0 oy
686 göst.
Aile kategorisinde (1,103 puan) tarafından

Kızlar eşimin bi ablası var başka yok. Ama benimde 2 kaynanam var. Sağolsun ablası kaynana gibi:))) 2.5 senelik evliym. İlk başlarda yine biraz severdim kaynanam ile gorumcemi şimdi asla sevemiyorum. Tanıdıkça bi soğuma geliyor .. bugün eşimede dedim sizin ailede en çok babanı seviyorum dedim. Ne güzel adam kimseyle muhatap olmaz kimseye karismaz. Sessiz sakin oturur . Yani Sessiz dediysem de kızlar öyle kafana vur ekmeğini al türden deigl :)) hepsinden fenasi o ama asla kimseye karışmaz bir laf demez. Daha benden su bile istemez. Eve yemeğe davet ederz zorla gelir oda senedr bir. Kaynanam var ya kayın babam olmasa bizden hiç çıkmaz bana neler yapar da çok korkar kayın babamdan:) o yüzden hep dua ediyorum Allah kayın babamı başımızdan eksik etmesin..sizler en çok kimi seversinz kızlar 

70 Cevaplar

0 oy
(13,180 puan) tarafından
En çok değil bir tek eşimi seviyorum eşimin ailesinden :) şaka bir yana kp benimde iyidir düşünceli ve adaletli ama kv hiç olgun değil olur olmadık yerde kendini oğlunu kızını över sürekli her şeye yorum yapar karışmak ister 
-Reklam-
0 oy
(8,961 puan) tarafından
Annesi kardeşleri hepsi aynı düzeyde. Bayılarak seviyorum diyemem ama iyiler. 
0 oy
(16,023 puan) tarafından
Bende kayinbabami çok severdim mekanı cennet olsun inseAllah kendi babami sevdiğim gibi severdim.
0 oy
(2,325 puan) tarafından
Esım tarafından bende kayınbabamı severım. Beraber yemek yaparız benı cok sever. Dıgerlerı de eh işte :) 
0 oy
(583 puan) tarafından
Hiç birini..
0 oy
(3,418 puan) tarafından
Hepsini seviyorum kaynanamida  severdim gözümden  düştü ben doğum yapınca  onuda azıcık seveyim bari:)
0 oy
(205 puan) tarafından
Kaynanam hariç hepsi çöp 
0 oy
(906 puan) tarafından

Hepsinin canı cehenneme hepsi aynı p.k :D

0 oy
tarafından
Tabii ki hepsini seviyorum 
0 oy
(316 puan) tarafından
KİMSEYİ hepsini allah bildiği gibi yapsın 
0 oy
tarafından
Kaynanami ve büyük görümcemi kaynimi severim küçük görümcemi sevmiyorum 
0 oy
(2,116 puan) tarafından
Sevilecek bir tarafları yok kimseyi sevmiyorum o yüzden bir halasını sevecek gibi oldum oda kızıma bir laf dedi soğudum gitti
0 oy
(2,542 puan) tarafından
En çok görümcemi seviyorum ben sonra kaynana görümcem öz ablam gibidir çok iyidir  :)) 
0 oy
(383 puan) tarafından
hickimseyi hicbirini
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Açık ara kayinbabam tabiki bizimkide aynı kayinbabaya bişey olsa Allah korusun eltimede gitmez direkt benim başımda biter kaynana ama yerini bırakmadı eskisi gibi içimden gelmiyor gelsin oturalım filan bilmiyorum Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin ne beni ona ne onu bana hep duam
0 oy
tarafından
Eşimin halalarını seviyorum sadaca gerçekten çok cana yakınlar sürekli görüşmeyiz bayramda seyranda ama seviyorum gerisi fitne fesat kaynanada dahil
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Kaynanam ve gorumcem , ikisini de çok severim , ozelilikle görümcem kendi ablam olsa bu kadar sevmezdim belki 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Görümcemide kayinvalidemide seviyorum kayınpederimde kendi halindedir kocamin ailesinden bir kocamla gecinemiyorum :) 
0 oy
(84 puan) tarafından
kayınvalidem ve buguk gorümcem eşim tabikide favoride
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Eşimin ailesinden eşimin dedesini severim çok mükemmel bı insan saatlerce konusabilirsin ve dini bütün bı adam maşallah 

İlgili sorular

0 oy
67 cevap 750 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (5,949 puan) tarafından soruldu
+2 oy
92 cevap 3,480 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,546 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 328 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde Esmerqueen1 (64 puan) tarafından soruldu

380,443 soru

11,390,615 cevap

34,899 kullanıcı

...