0 oy
490 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,151 puan) tarafından
Kızlar tüm belirtiler vardı. Hatta bazı yemeklerden tiksiniyordm. Ama ne oldysa dün oldu. Sabah kalktm baktım pembemsi kan.  Şimdi de çok sızdırmş ağrdan ölüyom. Kızlar yine mi düşük acaba.  Test yapmadm ben. Yapacaktm ama burada hrryer şubat 12 ye kadar kapalı. Kimse bir yere çıkamıyor yasak bana biraz yardmcı olun nolur

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hastanelerde mi kapalı?
(1,151 puan) tarafından
Yürüyerekmi gideyim ancak 2 günüm yolda geçsin
tarafından
Taksi maksi yok mu bacım nasıl bir yer ki orası itt ürür kervan geçmez bir yer mi
(1,151 puan) tarafından
Yok kız kıbrıstaym ben. Girne ilçe olarak düşün sadece 1 tane devlet hastanesi var. Lefkoşa da aynı. İşte ben de çatalköy de tepede oturuyom. Aşağı inip bayağı çok yürümem lazm.
tarafından
Ne tuhafmış öyle
(2,540 puan) tarafından
Ambulansı ara gelmez mi
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hamile olduguna eminmisin yemekten tiksinmek hamilesin demek değil belirtiler psikolojik olabilir adet olmuşsundur 
(1,151 puan) tarafından
Emin değilim işte kornmuyordk da. Ama karnm çok ağrıyor kanamam durmuyor
(1,808 puan) tarafından
Adet kanamasidir
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Aslinda hastaneye gitsen hamile olup olmadığın ortaya çıkar daha değerlerin düşmemiştir eminim hamilelik varsa bile bilmiyorsun bide allah korusun sanada zarar verebilir 
0 oy
(725 puan) tarafından
Adet de olabilir düşük aşırı ağrılı elin ayağın titrer ve et parçası gibi bir şey düşürmen gerekir 
0 oy
(344 puan) tarafından
Canım günün geçmişmiydi 
0 oy
(806 puan) tarafından
Hastaneye gidip ne olduğunu öğrenmek en iyisidir. Ambulansı ara onlar gelip alsınlar seni canım 
0 oy
(508 puan) tarafından
Ben senin diğer postlarına da baktım da acaba neden kibristasiniz merak ettim kibrislimisin yoksa turkiyeden buraya mi geldin
(1,151 puan) tarafından
Türkiyeden geldm kıbrısa
(508 puan) tarafından
Niye geldiniz peki acaba özel değilse tabiki yani bu kadar zor durumdaysak kıbrıs çok pahalı bi yer çünkü
(1,151 puan) tarafından
Vallaha eşim burada çalışıyordu zaten. Severek evlendik biz. 9 yıldır birbirimizi tanıyordk. 7 yıldır seviyordk birbirimizi. İşte evlendim geldik
(508 puan) tarafından
Yanı evlenip mi geliriniz hiç bilmediğiniz bi memlekete esin askeri personel mi de geldiniz
(1,151 puan) tarafından
Yoo kebapçı abisi de buradaydı kardeşini de yanına aldı o da burada çalşmaya başladı evlendk ben de geldim
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Dusukte kan pembe gelmez cok köyü gelir elin ayağın kesilir cok ağrılı olur düşük yaptm bende 
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Hamıle olduğunu kesın bılıon mu cnm 

Varsa gebelik düşüş belirtisi bunlar 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 399 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 430 göst.
23 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
14 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,711 cevap

34,890 kullanıcı

...