0 oy
635 göst.
Aile kategorisinde (33 puan) tarafından
Biraz önce sınır kirizi geçirdim 18+1 hftlik bebişim de var eşim durduramadı beni kendime zarar vermeyim diye soğuk suya soktu baya bı öyle bıraktı takı kendime gelene kadar sonra ılık duş aldım onercenz sakinleşmek için o an çay fln var mı veya başka sey

İlaç kullanılıyorm doktor kesti 

11 Cevaplar

+1 oy
(15,181 puan) tarafından
Hamilelikte her bitki çayı içilmez. Sen bu durumu doktora söyle bence gidin de 
(33 puan) tarafından
Biliyorum maalesef ilaçlar bağımlılık yapıyor ve hamilelik olunca sktn ama yorumun için teşekkürler
(15,181 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin inşallah
(33 puan) tarafından
Sağol
-Reklam-
0 oy
(1,990 puan) tarafından
Allah yarimcim olsun canım ne biliyim dua falan açsan o an balkona çıkıp hava alsan bebegini düşün bak ben ilk kızımda sinir sitrestwn tansiyon hastası oldum erken doğum yaptım bebisi vok etkiliyor annenin tüh hali bide gebelikte bitki çayı önerilmiyor çünkü doğumu tetikliyor 
(33 puan) tarafından
Tşk ederim sağol allh gönlüne göre versin
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun Melisa çayı yada papatya çayı iç bir fincan 
(33 puan) tarafından
Tşkler canım sağol
tarafından
Daha iyi misin
(33 puan) tarafından
Çok şükür iyi oldun kendime geldim atlatım çok teşekkür ederim sordun için güzel klpli❤️
tarafından
Rica ederim canım Allah iyilik versin dikakt et kendine ❤️
0 oy
(282 puan) tarafından
Sebep ne peki durduk yere mi
(33 puan) tarafından
Seb boş ver canim benim geçmişten gelen birşey böyle sürekli olurum ilaç fln bağımlılık yaptı için biraktim doktor öyle dedi kendi kendime atlatmaya bakıyorum ama bebişim var şuan ondan korkuyorum tşk ederim
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Biraz kafanı dinle kendini çok sıkma hamileyken oluyor böyle şeyler cnm bnde gcrmistm zor ama sarılmak geçiriyor bzen
(33 puan) tarafından
Çok tşk ederim kibarlindan dolayı
(1,550 puan) tarafından
Rca ederm cnm ne demek♥️
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Sıkıntın mı var bir anda öyle oldu 
(33 puan) tarafından
Ya alışkanlık bir sorundan kendime hakim olamıyorum hamilelik te olunca iki takı doktor ilacımı kesti için biraz kötüm
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Durduk yeremi oldu 

Seni strese sokan insanlardan uzak duracaksın tek çare bu 
(33 puan) tarafından
Ya durduk yere olmadı tabikide ama çok uzam çok ama işte insalar yine sinir ediyor yine sınır
0 oy
(8,895 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım valla ne iyi gelir bilmiyorum hic
(33 puan) tarafından
Oy tşkler yorumun için
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Melisa ,papatya çayı içebilirsiniz.ben kantoron içmiştim çok sakinlestirdi
(33 puan) tarafından
Tşkler canım benim
0 oy
(1,212 puan) tarafından
Bacım yavrunu düşün uzak dur stresten. Sen ilerde kendini toparlarmısın bilemem ama bunu yavruna miras bırakma. Böyle bir velimiz vardı. O iyileşti yıllar geçtikçe ama hamileyken yaşadığı krizleri kızına miras bıraktı.  Çok sabrettim kızına artık başkalarına da zarar verme boyutuna gelince mecbur sübyan kursundan çıkardık. Kadına baksan hiç sıkıntılı bir yaşamı olduguna inanmaxsın,harkülade bi bayan ama işte bide ona sor. Sende bol bol salavat ve istigfar çek. Hayatın ne denli güzelleşecek maneviyat seni nasıl iyileştirecek izle de gör 
(33 puan) tarafından
Tşk ederim canım güzel yorumun için bebiş doğunca ilaçlarımı alırım geçer zaten inş sağol ❤️
0 oy
tarafından
Benim de iki tane hemen aynı yaşta bebeklerim var bende bian bunaldım mı sinirlensem hemen pencereye çıkar derin derin nefes alırım bildiğim duaları okur 1 dakika sonra rahatlarım. Oluyor insana bazen herşey gelip geçici kafana çok fazla takma birşeyleri.
(33 puan) tarafından
Sağol canım öyle yaparım
tarafından
Rica ederim geçmiş olsun Allah yardımcın olsun.

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 845 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 403 göst.
23 Ocak 2022 Aile kategorisinde e2000 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,046 göst.
20 Kasım 2020 Aile kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 342 göst.