0 oy
121 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (374 puan) tarafından
Kızlar ben çok Uygun bı fiyata buz lazer buldum bı kızım var 2 . Çocuğu da düşünüyorum ama şimdi değil şimdi lazere başlasam ilerde çocuk olunca tekrar çıkıyor diyorlar bu konu hakkında bilgisi olan varmı öylemi acaba 

3 Cevaplar

0 oy
(657 puan) tarafından
Hamilelikte biraz tüylenme başladı. Doğumdan sonra genitalde artış oldu koltuk altı da eskisi kadar olmasa da geri dönmeye başladı. Şuan 8. Aylik bebeğim. Yaklaşık 2 yıldır hiç lazere gitmedim. Yine de kollarım ve bacaklarım tertemiz. 
(374 puan) tarafından
Ben de tüm vücuda gitmek istiyorum özel bölge de mi daha çok çıkıyor
(657 puan) tarafından
Evet.Hormonal değişimden en çok etkilenen yer o bölge.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben de sizin düşünceniz ile gitmedim. Ama o kadar az çıkıyormuş ki. Doğumdan sonra hemen 2 seansta çözülüyormuş. Çok pişman oldum gitmediğime. Hamilelikte ağdayla ömrüm tükendi. Çok canım yandı.
(657 puan) tarafından
Bu kadar ucuz olması da beni endişelendiriyor. 2 sene önce 340tı İstanbul Bakırköyde gittiğim merkez
tarafından
Fiyatı çok uygunmuş. Sağlam bir yer olduğuna emin misin. Ben genitale hastaneye gitmeyi düşünüyorum. Acıbademe. Gerisi heryerde yapılır. Ama genital hijyen açısından önemli
(374 puan) tarafından
Yok canım normalde 300 TL bayram kampanyası yapmissilar ablam gidiyor çok memnun ben Gaziantepteyim
(657 puan) tarafından
Ben de Gaziantepte çalışırken başlamıştım. Çok daha uygundu orada.
(374 puan) tarafından
Evet çoğu yerler uygun
0 oy
tarafından
Bence bünye farklılığı dir hamilelikten önce bir yıl gittim nasıl azaldı hala öyle 4 aylık bebeğim 8 aylık olunca tekrar baslicam 
(374 puan) tarafından
Neden baslican ki
tarafından
Seansım kaldi
(374 puan) tarafından
Hm anladım ben sandım tekrardan çıktığı için baslican
tarafından
Yok kız nasıl döküldü hala öyle seyrek tüy dökücü kullaniyom

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 272 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 365 göst.
11 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 110607 (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 366 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde Anneolmak. (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 155 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Pekiyasimdi (25 puan) tarafından soruldu

378,426 soru

11,327,388 cevap

34,780 kullanıcı

...