0 oy
277 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Eşim benim ailemden biriyle tatil planı yapmış. Yer ayarlanmış. Para ödenirken haberim oldu. Biz ödedik adam maasta verecekmiş. Söyledim para konusunda bizi sıkıntıya sokarlar dedim. Eşim abartiyorsun maasta verecek dedi. Ve denilen tarihin üzerinden 1 hafta geçti para falan yok ortada. Ben ücretsiz izindeyim ev kredisi var. Çocuğun masrafı var. Miktar hayli yüklü bizim için. Ne yapmaliyim. Beni dinlemiyor hiç. Ve haklı çıktığım zaman da "Her şeyi bilme bı, bırak biraz da ben bileyim sen misin erkek ben miyim diyor " bu ilk de değil. 

10 Cevaplar

+1 oy
(4,447 puan) tarafından
Bunun erkeklikle ne alakası var onu anlamadım
(2 puan) tarafından
Erkek yönetir algısı var. Ona bıraktığımda da işte böyle oluyor.
(4,447 puan) tarafından
Bacım bana kızma da eziklik yani başka birşey değil.
(2 puan) tarafından
Eşim çok rahat büyümüş. Ev ekonomisi bilmez. Ben de babasız büyüdüm. İki kız eve baktık. Şuan bu durum onu rahatsız ediyor. Erkek olarak yönetmesi gerektiğini düşünüyor ama her seferinde böyle oluyor. Deprem olmuştu hamileydim hesaplari ona bıraktım 30 bin kredi kartı borcu ile devraldım. O bitti şimdi bu çıktı.
-Reklam-
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Benim eşimde sapasağlam televizyonu arkadaşı kırmış diye verdi dedi alana kadar idare etsinler bir sene oldu TV den ses yok işte diyorum istemiyor insanlar böyle işte üstüne yattılar reesmen benim koca da bir TV bir peşine düşmezmis 
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Madem her şeyin iyisini bilmek istiyor ortaklaşa verilen karara senin fikirlerine de saygı duysun diyorsan vardır bildiğin ayrıca o evde sadece kendisi yaşamıyor kendi ailesini zora sokacak adımlar atmasın o halde 
0 oy
(4,549 puan) tarafından
Bırak ödesin Ozaman sende aileni al git onlar gelemesin
(2 puan) tarafından
Ödeme yapılmadan önce eşini aradım adamın bunlar böyle plan yapıyor ödeme durumunuz var mı dedim. Kadın o önce evin faturalarını ödesin sonra tatile gitsin dedi. Eşime dedim bak böyle diyor kadın dedim. Abartiyorsynuz dedi. İki kadın da tecrübesini söyledi ama iki erkek asla oralı olmadı.
0 oy
(832 puan) tarafından
Benmde ne desem çıkar eşin haklı olduğunu kabullense haklısın demezlerde en azından benmki haklıyım demiyor 
0 oy
(10,470 puan) tarafından
Ödeme yapmazsa hangi yüzle tatile gelecek akrabanız açık açık ödeme talep edin geldiğinde 
0 oy
(1,570 puan) tarafından
Ee ozmn bırak ne hali varsa görsün cnm para verilemdiginde dönüp sana derse sen söyle versin diye yada vermedi zora girdim sende beni alakadar etmez sizin sorununuz de
0 oy
(1,142 puan) tarafından
O zaman aralarında bi mesele var alacak verecek meselesi gibi.
0 oy
(7,255 puan) tarafından
Bi kere de sen beni haksız bırak o zaman de 
0 oy
(580 puan) tarafından
Tatil zamanı gelir de para hala ortada yoksa iptal etsin eşin madem kendi ayarladı. Benim eşim de kaç kere aynı şeyi yaptı tatil değil ama başka şeylere ödedi. Hiç inanmam haftaya öderiz aylıkta öderiz yarın öderiz laflarına. Parası olan o an yapar olmayan parası varken yapsın ne yapacaksa. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 159 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Aysrtnc (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde angelmelodi (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 690 göst.
21 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Anne-bebek (768 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 222 göst.