+14 oy
1,567 göst.
Aile kategorisinde (99 puan) tarafından
Önceki postumdan bilenler bilir 6 aylık bir evliliğim vardı eşim askeri personel di ve bana çok ağır bir söz ama seninle tayini batıya gelmek için evlendim demişti bugün davamız vardı tek casede anlasmali olarak bitti görseniz mahkemede eşimi çok seviyorum barışmak istiyorum vs vs eski kayinvalidem desen biz gelinimizi çok seviyoruz bir kere daha deneyin demeler hiç birini duymadım attım imzayı geldim okadar içim rahat ki yeniden doğdum ailem sağ olsun yanımda tek düşündüğüm oğlumu sağ sağlim kucağıma almak bu arada hiç bir tazminat nafaka talep etmedim neden derseniz yarın benim paramla geziyor yiğiyor iciyor demesin diye yarın oğlu olduğunda benim paramla oğluma bunu yaptı demesin diye hiç bir talep etmedim ben çalışan biriyim oğluma doğunca bakicak durumun da var onların bir şeyini istemedim demem o ki kızlar eğer gitmiyorsa gitmiyordur kaç tane çocuğunuz olursa olsun aileniz de arkanızdaysa kendinize bunu mecbur bırakmayın

48 Cevaplar

0 oy
(13,833 puan) tarafından
Hakkinda hayirlisi olsunn insallah 
-Reklam-
0 oy
(8,968 puan) tarafından
Tebrik ederim. İnşallah oğlunla çok mutlu olursunuz. Hiç gerek yok böylesine 
0 oy
(3,418 puan) tarafından
 Her zaman derim  evlenmek  için asla acele  etmeyecen  hale bide severek görücü ise  a başlayıp z ye kadar herseyi tanıyıp  bilecen ölçen  sonra evlenecen   nasil biriymiş  gideydi  dışardan bir oruspuyla  sözleşmeli evleneydi daha iyiydi kesin sevdiği filan varmış şerefsizin yapamıyorsun  madem bir genç kizin bebeğin günahına ne diye giriyorsun  mal herif
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Sizin adınıza sevindim ama maalesef elinde mesleği olmayan ve üstelik ailesi arkasında olmayan için boşanma çok da çetrefilli bir süreç 
0 oy
(585 puan) tarafından
Hayırlısı olsun cnm senin icin
0 oy
(2,125 puan) tarafından
İnşallah sonrasında da bu kadar mutlu olursun çocuk doğup büyüyüp babasını sorunca triplere girince yalnıs anlama bende üç çocuğum ile boşandım üstelik calismiyordum kendime bunu yapamam dedim ve ayrıldım ama sonraki süreç özellikle çocuklar beni çok yıprattı ruhen
0 oy
(649 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun bence esinizle tekrar evlenirsiniz sonucta cok yeniymis evliliginiz yipranmamis bi iliski arada cocuk 
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Tebrik ederim kararlı duruşun için, umarım hayatında çok daha güzel şeyler bundan sonra. Ama bana kalırsa çocuğun için nafakasını alacaktın. Neden biliyor musun? Çünkü yaptığı oh ne ala yanına kalıyor, onu geçtim ileride velayete ortak olma konusuna gelince tamamen senin olmayacak. Babasıyım diye ortada dolanacak. Ama öyle babalık olmuyor. Üzerine düşeni yapması gerektiğini öğrenmeliydi.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 699 göst.
0 oy
3 cevap 191 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ezgibbb (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 377 göst.
10 Kasım 2022 Aile kategorisinde Esmasavas (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 133 göst.
30 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Aylinece1311 (14 puan) tarafından soruldu