0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (838 puan) tarafından
Kızım 17 aylık ve asla uyumuyor. Gündüz en fazla 1 saat uyuyor bazen de hiç uyumuyor. Şu saat oldu hala ayakta ve pilim bitti ayakta zor duruyorum. Geceleri de 50 bin defa uyanır sürekli. Meme ister Su ister. Sizin de bebisleriniz böyle mi nolur akıl verin delirmek üzereyim. 

Bu arada hipotiroid hastalığı var kızımda. İlaç kullanıyoruz. Acaba bu yüzden mi yoksa tüm genel bebisler mi böyle? 

13 Cevaplar

0 oy
(10,047 puan) tarafından
Sabah kacta kalkiyo emiyomu bide
(10,047 puan) tarafından
Benimkide emerken oyleydi ama erken yatirirdim. Oglen uykusunu kacta yapiyoki
(838 puan) tarafından
Belli olmuyor ki. Bazen 2 de bazen 5-6 gibi. Toplasan 24 saatte 7 saat uyumuyordur bile
(10,047 puan) tarafından
5 6 gibi uyuyan cocuk aksam nasil yaticak kiz
(838 puan) tarafından
Öğle uykusuna zamanında uyumayinca o saate kalıyor canım.
(10,047 puan) tarafından
Iste saatlerini duzenli yapman lazim yada hic uyutmicaksin gunduz aksam erken yatacak
-Reklam-
0 oy
(681 puan) tarafından
Kızım 17 aylık ve aynı durumdayız. Sabır çekip duruyorum 
(838 puan) tarafından
Çok hareketli dur nedir bilmez yapma derim dinlemez. Allah yardımcımız olsun valla
(681 puan) tarafından
Yemesi desen sürekli pesindeyim. Altını değiştirmek için bütün evi geziyorum. Uykusu yok. Yani say say bitmiyor canım. Bazı bebekler gerçekten çok zor. Ben tek çocukla kalmaya karar verdim kızımdan sonra:)
0 oy
(1,505 puan) tarafından

Ben değil ama görümcemin kızı böyle 15, aylık asla oda uyumuyor sabahlara kadar ayaktalar sabaha karşı uyuyor sonra öğlen 11,12, gibi uyanıyolar öğlen uykusu yok hiç , ay görünce öyle korkuyorum ki 8 aylık kızım var öyle olursa diye ;)

0 oy
(1,976 puan) tarafından
Yazın bizde aynı durumdaydik asla uyumazdi çıldıriyordum, öğlen uykusu var yok inat ediyor akşam yine aynı bir kısır döngü içindeydik. Neyse şimdi düzeldi uyuyor. Öğlen uykusunu en fazla 2 saat uyusun akşam da TV izlemesin ki uyur ama sen sakın kal. 
0 oy
(50 puan) tarafından
Benimde oğlum var bizde öğlen uykusunu bıraktım sabah 9 yada 10 da kalkar aksma kadar akşam üzeri uyur yarım saate uyumaz kalkar geceye kadar başıma kalkar bazen hiç yatmadigida oluyo ve bugün hiç yatmadı takı şimdi yattı memede iciyo
0 oy
(141 puan) tarafından
Benim kızın da 17 aylık. Gündüz tek uykunyapiyordu artık onu da yapmak istemiyor bir türlü uyutamiyorum , bakıyorum daha da uyuyası yok bende uyutmaya çalışmaktan vazgeçiyorum 4 gündür gündüz uykusu uyumadan direkt gece uykusuna geçiyor  
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Kızım 21 aylık  olacak.  1 yaşına kadar uykusu çok düzenli idi . Şimdi gece bazen 12 de bazen 1 de yatar. 2 gündr 11 de uyuyor . Sabah 9.30 da kalktı  ..öğlen 2.40 gibi uyudu oda 40 dk. Gündüz az uyumasi daha iyi . Ama 2 3 gibi belki dahs önce yatirmanzlazm. Bende bazen çok zor uyutuyorm kızımı. Gece de 2 3 saat derin uyur. Sonrw başlar dönmeye  . Emmiyor. Şu istiyor gece veriyorm onu.bence gece uykusu için gece beslenmesini kesmenz lazm
(838 puan) tarafından
Memeden kesmeyi çok dusundim sonra daha küçük dedim vazgeçtim
0 oy
(571 puan) tarafından
18 aylık hatta 19 olacak uyku düzenimiz var bizim iki kere yatmaz ama mutlaka öğlen 11.30 yatiririm akşam da 8.30 ya da 9dur uyku saati ben düzenli yatırmaya çok dikkat ettim emzirmiyorum 14 aylıkken kestim hamileyim çünkü gece de yeni yeni hiç uyanmiyor ama sütten kesince suya aşırı düşkün oldu gece çok şükür suyu terk ettik gündüz de bın Defa alt degisirim 
(838 puan) tarafından
O düzeni bir ben oturramadim
(571 puan) tarafından
Her çocuk bir değil bence kendini bu kadar sıkma yavaş yavaş oda düzelir
0 oy
(357 puan) tarafından
Benimki de memeci ve ne uyuyup nede uyutuyor du memeden kestim uyumaya başladı meğer her şey meme yüzündenmiş 
(838 puan) tarafından
Aynen. Meme için uykusunda tekmeleniyor kavga ediyor kendi kendiyle
0 oy
(859 puan) tarafından
Benim kizimda sabaha kadr emiyordu 15. 16 aylıkken kestim kurtuldum.
(838 puan) tarafından
Bazen dinlenmek için oturuyorum o sıra gelip gogsumu açıp emmeye başlıyor ve ben bunu emme işi bittikten sonra göğsüm açık kalınca farkediyorum düşün artk gerisini
0 oy
(1,391 puan) tarafından
21 aylık gündüz uykusu haftada bornjsterse uyur yoksa uyumaz sabah 10)11de kalka4 gece 1den önce yatmaz ss kaza 12 de filanbyyursa genç 1de uyudu 6da kalktı yemek yedi 7de uyudu ben de kalktım.ise gidiyorum ayaktanuyurken çok zor ya neden böyle anlamıyorum.nasilnayakta kalıyor hayret 
(838 puan) tarafından
Bir de hiç yerlerinde durmuyorlar o uykusuzlukla
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Benimki de 15 aylık son bir haftadır gece sabaha kadar 20 defa uyanıyodur üstelik 12 den sonra uyuyo önceden böyle değildi uyku saati falan duzenliydi 
0 oy
(12,668 puan) tarafından
Her bebek farklı unutmamak gerekir canım

19 aylık kızım gece 12 uyur şimdi uyanıyor sesı geliyor odasından 
(838 puan) tarafından
Oy masallah. Artk biz de bı duzene girsek diye dua ediyorum. 12 de uyumasına razıyım yeter ki sabahın köründe kalkmasin
(12,668 puan) tarafından
Uykuyu seven bebek oluyormuş sevmeyen bebek oluyormuş benim kız uykuyu seviyor öğlen de iki iki buçuk saat uyur oğlum oldu 15 günlük uykuyu sevmiyor mesela

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 267 göst.
23 Aralık 2021 Aile kategorisinde Linkin (15,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 384 göst.
18 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ♥️Japon balığım ♥️ (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 370 göst.
13 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ♥️Japon balığım ♥️ (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 420 göst.
15 Haziran 2022 Aile kategorisinde Linkin (15,235 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...