0 oy
685 göst.
Aile kategorisinde (1,103 puan) tarafından

Kızlar eşimin bi ablası var başka yok. Ama benimde 2 kaynanam var. Sağolsun ablası kaynana gibi:))) 2.5 senelik evliym. İlk başlarda yine biraz severdim kaynanam ile gorumcemi şimdi asla sevemiyorum. Tanıdıkça bi soğuma geliyor .. bugün eşimede dedim sizin ailede en çok babanı seviyorum dedim. Ne güzel adam kimseyle muhatap olmaz kimseye karismaz. Sessiz sakin oturur . Yani Sessiz dediysem de kızlar öyle kafana vur ekmeğini al türden deigl :)) hepsinden fenasi o ama asla kimseye karışmaz bir laf demez. Daha benden su bile istemez. Eve yemeğe davet ederz zorla gelir oda senedr bir. Kaynanam var ya kayın babam olmasa bizden hiç çıkmaz bana neler yapar da çok korkar kayın babamdan:) o yüzden hep dua ediyorum Allah kayın babamı başımızdan eksik etmesin..sizler en çok kimi seversinz kızlar 

70 Cevaplar

0 oy
(500 puan) tarafından
Kayinbabami çok seviyorum kendi babamdan farkı yok. 
-Reklam-
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Valla dusundum de kimseyi fazla fazla sevmiyorum. Bana da zararlari yok. Halbuki tek gelinim. Bence hislerimiz karsilikli onlard beni fazlaca sevmedikleri icin sorun yasamiyoruz sanirim:):)en az kayinbabami en cok oglunu severim yani esimi:)
0 oy
(734 puan) tarafından
Rahmetli annesini severdim onun dışında hiç birini azcık ortanca görümcemi severim bazı yönlerini 
0 oy
(3,728 puan) tarafından
Eşimi ve kızımızı :)) eşimin babası ölmüş annesi ile küsler hiç tanımadım. Eşim tek çocuk ve hala dayı kimse yok. Sadece eşim :)
0 oy
(794 puan) tarafından

Eşimin anneannesini severim <3

0 oy
(1,004 puan) tarafından
Eşimi o da bazen düşünüyorum gerçekten seviyorum mu diye 
0 oy
(73 puan) tarafından
Ben hıc kımseyi sevmem sağolsunlar kimsede beni sevmez ben +eşim=çocuklarımız

Yani tek tabanca mümkünse de kimse de sevmesin 
0 oy
(91 puan) tarafından
Eltim hariç hepsini:)
0 oy
(2,305 puan) tarafından
Hepsinin yeri ayrı bende severim genel olarak Hepsini tabi ayar olduğum bir iki kişide var 
0 oy
(656 puan) tarafından
Sadece eşimi:))
0 oy
(142 puan) tarafından

Hepsini Allah yukarda çok iyiler bana karşı . Beni kızları gibi görürler  ( 3 yıldır evliyim ) 

0 oy
tarafından
Esimde sonra amcasi var 1 tane cok severim sonra gorumcem sonra ortanca kaynim sonra annem 
0 oy
(1,518 puan) tarafından
Kayınlarimi çok severim allah can sağlığı versin ucunede
0 oy
tarafından

Hiç biriniiiiiii :D:woot:

0 oy
(106 puan) tarafından
Bazen eşimde dahil olmak üzere hiç birisini sevmiyorum 
0 oy
(243 puan) tarafından
  • Eşimi:))))))

0 oy
(212 puan) tarafından
Hiç kimseyi sevmiyorum 
0 oy
(440 puan) tarafından
Eşim tarafından sadece eşimi seviyorum 
0 oy
tarafından
Bende kimseyi sevmiyorum yahu hiç sevmiyorum 
0 oy
(49 puan) tarafından
kayinvalidemi :) bazen sinir etsede çok çok iyi bir kadın 

İlgili sorular

0 oy
67 cevap 750 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (5,949 puan) tarafından soruldu
+2 oy
92 cevap 3,480 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,546 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 328 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde Esmerqueen1 (64 puan) tarafından soruldu

380,439 soru

11,390,486 cevap

34,899 kullanıcı

...