maraşlıların hepsi böyle iyi yaptın falan diye evet haklısın derdim ama alakasız bir şekilde konuya girdin bilmeden anlamadan sen de git biraz kitap oku Türkçe öğren ozaman çünkü okuduğunu anlamakta sıkıntı yaşıyorsun memlekete laf etsem bile demekki çok kötü bir şey yaşamışımdır ederim yani gözümde öyle görünür kötü bir anım olmuştur yani nedir sizin bu memleket sevdanız Allah aşkına bende Adıyamanlıyım.benim de memleketimde iyisi kötüsü var kalkıp da memleket kavgasına girmiyorum ki maraslilara da bir şey demedim ama maraşlıların huyu budur hemen bir savunma mekanizmanız var bilmeden anlamadan dinlemeden hemen ortaya atılıyorsunuz
0 oy
(128 puan) tarafından
Tebrik ederim cesaretini yeni hayatında sağlık huzur bol kahkaha seninle olsun
0 oy
(358 puan) tarafından
Sen şimdi çocugun içinde mi nafaka almadın anlamadım .bu defa evladının hakkına girmiş oldun. Yarın büyüyünce bu günleri unutacaklar belkide evladın beş kurışunu yemediği babasına bakacak. Kendin için gurur yapmış olabilirsin ama rvladına yapmaya hakkın yoktu bence. Nasıl baba olduysa eşlek gibide bakacak. 
0 oy
(199 puan) tarafından
Hatırlıyorum o postunuzu, hayırlı olsun ben rahatladım valla. Umarım istediği olmamıştır tayin konusunda 
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım çocuğunla mutluluklar canım 
0 oy
(497 puan) tarafından
Senin adına sevindim canım ne güzel tek celsede bitmiş benim 10 gün sonra 3cü duruşma olucak bu böyle uzayıp gider kolay kolay bitmez en çok etkilenen oğlum oldu maalesef Allah bırakmasın onun yanına inşallah olan hep çocuklara oluyor çocukla çok zor gerçekten boşanmak görüş günleri özellikle 
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Eşin pismanmis seviyorum vs demiş nasıl tek celsede boşandınız böyle diyen biri neden hemen imzayı attı
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Eski postlarına bakınca birden içim acıdı. Hiç böyle sonu olacak gibi değilmiş halbuki. Bence "eski" eşinin hayatında başka biri vardı ama sana bu tarz bi yalan söyleyip kurtulmak istedi. Sonrada işleri bozuldu mahkemede geri vites yaptı. Tabi günahını almiyim bilemem yinede. Üzüldüm sizin adınıza. Allah hayra çıkarsın yollarınızı
0 oy
(354 puan) tarafından
Bir kadın olarak bunların üstesinden gelmek çok zor ama sen oğlun için güçlü durdun seni çok tebrik ediyorum inşallah bundan sonraki hayatında hep mutlu olursun cnm 
0 oy
(400 puan) tarafından

Allahım o adamı hiç kimseyle guldurmesin atığı her adımda rabbim seni aratsın ona..okadar uzuldumki bende çok sıkıntı çektim ama insan namusuna hamile karısına böyle konsurmu yazklar olsun.gozu dışarda belki günahı boynuna olsun.benim eşimde aldati beni ve bu tarz konuşmalar yapiordu :'(

0 oy
(1,348 puan) tarafından
Postunu biliyorum çok üzülmüştüm Rabbim bebeğini sana bağışlasın o pisslik adamda Allah'ından bulsun amin 
0 oy
tarafından
Ay senin adına öyle bir kutlu oldum ki aferin sana dimdik dur bunkadar aciz biriyle harcadigin gecirdigin zaman bile çöp sen şimdi yeni hayatına tertemiz bebisinle misler gibi basliycaksin ❤️
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım tekrar evleniyim deme sakın ne güzel ailende arkandaymis. Bak benim kimsem yok arkamda ailem öldurse de gelme dedi bana 
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Hayranım sen ve senin gibi kadınlara ♥️
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Babasız büyüdüm benim annem de ben üç aylıkken babamla boşanmış. Babasız büyümek zor ama annemin uzulmesindense ayrı olmaları en iyisiydi. Sen iyi ol ki bebeğin iyi olsun. Güçlü bir kadınsın. :)
0 oy
tarafından
Sana ve seni yetiştirip iş başına koyan aileden Allah razı olsun eski eşinde allahın dan bulsun vicdansız 
0 oy
(443 puan) tarafından
Bu kadar hızlı boşanma davası oluyor mu?Anlaşmalı bile olsa aylar sonraya veriliyor diye biliyorum,şaşırdım
0 oy
(545 puan) tarafından
Ay valla içim soğudu bunları okuyunca. Ee sonra da yalvardı mı? Ooooh umarim ilerde karşısına kendi gibi biri cikar ve yarı yolda onu bırakır. 
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım çok şükür ailen arkanda maddi gücünde var Allah yar ve yardımcınız olsun bundan sonrada 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 699 göst.
0 oy
3 cevap 191 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ezgibbb (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 377 göst.
10 Kasım 2022 Aile kategorisinde Esmasavas (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 133 göst.
30 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Aylinece1311 (14 puan) tarafından soruldu