0 oy
683 göst.
Aile kategorisinde (1,097 puan) tarafından

Kızlar eşimin bi ablası var başka yok. Ama benimde 2 kaynanam var. Sağolsun ablası kaynana gibi:))) 2.5 senelik evliym. İlk başlarda yine biraz severdim kaynanam ile gorumcemi şimdi asla sevemiyorum. Tanıdıkça bi soğuma geliyor .. bugün eşimede dedim sizin ailede en çok babanı seviyorum dedim. Ne güzel adam kimseyle muhatap olmaz kimseye karismaz. Sessiz sakin oturur . Yani Sessiz dediysem de kızlar öyle kafana vur ekmeğini al türden deigl :)) hepsinden fenasi o ama asla kimseye karışmaz bir laf demez. Daha benden su bile istemez. Eve yemeğe davet ederz zorla gelir oda senedr bir. Kaynanam var ya kayın babam olmasa bizden hiç çıkmaz bana neler yapar da çok korkar kayın babamdan:) o yüzden hep dua ediyorum Allah kayın babamı başımızdan eksik etmesin..sizler en çok kimi seversinz kızlar 

70 Cevaplar

0 oy
(12 puan) tarafından
Rahmetli kayınpederimi çok severim. O öldükten sonra annesi baya meydanı boş buldu. Sanki sadece kızı var gibi davranıyor, adini ağzından hic düşürmüyor. Tum hayatı kızı olmuş, bir gün de beni tanimaya calismadi. Eşime de söyledim, annenin tek çocuğu ablan galiba diye. İnsan oğlunun eşine hiç oğlundan, oğluyla bir anısından bahsetmez mi?

Huylarını sevmiyorum. Daha bir kötülüklerini gormedim. Ama kafa yapıları karakterleri hiç benlik değil.
(1,097 puan) tarafından
Tıpkı benim kaynanam desene onunda varsa yoksa kızı sanki tek çocuğu o
(12 puan) tarafından
Eşim adına üzülüyorum. Erkekler bu durumu sanırım pek farketmiyor. Bizim annelerimiz yapsa, sen çocuk mu ayırıyorsun diye çoktan tefe koyardık:)
Ama sürekli kızından bahsetmesi beni çok bayıyor...
-Reklam-
0 oy
(2,712 puan) tarafından
En büyük eltimi çok seviyorum ♥️
0 oy
(985 puan) tarafından
İlk sırada büyük kaynım snr kaynanam gelir severim bu ikisini 
0 oy
(770 puan) tarafından

Eşimi Severim  :P

0 oy
(378 puan) tarafından
Ben eşimin ailesinden gorumcelerimi severim hepsini kizkardesim gibiler 4 tane kayinvalidemi de severim etliye sütlüye karışmaz yanlış yapsam bile bana yalnızken güzel bir dille söyler sürekli yardımcı olur hakkını asla ödeyemem kayinbabam da boş lafları vardır pek sevmem ama o da karışmaz bize yani sadece kendi kendine biraz egolu çok kaale almiyoru.
0 oy
(1,412 puan) tarafından
Kavga edene kadar eşimi:)
0 oy
(166 puan) tarafından
Ben eşimin ailesinden herkesi sewiyorum ama çok iyi anlastigim kendi yasitlarimda bı kız bı erkek kardeşi var onlarla daha iyiyiz diğerleri büyük ama ablasının lafları toktur ama çok iyi Allah var herseyimde yanimdaydi Allah razı olsun ondan 
0 oy
(102 puan) tarafından
Kayınpederim yılışık, yalaka biri bide çocuk gibi küsüp trip atmalari var, kaynanamı çözemedim bı öyle bı böyle, iyi gibi ama çok yalanını yakaladım, bir tane de kaynım var eşimi finansal köle olaeak kullanıyor sinir bozucu, yani hiç kimse 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Sadece babasinin ortanca kardeşini emine halayı severim yani
0 oy
(185 puan) tarafından
Merhaba yarışmaya Ankara'dan katılıyorum cevap veriyorum eşimde dahil hiç biri

İlgili sorular

0 oy
67 cevap 749 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (5,941 puan) tarafından soruldu
+2 oy
92 cevap 3,480 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,546 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 328 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde Esmerqueen1 (64 puan) tarafından soruldu

380,307 soru

11,386,714 cevap

34,887 kullanıcı

...