0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde (1,094 puan) tarafından

slm kızlar benim biraz altınım var çeşmede yaşıyorum işlek bir yerde oturuyorum altımda dükkanlar var bayanlar hepsi oturuyoruz felan 13aylık ve 3 yaşında çocuklarım var sokakta iş yapmak istiyorum

bu arada kapımın önü bahceli direk yola değil

karlamaç satmak istiyorum yorucu degil sadece bardakları dolduracam eşime destek olmak istiyorum ne evimiz ne arabız az birikmişim var onu bozup makine almayı düşünüyorum tatil yeri satılır diyedüşünüyorum sizce  

siz olsanız alırmısınız

image

image

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım satılır satılır da zabıtası var, satış izni var bunun da vergisi var, kafana gore sattırmazlar hele ki cesme gibi bır yerde
tarafından
Seyyar olarak belge cıkartıp yapıcaksan hıc durma yap gayet ıyı kazanırsın hatta önerim yanında mısır bıle sat acayıp satılır
(1,094 puan) tarafından
emekliye indirimli izin çıkarıyorlar canım inşalah olur vala arkadaşım satıyordu burda bin tl bile değildi belediyeye verdiği para
(1,094 puan) tarafından
inşalah bu yıl bunu denim çocuklarım küçük mısır uğraş ıster gelecek yıl onada girişirim
tarafından
Mısır amcam satıyordu o kadar basit ki, onun kazanı vs satıloyor el arabası, hazır mısır alıp ıcıne dokuyosun bu kadar bak amcam gecen yaz araba aldı kendıne :D
(1,094 puan) tarafından
ay darısı başıma onu şimdi eşime desem hele bekle buna bakalım der ama teşüürler aklıma düşürdün oda planımda olcak
-Reklam-
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Bulunduğunuz çevreye bağlı tabi. Baktınız olmazsa koyduğunuz kadarını çıkarınca çekilirsiniz bence en kötü bu olur
(1,094 puan) tarafından
aynen vala bu zamanda tek maaşla hiç birşey yapılmıyor birazda olsa destek olmak istiyorum
0 oy
tarafından

Bence bunu düşünüp istemen bile çok güzel Allah hep çalışanın tevekkül edenin yanında olur çok güzel bir düşünce birde yazlık yerde harika olur diye düşünüyorum yaparsan emeğin yağlı olsun :) 

(1,094 puan) tarafından
çok teşekürler çiçeğim yolun düşerse çeşmeye ısmarlarım
tarafından
Çok isterim inşallah canım ❤️
0 oy
(7,251 puan) tarafından
Bence süper fikir iş yapılır neden yapılmasın dene bence baktın olmadı makinayı satarsın kurtarır paranı hemen hemen
(1,094 puan) tarafından
aynen zarar edeceğim birşey yok mesela bügün iş olmadı ertesi gün olur buz içindeki bozulmaz kokmaz
0 oy
(3,544 puan) tarafından
Çeşmede i sıcak ta her türlü satılır çok güzel düşünmüşsun
(1,094 puan) tarafından
aynen vala kapımın önünde geliyorlar zeytin satan sebze satan mı dersin
0 oy
(1,094 puan) tarafından
???????????????
0 oy
(201 puan) tarafından
Bence mantıklı baktinki iş iyi gidiyor birdakine baska seylerde eklersin işi büyütürsün

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 105 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 365 göst.
11 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 110607 (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
19 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kbramm27 (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 365 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde Anneolmak. (17 puan) tarafından soruldu

378,311 soru

11,323,248 cevap

34,774 kullanıcı

...