0 oy
123 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (558 puan) tarafından
Kızlar gece acile gittim sancım çıktı ama açılma yok geri gönderdi doktor agrilarimda var ne yapabilirim doğumu hızlandırmak için sabaha kadar yatamadım ayak bileklerime sağ baş bacağıma atıyor agri

6 Cevaplar

0 oy
(774 puan) tarafından
Bende ayniydim 33 hafta da sancılar başlamıştı ben hemen yürüyüş squat hurma yemeye başladım merdiven in çık yaptım 36+6 da sancılar çok fazla olmaya başladı düzenliydi artık doğum geldi grm açılma yok mecbur sezeryanla doğum yaptım bide benim plesanta ayrılmıştı 
(774 puan) tarafından
Amin ecmain onun için erken doğdu yavrum
(558 puan) tarafından
Peki şimdi nasıl canm bebegin
(774 puan) tarafından
18 aylık olduk ☺️ yaramaz uyumayan yemeyen bebe ben ama erken doğum yapmama rağmen 3480 Gr doğdu
(558 puan) tarafından
MasAllah canm benimkide okadar şuan ama doguramadim bir türlü eşim gelsin gidicem tekrar hastaneye
(774 puan) tarafından
Rabbim saglikla ağrısız doğum nasip etsin inşallah
-Reklam-
0 oy
(179 puan) tarafından
Belki faydası olur sıcak duşun altına girip sukuat yap benm öyle hızlanmıştı
(558 puan) tarafından
Öyle yaptım cnm
(179 puan) tarafından
Kac santim hic acıkman yokmu ilk gebelikmi
(558 puan) tarafından
Yok iki canım hiç yokmuş ama bu gece sabaha kadar sancı çektim olmusmudur bilmiyorum acilmam halada sancım var
(179 puan) tarafından
2 cm az cidden bolbol yürür yap olmazsa suni sancı verirler hızlanır acılman korkma bnde 2.yi doğurdum 1 ay önce ilk gibi zor değil :)
(558 puan) tarafından
Yok hiç acilmam iki olsa keşke ikinci gebeliğim bu
0 oy
(12,536 puan) tarafından
Ben kontrol için gidecektım ya . İlişkiye girdim arkasından sicak duşta kaldım bi saat. Büyük leğene sıcak su koyup oturdum. Yine sanci kasılma yoktu açılma 3 sm dı aldılar doğuma

Sağlıcakla kavuşun inşallah canım 
(558 puan) tarafından
Amin canım çok sağol benim sancım çok ama tık yok legenimde yokki sıcak suya oturayım küçük küvet var oda olmuyor :D sıcak duşa sürekli giriyorum ama saat tutmadım canim
(12,536 puan) tarafından
Aşkım bende sancı kasılma hiç olmadı. Nstde de sancı çikmadı açılma varmiş ama. Hayırlı doğumlar nasip etsin güzel haberlerini bekliyoruz ♥️
0 oy
(2,737 puan) tarafından
Küvet varsa sıcak suyla doldurup içine uzan, sancıların düzenliyse eğer sancı geldiğinde kalçanı kaldırıp bir sağa bir sola yaylan. Sancı geçince normal uzanmaya devam et. Eğer sancılar düzensizse gün içinde bol bol squat, yürüyüş, pilates topun varsa üzerine oturup daireler çiz.
(558 puan) tarafından
Canım kuvetim yok malesef ama diğer dediklerini yaparım çok sağol şimdide uzanarak yerleri silcem
0 oy
(15,041 puan) tarafından
Squat hareketleri yap. Faydası olur inşallah 
(558 puan) tarafından
İnsAllah canım yapıyorum uzanarak yerleri siliyorum yapiyorum ama insAllah faydası olmuştur gidicem eşim gelince
(15,041 puan) tarafından
Allah'ım 1 avazda nasip etsin inşallah
(558 puan) tarafından
Amin cnm cok sagol
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Sıcak duş squat yap yürü bol bol dua et rabbim bı avaz da kurtarsın inşallah 
(558 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 137 göst.